Quantcast

Znam da nije lepo ali...

• Začetnik teme Aleksej_BASO
  • Datum pokretanja

inspirion

Iskusan
Poruka
5.667
Opusteno.Neka ih.Meni te devojke nisu nikako sexi.
A kome jesu,nek on brine o njima.

samo me nesto interesuje.Isto sto je napisao lupetaralo.

Zasto te devojke misle da je tako lakse naci pare?
Po meni,deluju mi malo naivno.Glupo mi deluje da neko tek tako i zauvek trosi pare na nekog.
Ili ja nesto ne shvatam.

naturaly

Primećen član
Poruka
739
DA, a kad dodje neka ne tako zgodna i pametna cica, sa prepunim budjelarom, ti prosto okrenes glavu...

jos ako je i ruznjikava e onda mora da bude
veeeeeeeeooooooooommmmmmmmmaaaaaaaaa
bogata... :P :P :P

ne znam za druge ali
prosto ne dozvoljavam
da me devojka finansira...

A

Aleksej_BASO

Gost
etotako:
Aleksej_BASO:
Da li mislite da je ovakav stav dosao od kucnog vaspitanja, ili je pokupljen sa ulice, a suprotno kucnom vaspitanju?

ili

Da li mislite da je ovakav zivotni stav samo evolucija musko-zenskih odnosa i treba ga prihvatiti i prilagoditi se a ne ukazivati na pogresnost takvog zenskog stava?
prvo si ismejao ženu, a potom si njen stav izdigao kao primer za nešto što je izraslo iz muško ženskih odnosa... dakle, dao si mu opšti značaj

meni se ne dopada to što si ti uradio... kao što su ovde već rekli, ona je bar sve svoje mane fino stavila na uvid... svi malo pametniji koji pročitaju znaju sve njene slabe tačke, ne moraš ti da im otvaraš oči

kao i kod svake osobe i kod nje su stavovi i vrednosti u životu nastali kao rezultat delovanja mnogih faktora... uključujući porodicu, okruženje, obrazovanje...
Vidi, ustao sam pod utiskom kad sam video ono, pa sam to hteo da podelim sa vama, a pitanja sam postavio, mislio sam mozda ce me zatvoriti ako to ne uradim. :(

Ali pitanje nije ni malo naivno; mislim, sa kim su 'zenke' bilo u 'pecinsko doba'? Uvek sa jacim sa onim ko moze da ima obezbedi egzistenciju, i drugo. Samo mi je proslo kroz glavu i to u toku pisanja, da mozda ovo nije samo evolucija musko-zenskih odnosa za 21. vek. MIslim pa sta, ona isto trazi nekog kao i gore opisana 'zenka' zar ne? :wink:

Daleko od toga da ovo podrzavam, zato sto nisam pun para, a da jesam bolelo bi me, nego sam samo mislio da ukazem na novi aspekt situacije koju vidjamo skoro svaki dan. :(

A ceo post mi je zaista bio komican, i od toga sam krenuo u startu, a nikako da izazovem neke rasprave, ali to je nemoguce... :wink:

A

Aleksej_BASO

Gost
Kad_LupimLupim:
Ne znam za vas, ali ja to zovem SPONZORUSA - jbga devojka ima sistem kako da prolazi kroz zivot, kome to odgovara, odgovara, kome ne, njegov problem.
Btw. nesto ne verujem da je ona te mane svesno iznela :roll:
Definitivno i ja mislim da ona nije svesna kao je napisala glupost o sebi.

Ali opet nemojte tako, nije ona neka da samo hoce da ubegne iz zemlje, ipak ona ima neki nivo, nece da bude sa nekim ko konobarise! Mis'sm... ono...

A koa sto nekko rece verovatno ce zavrsiti konobarisuci u nekom restoranu.

Ah da i jos jedna mala napomena, iako sam Novosadjanin, nemam pojma koje ta riba :shock: :shock: :shock: , a verujte mi da se krecem na mestima gde su najbolje ribe iz NS-a, skroz je natripovana... :oops:

Pera_Zdera

Domaćin
Poruka
3.555
Da da vidjo sam ja takve izjave x puta. Cak sam jedno vreme pravio i kategorije neke. Ova bi spadala u "Zeni me sutra ako imas 5 mil dolara i pre nego mi sliku vidis ili procitas ijedan mail". Neverovatno je koliko mnogo takvih ima. Bas i nije na cast naseg lepog grada ali na zalost je istinito.
Kerefeka.