Quantcast

Znate li neki apartman u Zagrebu, da je solidan izgledom i cenom?

Dragan Jovanovic

Zainteresovan član
Poruka
299
Supruga i ja nameravamo da napravimo neki kraći odmor od nekoliko dana u Zagrebu, jer nam je to koliko toliko blizu Novog Sada, a da odemo negde malo van Srbije.

Ideja nam je pravi City Break, jer nismo u fazonu planinarenja, šatora, komaraca, itd... :)

U potrazi smo za nekim privatnim apartmanom, nameštenim, nećemo mi tamo nešto kuvati, ali da ima sve kao namešten stan pa koristiš šta ti je potrebno.

Ako je već neko negde bio tako u Zagrebu, bila bi nam značajna kontakt informacija sa vlasnicima.

Takodje ako neko od Forumaša ima neku drugu ideju, (ali da nije Hostel jer smo u godinama kad već želimo i svoj mir, ako je to nekako moguće), zanimljiva bi nam bila, možda i neka soba u hotelu.

Eto. Pa možda saznamo nešto od vas, preko ovog foruma o tome.

Rayela

Legenda
Moderator
Poruka
56.764
Supruga i ja nameravamo da napravimo neki kraći odmor od nekoliko dana u Zagrebu, jer nam je to koliko toliko blizu Novog Sada, a da odemo negde malo van Srbije.

Ideja nam je pravi City Break, jer nismo u fazonu planinarenja, šatora, komaraca, itd... :)

U potrazi smo za nekim privatnim apartmanom, nameštenim, nećemo mi tamo nešto kuvati, ali da ima sve kao namešten stan pa koristiš šta ti je potrebno.

Ako je već neko negde bio tako u Zagrebu, bila bi nam značajna kontakt informacija sa vlasnicima.

Takodje ako neko od Forumaša ima neku drugu ideju, (ali da nije Hostel jer smo u godinama kad već želimo i svoj mir, ako je to nekako moguće), zanimljiva bi nam bila, možda i neka soba u hotelu.

Eto. Pa možda saznamo nešto od vas, preko ovog foruma o tome.
Ukuckaj u Google "apartmani" Zagreb, naci ces sijaset.
Ja sam bila pre 6-7 nedelja po tom sistemu u Zagrebu.Savrsen apartman , moderno opremljen, skoro pa u centru, cena je ( ako se ne varam) 40 evra.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.