Znamo da je to već dozvoljeno, ali...

Da li istopolni parovi ipak trebaju da usvajaju decu, i da li je to dobro za decu?


  • Ukupno glasova
    26
iskreno recheno

djeci je potrebna ljubav i njih savrsheno zabole da li ta ljubav dolazi od tate&Mame, Tate&Tate ili Mame&Mame
Jao najjača si ahahaha.... svi mladunci bilo koje vrste trebaju majku i oca. Majka da ih voli a otac da ih štiti. A kod ovih geja (ili kako se to već kaže) neće imati prirodno okruženje. Ipak smo i mi životinjska vrsta, ne funkcionišemo tako...
 
iskreno recheno

djeci je potrebna ljubav i njih savrsheno zabole da li ta ljubav dolazi od tate&Mame, Tate&Tate ili Mame&Mame
Bilo je slučajeva kada izgubljenu ili ostavljenu decu odgajaju životinje, imali su ljubav i negu, ali su po ponašanju postali sličniji životinjama nego ljudima. Bitno je okruženje i primer, deca tako uče i spremaju se za život odraslih. Kako ih odgajaš, kakve primere vide oko sebe, u porodici i društvu, takva će i postati.

Many children who’ve lived with animals tend to behave like their foster parents: they walk on all fours, make the same noises as the dogs, wolves or other hosts, and can bite and be aggressive. This provides confirmation that they certainly did spend their formative years in the company of animals.
Citat iz
 
ja samo ne kapiram kako se drzhite tog shablona majka&otac

pa kad vidim da otac loche ko smuk a majka se koorva pitam se shta to dete ima od takvih roditelja ili od tog kuchnog ambijenta ?

bash nishta

mozhda je vreme da shvatite da je malo uopshte zdravih brakova ako nema zdravog braka nema ni baza za odgajanje djeteta

svaki dan nedje neko prebije, ubije zhenu ili dijete i sad vi menei hochete da naprichate kako je taj shablon jedino ispravan
 
Mislim da se tim pitanjem trebaju baviti strucnjaci: Psiholozi, sociolozi, seksolozi itd, i oni donositi odluke o tome a ne glupa i zatucana raja.
A oni su mnogo pametni... od kad se pojaviše psihići, svi postadosmo ludi, od kad postoje sociolozi, svi postadosmo asocijalni, a pojavom seksologa sve što smo mislili da je normalno postade nenormalno. A raja najbolje zna pravila društva.
 
ja samo ne kapiram kako se drzhite tog shablona majka&otac

pa kad vidim da otac loche ko smuk a majka se koorva pitam se shta to dete ima od takvih roditelja ili od tog kuchnog ambijenta ?

bash nishta

mozhda je vreme da shvatite da je malo uopshte zdravih brakova ako nema zdravog braka nema ni baza za odgajanje djeteta

svaki dan nedje neko prebije, ubije zhenu ili dijete i sad vi menei hochete da naprichate kako je taj shablon jedino ispravan
Ima ljudi koji se prejedaju i umru mladi zbog debljine, da li te to navodi na zaključak da je hrana loša i da ti više nikada nećeš da je konzumiraš? Ili shvaćaš da nije problem u hrani, nego u pojedincima koji imaju probleme sa ishranom?
 
Jao najjača si ahahaha.... svi mladunci bilo koje vrste trebaju majku i oca. Majka da ih voli a otac da ih štiti. A kod ovih geja (ili kako se to već kaže) neće imati prirodno okruženje. Ipak smo i mi životinjska vrsta, ne funkcionišemo tako...


naravno mnogi jesu zhivotinje samo netjete da priznate pa onda lupate da gejovi nisu spremni sposobni da odgoje djete
srecom ne pitate se vi
vi koji mashete biblijom i crkvom a uzgred dovodite mushkarca ili zhenu u postelju da se ebbete u troje
 
ja samo ne kapiram kako se drzhite tog shablona majka&otac

pa kad vidim da otac loche ko smuk a majka se koorva pitam se shta to dete ima od takvih roditelja ili od tog kuchnog ambijenta ?

bash nishta

mozhda je vreme da shvatite da je malo uopshte zdravih brakova ako nema zdravog braka nema ni baza za odgajanje djeteta

svaki dan nedje neko prebije, ubije zhenu ili dijete i sad vi menei hochete da naprichate kako je taj shablon jedino ispravan
A sad lokanje...moj pradeda je popio cisternu rakije za života, a opet je bio dobar čovek i većinom je u dobrom sećanju svojoj deci, a i unucima. Sad si navela neki glup primer, nisu svi takvi....to ti je jedan u 1000 tako ekstreman slučaj....
 
naravno mnogi jesu zhivotinje samo netjete da priznate pa onda lupate da gejovi nisu spremni sposobni da odgoje djete
srecom ne pitate se vi
vi koji mashete biblijom i crkvom a uzgred dovodite mushkarca ili zhenu u postelju da se ebbete u troje
E ako ja mašem biblijom onda...na ovom forumu nema većeg ateiste od mene....ko se bre ebe u troje? Papa i biskupi, a ne raja.
 
Mislim da nije zdravo za djecu jer bi ih takvi roditelji ucili da je sve okej.

Bukvalno mali sebi ubrizga heroin u sestom osnovne a roditelji budu: u redu je, ima toliko i toliko narkomana, ti si imao srecu da tako malen pronadjes sebe u ovom svijetu…poslacemo te na grupni razgovor sa ostalim narkomanima.


Mozda bi pokusali da vrate dijete jer kao ne svidja im se narkoman, mozda bi pokusali da ga zamijene za astrologa jer je astrolog zanimljiviji.


’da nemate mozda pekara ili mesara, nesto nam se narkoman ne svidja, skupo je odrzavanje…’
 
Mislim da nije zdravo za djecu jer bi ih takvi roditelji ucili da je sve okej.

Bukvalno mali sebi ubrizga heroin u sestom osnovne a roditelji budu: u redu je, ima toliko i toliko narkomana, ti si imao srecu da tako malen pronadjes sebe u ovom svijetu…poslacemo te na grupni razgovor sa ostalim narkomanima.


Mozda bi pokusali da vrate dijete jer kao ne svidja im se narkoman, mozda bi pokusali da ga zamijene za astrologa jer je astrolog zanimljiviji.


Bozhe sachuvaj kolika je ovo glupost

mislim da nisi normalan
 

Back
Top