Знате ли шта су макроте?

Zoroastar

Domaćin
Poruka
3.783
Знате ли шта су макроте или један од разлога за мој политички ангажман

Макроте су нова врста пуњеног пецива, које се прави од кромпировог, кукурузног, интегралног и пченичног брашна. Могу да служе и као предјело и као јело и као десерт.
Јер осим сланог, имају и слатка пуњења,
Врсте пуњења су готово неограничене.
И укусне су и здраве и меке и хрскаве.
А највероватније још нико од вас их није ни пробао.
Посебно је занимљиво што макроте могу да буду бренд Србије.
А израда, дистрибуција и извоз, будући да је палета макрота-пецива прилагодљива за потребе широм меридијана - могу да упосле на стотине хиљада људи, пре свега овдашњих.

Врхунац:
да бих све то спровео, морао сам чак и политички да се ангажујем:think: (моште мислити?!), јер поред овакве, према предузетницима равнодушне и маћехински оријентисане власти :dash:и монополистичке кобајаги економије, не могу да реализујем пројекат.
И не само тај.
Нити сам једини који има овакав проблем.
 
Теби нико није крив што ти не капираш ПРИРОДУ ОВЕ НАШЕ ВЛАСТИ - а они здушно раде на томе да ни један појединац НЕ МОЖЕ БИЛО ШТА ДА РАДИ...

Ma ni ne mislim ja da mi je iko kriv. A da ne kapiram prirodu ove vlasti, uleteo bih u biznis kao onoliki, a sada ne bih znao šta ću, što sa kreditima, što sa propisima itd.
Odlično ja njih kapiram i znam da sa njima nema šanse za iole siguran posao i uspeh.
(Ne računajući uspehe koje postižu njihovi finansijeri, tzv. tajkuni. Pa i to može da se preokrene (primer: Karić).
A ako nema sa njima, biće bez njih. Zato i idem među "eliminatore" političara.
Iskreno, sasvim solidno sam opstajao i uz njih, moga bih i dalje. Samo neću. Pored toga što mi je potreba (pre svega poslovne vrste) istovremeno mi je i ćejf da im vidim leđa. A kod mene, i ne samo kod mene, to nije ništa manji motiv od onog racionalnog;)
 
ja tri godine govorim da italiji nedostaje kiseli kupus za sarmu i kore za gibanicu,
ko ti je kriv kada izmišljaš toplu vodu, umesto da si slušao mene. bio bi već milioner.

Ko je tebe slušao, kruskice, ni pakao mu neće teško pasti:rotf::rotf:

A sad ozbiljno: ne izmišljam nikakvu toplu vodu.
Reč je o novom proizvodu, odličnom spoju tradicionalne, organske i moderne hrane.
Milioner sam bivao. Više puta. I opet ću. Čak i sa ovim zambuzerima, ali ĆEJF mi da im vidim leđa, pa to ti je. A biće i od koristi. I to čak i tebi, a kamoli narodu;)
 
А пробај тек банкарски кредит да добијеш!

Добићеш га у лимбургу месецу, поготово ако се ради о извозу или некој конкурентској технологији!

Управо о томе и причам (пишем).
Зато се и окупљамо, предузетници (не тајкуни) и стручњаци, да бисмо и полтички деловали, јер све ове познате партије немају слуха ни за нас, а богме, ни за народ.
Па ако се "договоримо" и са народом-добро свима (осим навиклима на монополске пљачке и политички бизнис).
 
Са лепим или бар корисним мислима се будиш:D
Надам се да ћемо имати адекватну размену: ја милионер итд., а ти крушкица и?

koja kruškica? izgeldam i ukus mi je kao pretrula šljiva. inače, tražim muža sa stanom. oću pola. za uzvrad ulažem kintu u PAMETAN posao..
ne u ovu tvoju stroncatu - mkrotu--
doduše, ne ni u tebe. po sebi. :)
nis' prilika.
ajd' vozdra.
 

Back
Top