Znate onaj osecaj kada...

Ne

when-im-sad-i-stop-being-sad-and-be-awesome-instead.jpg
 
ceo svet je protiv mene, bog me ne gleda, nista mi ne ide od ruke, meni vise lici na depresiju nego na fejlovanje.
Ali dobro, mozda i ja gresim.

Pa ne ok nego gledam shta sam napisao pa gledam vashu prichu pa sve kapiram e chek ako je depra onda sam gadno slagao... :mrgreen:

pa tolko su tužni da ne znaju o čemu se ovde radi :)

:lol:

Ne vidi se lepo tekst teme kroz suze. :mrgreen:
 
Jel' mislis na ono: Odes kupis pljeskavicu, na pola puta shvatis da si zaboravio pare, trknes kuci kad ono keva otisla do prodavnice a nemas kljuceve. Najzad uzmes kintu, odes do radnje, kad ona zatvorena.
U povratku besan kupis pivo i pljuge, sednes najzad, pomislis da je sve kul, kad se setis da si zaboravio da kupis upaljac i otvarac za pivo.

I onda krene lomljava, dranje.
Ko se nadje u blizini najebao je. Barem je tako kod mene xD
 
hahahaha... :hahaha:
oke... xD
salu na stranu, pa mislim i na jedno i drugo, i nista me nece i onda podstaknuto time izazivam depresiju kod sebe... :lol:
Tipa trening nemogu nista da ubodem, skola, da ne pricam, keva, cale, la *****za i ono, popizditis... :mrgreen:
Mislim, jel pokusavate da se suocite sa time i da na silu gurate stvari koje vam ne idu ili sta?
 
hahahaha... :hahaha:
oke... xD
salu na stranu, pa mislim i na jedno i drugo, i nista me nece i onda podstaknuto time izazivam depresiju kod sebe... :lol:
Tipa trening nemogu nista da ubodem, skola, da ne pricam, keva, cale, la *****za i ono, popizditis... :mrgreen:
Mislim, jel pokusavate da se suocite sa time i da na silu gurate stvari koje vam ne idu ili sta?

Deshava mi se da popizdim zbog nekih sitnijih greshaka ali to je obichno zbog zurbe tako da stanem, saberem se i onda bude sve ok.

Zato Nemci kazu "I kad' zurish, zuri polako."

Pf, tek sad' provaljujem koliko zapravo smaram sa tim e zato taj i taj narod kaze to i to i ostalim poslovichnim sr*njima. Zvuchim ko baba neka.

majko mila pa ja sam na tinejdžerima :eek:

:lol:

Znash kako kazu, morash da ostarish ali en mroash da odrastesh. :mrgreen:
 
[Ne_Vazim_Se];16882752:
Deshava mi se da popizdim zbog nekih sitnijih greshaka ali to je obichno zbog zurbe tako da stanem, saberem se i onda bude sve ok.

Zato Nemci kazu "I kad' zurish, zuri polako."

Pf, tek sad' provaljujem koliko zapravo smaram sa tim e zato taj i taj narod kaze to i to i ostalim poslovichnim sr*njima. Zvuchim ko baba neka.



:lol:

Znash kako kazu, morash da ostarish ali en mroash da odrastesh. :mrgreen:

ma big guy... :roll:

a sto se tice ovog gore,pa sta znam, prabli si u pravu... :lol: :D
ma prodje mene to brzo, ali ono, jedino tada se suocim sa pravom istinom, msm onom realno, sta je i kako je, i kako ce biti, pa me to malo pokoleba... :neutral:
 
ma big guy... :roll:

a sto se tice ovog gore,pa sta znam, prabli si u pravu... :lol: :D
ma prodje mene to brzo, ali ono, jedino tada se suocim sa pravom istinom, msm onom realno, sta je i kako je, i kako ce biti, pa me to malo pokoleba... :neutral:

Shta, suochish se sa time da je sve shto uradish potpuno nebitno jer ces se na kraju ionako raspasti i pojeshce te crvi?

Da je zivot njesra i da je potpuno besmislen?

Da ga chak i tako nikakvog mnogi iskoriste bolje od tebe?

Razumem da takvi detalji umeju da deluju prilichno demotivishuce na choveka, ali puno toga je i pitanje percepcije.
 
[Ne_Vazim_Se];16882804:
Shta, suochish se sa time da je sve shto uradish potpuno nebitno jer ces se na kraju ionako raspasti i pojeshce te crvi?

Da je zivot njesra i da je potpuno besmislen?

Da ga chak i tako nikakvog mnogi iskoriste bolje od tebe?

Razumem da takvi detalji umeju da deluju prilichno demotivishuce na choveka, ali puno toga je i pitanje percepcije.

ne mislim na takvu istinu... :lol: :D
nego na ono, ne -narkomansko razmislajnje... :D
ono, u fazonu, ne ide mi nista, sta cu sutra, kako cu i onda shvatim kao ima nade... msm, sva sreca pa sam hoptimista po priodi... :mrgreen:
 

Back
Top