Quantcast

Znam ili razumem!?

Hoya

Početnik
Poruka
11
Znate sta? Ja mislim da ova dva pojma nemaju nikakve medjusobne veze...sve ovo je cisto filozofiranje na zadatu temu!Imali ste mozda nekada ucenjake u svom razredu koji su bubali po ceo dan i imali sve petice? Da li o "tim" peticama govorimo?
Razumevanje nema nikakav preduslov..tu je potrebna cista logika sa kojom se rodimo ili ne...to se NE UCI!!!
Jedan pametan covek je lepo rekao: " Covek mnogo vise zna nego sto razume"......Pa sada,razmislite o tome...

djidjo

Primećen član
Poruka
539
avesic:
djidjo ti si moj idol ..razmisljanje ti je bas ovozemaljsko ...mali smo mi za ono sta se desavalo i sta ce tek biti... odgovori nametnuti ... dobro sto je bar dozvoljeno iznosenje misljenja ,mada i to je pitanje do kada ....
i ti si moj idol!
ali, idoli su retko kada dostižni, pa me, s' toga, hvata tuga.
ko zna, možda i oni mali postanu veliki, a veliki mali. zar je to retkost u istoriji. uostalom, barem nam misli vrludaju, mada bi iznošenje nekih trebalo dobro razmotriti. :?

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.