Znatno stariji sa znatno mlađima - ko tu koga iskorišćava?

Sensei

Master
Moderator
Poruka
66.872
Obično je starija osoba puna para a mlađa zgodna i lepa. Obe strane dobiju nešto iz te veze tako da se pitam ko koga tu iskorišćava, ako može da se govori o iskorišćavanju uopšte?

ol.jpg
 
Kad sam bio mali, i kad su me pitali šta ću da budem kad porastem, uvek sam govorio ono što me komšija naučio da kažem: "sugar daddy".

Objasnio mi je da je to trgovac slatkišima. Bio sam oduševljen.

Čak i danas mi se dopada to zanimanje.
Hehe a kraljica noci je zapravo opera.
 
Tačno tako. Ako je njima dobro meni je još bolje. Možda se oni dobro slažu, možda se ta mlađa osoba loži na gerijatriju… svi smo različiti.
Док није противзаконито, ок је, по мени. Да ли ће мушко да вода млађе или женско или геј, стварнои није моја брига. Што кажеш, ако је њима ОК...
 
Док није противзаконито, ок је, по мени. Да ли ће мушко да вода млађе или женско или геј, стварнои није моја брига. Што кажеш, ако је њима ОК...

Upravo tako, a i ko živi svoj život, putuje, bavi se sportom, ide u prirodu… taj ne gleda šta drugi rade niti ga zanima šta drugi misle o njemu.
 
takav je zivot...gde ste videli bogatasa sa 20 godina, a da ima svoju lovu...ne kao naslednik, vec da je zaradio...dok imaju interesa, neka budu zajedno...samo da rastanci prodju bez problema, svako svojim putem neka ode

Grešna mi duša… htela sam da napišem da se tu dolazi do rastanka prirodnim putem 🙈😂
 

Back
Top