Znojenje

  • Začetnik teme Zbunjenaccccc
  • Datum pokretanja
Z

Zbunjenaccccc

Gost
Razmisljala sam na kom forumu da postavim ovo pitanje (zdravlje?),ali ipak se odlucih za ovaj.Ljudi stvar moze zvucati banalno ali je ozbiljna (bar meni)Poznajem momka vec duze vreme i pocele su da se javljaju neke lepe emocije obostrano.Medjutim, covek ima jedan uzasno neprijatan miris znoja koji me momentalno "ohladi" kada mi se priblizi.Najstrasnije sto je covek skroz ok,cist je, nije neki prljavko, ali povremeno taj miris....cccccc. Da li se vama to nekad desilo, da vam se neko dopadne, a da "mirise" lose.Nemojte se zavitlavati molim vas, ako mogu neki ozbiljniji odgovori, slicna iskustva!!!
 
Da bi uzivanje bilo istinsko, potrebno je da sva cula uzivaju, pa tako i culo mirisa. Nekad nismo ni svesni mirisa necijeg tela, ali je i to bitan faktor za odrzanje veze.
Kako uopste mislis da vodite ljubav, ako te miris njegovog tela "ohladi", kao sto kazes?
 
Znaš, bilo je na ovom forumu reči o mirisu tela ...
Ja sam duboko uveren da je miris znoja krajnje subjektivan doživljaj. Ekstremno subjektivan. Možda neku devojku upravo takav miris "pali". A tebi je odvratan. Sad, nemoj da me uzimaš previše ozbiljno, ali mislim da taj tip nije za tebe. Organizam ti se buni.
 
Zbunjenaccccc:
Razmisljala sam na kom forumu da postavim ovo pitanje (zdravlje?),ali ipak se odlucih za ovaj.Ljudi stvar moze zvucati banalno ali je ozbiljna (bar meni)........................ Da li se vama to nekad desilo, da vam se neko dopadne, a da "mirise" lose.Nemojte se zavitlavati molim vas, ako mogu neki ozbiljniji odgovori, slicna iskustva!!!

Sacekaj da malo zahladni pozeljno je barem -5 e onda nakvasi celo i predeo oko nosa i setaj se nekijh sat dva ,rezultati ce sigurno da se pojave u obliku upale sinusa, da bi potpuno resila svoj problem tretman ponovi nekoliko puta, jeste da si postala hronicni bolesnik upale sinusa ali si bar resila svoj problem :D :D
 
Posto ste tek na pocetku veze malo ti je nezgodno da ga odmah tako preseces ali probaj da pokrenes pricu o depilaciji i brijanju,spas je u tome da se obrije ispod pazuha,unace u suprotnom se nikako nece resiti tog problema.Znam da ce sad svi da komenatrisu gde da se frajer brije ali ozbiljno,znam masu muskaraca koji se lepo obriju,i onda dezodorans i bude super.Pa zamisli nas da se ne sredimo ispod pazuha,mozes da se tusiras koliko hoces,i dezodorans da prskas ali jedno znojenje i uzas,e tako je i sa njim.
Sad ti ostaje da mu samo to predlozis!
 
ZBUNJENA...
JAKO TI JE SIMPATICHAN TAJ PROBLEM.
BASH SI ME ZASMEJALA.
SLAZEM SE DA PROBLEM NIJE MALI UOPSHTE...
PROBLEM TI JE JEZIV.
APSOLUTNO ZNAM O CHEMU SE RADI...
DOGADJALO MI SE ISTO SHTO I TEBI...
ONO NAJSTRASHNIJE JE TO SHTO RESHENJA IZGLEDA I NEMA...
POSTOJE LJUDI KOJI PRIRODNO SMRDE...
I TO JE TO...
ILI GURNI TOG LIKA OD SEBE ILI GA VOLI TAKVOG KAKAV JE...
TRECE NEMA...
MOZDA I IMA...
ALI JA TI NE MOGU DATI BOLJI SAVET...
NE ZNAM BOLJI SAVET.
LJUBIM TE U NOS.
CAOS!
 
E pa ljudi hvala vam svima!!! Milojko, lepo ti rece, organizam mi se buni! Onomatopeja - ljubim i ja tebe! (sad, ne znam da li si musko il zensko, al verujem da lepo mirises!)
 
postoji krema Lidera (baš za takve slučaje)... efekat je da ubija miris a sama nema nikakav miris... samo da bi mu predložila upotrebu iste moraš mu reči šta ti smeta kod njega...

iskrenost RULEZZZZZ 8)
 
U sustini mislim da bi najbolje bilo da popricas sa njim otvoreno i da mu kazes sta ti je problem i sta ti smeta.

Zamoli ga da barem koristi vise parfema i/ili redovnije se tusira. Ukoliko pak je redovan na higijeni kako kazes onda vise parfema definitivno moze da pomogne u svakom slucaju ne skodi :) a cim ne skodi znaci da koristi :). Sve u svemu on ako te voli shvatice te i potrudice se da se osecas uvek prijatnije
 
jedna na koju sam pomalo "cimao", zaboravila kod mene maramu .Ja to video, pomirisao, i ODLEPIO.Posle sam navaljivao kao besan i na kraju ispade kao u pesmi Zdravka Colica "JEDINA"
 
zbunjenaccccc:
E pa ljudi hvala vam svima!!! Milojko, lepo ti rece, organizam mi se buni! Onomatopeja - ljubim i ja tebe! (sad, ne znam da li si musko il zensko, al verujem da lepo mirises!)
Ih, lepotice, pa muško sam ! Pravo muško !
A to da li lepo mirišem, to je, kao što rekoh krajnje subjektivno.
 
Ne znaci da niste jedno za drugo ako ti smeta njegov miris znoja. Feromoni su OK i nemaju puno veze sa neprijatnim "kiselim" mirisom koji nastaje od nekih bakterija koje zive na nama a pospesuje ih znojenje te ih najvise ima ispod pazuha. Na obrijanom pazuhu ih, zbog manje povrsine i nemogucnosti zadrzavanja kapljica ima znatno manje. Znam da neki koriste SODABIKARBONU: sipaju malo na dlan i utrljaju ispod pazuha, mozda kombinuju sa dezodoransom, mada ovi savremeni FCKW bez Freona nisu ni za *****. Sodabikarbona ne moze skoditi a ni aktibakterijski sapuni nisu losi (mada ne znam kako deluju na duge staze). Srecno.
 

Back
Top