Quantcast

Znak sa kojim se najbolje VI sazete?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Nevena*

Početnik
Poruka
18
Pa sto se tice prijateljskog odnosa mislim da mi najvise odgovaraju Ovnovi,Rakovi i pneki Lavovi,a u ljubavnom Vage,jer mi se uvek dopadne neka VAGICA :lol: .E a sta mislite o ovome.Citala sam da odredjenoj zenskoj osobi gde je Mesec to ce joj kao biti muz,a muskarcima gde je Venera to ce im biti zena.Sta mislite jer tu ima neke istine???A ja sam u Mesecu Blizansc.I jer to dobro ili lose.
P.S Nisam dvolicna :!:

Nevena*

Početnik
Poruka
18
Pa sto se tice prijateljskog odnosa mislim da mi najvise odgovaraju Ovnovi,Rakovi i pneki Lavovi,a u ljubavnom Vage,jer mi se uvek dopadne neka VAGICA :lol: .E a sta mislite o ovome.Citala sam da odredjenoj zenskoj osobi gde je Mesec to ce joj kao biti muz,a muskarcima gde je Venera to ce im biti zena.Sta mislite jer tu ima neke istine???A ja sam u Mesecu Blizanc.I jer to dobro ili lose.
P.S Nisam dvolicna :!:

fensy_boy

Početnik
Poruka
3
Evo ja sam Vodolija/blizanac sa mesecom u blizancima
Mislim da mi nekako kao prijatelji odgovaraju najvise Vage...
Strelcevi tesko...jer se uvek drze nekih pravila preterano i nemaju smisla za neku promenu da se na razlicite nacine druze...i zabavljaju
i netolerantni su max bar prema meni..
znaci Vage zato sto su nekako najblaze i nenapadne i ne svadjaju se i volim Blizance zbog najboljeg humora :)

LUDICA

Domaćin
Poruka
4.886
Iako zvuci cudno, meni najbolje odgovaraju ovnovi, da li je to zbog znaka ili neceg drugog, ali sad kad razmisljam, nekako sam se najbolje kapirala s njima. Dobra sam i sa skorpijama, a sto se tice lavova, mislim da me one najvise privlace u sexualnom smislu. Druzim se sa vagama, rakovima, drugim vodolijama, djevicama, i svi mi odgovaraju na neki svoj nacin, znaci, u svakom od njih pronalazim nesto, ali ni u kome sve.

radde

Obećava
Poruka
61
Chiara:
Ovnovi su ok... pomalo preteruju u prakticnosti :roll: , ali su u principu dobri.
Bas sam se udubila nesto u tu pricu oko slaganja i neslaganja... sve u svemu, sa svim znacima mogu kol`ko-tol`ko da nadjem zajednicki jezik (s nekima lakse, a s nekima bogami sa malo vise truda), ali Ribe i Rakove i to iskljucivo muske definitivno ne mogu da podnesem. Evo sad se najezim kad pomislim na neke likove :twisted: , bljaaak...

Pozdrav oliji :D
Hahaha...ovo mi bas zvuci poznato..muski rakovi i ribe...uuuuzass!Trenutno se kao vidjam sa jednom muskom ribom,pazi,Trudim se (sa velikim T)..ali ne vredi.Koliko su samo depresivne i pesimisticne,njanjave i vecito nezadovoljne...Dadoh sve od sebe,al badava.. :roll:

Chiara

Zainteresovan član
Poruka
257
radde:
Chiara:
Ovnovi su ok... pomalo preteruju u prakticnosti :roll: , ali su u principu dobri.
Bas sam se udubila nesto u tu pricu oko slaganja i neslaganja... sve u svemu, sa svim znacima mogu kol`ko-tol`ko da nadjem zajednicki jezik (s nekima lakse, a s nekima bogami sa malo vise truda), ali Ribe i Rakove i to iskljucivo muske definitivno ne mogu da podnesem. Evo sad se najezim kad pomislim na neke likove :twisted: , bljaaak...

Hahaha...ovo mi bas zvuci poznato..muski rakovi i ribe...uuuuzass!Trenutno se kao vidjam sa jednom muskom ribom,pazi,Trudim se (sa velikim T)..ali ne vredi.Koliko su samo depresivne i pesimisticne,njanjave i vecito nezadovoljne...Dadoh sve od sebe,al badava.. :roll:
I Device bih ja tu dodala, spori su ... da izludis:x .

radde

Obećava
Poruka
61
Chiara:
Oliji:
Zenske osobe sa kojima se najbolje slazem su DEVICE,najbolji drug je JARAC,moj deckic je BLIZANAC!

A,kazu ovako da se Vodolije slazu sa -

-Ovan
-Blizanac
-Lav
-Vaga
-Strelac
-Vodolija

Pozdrav
Oliji :)
Okic, evo ja sam Vodolija, i krug mojih najblizih prijatelja je sledeci: osim jedne drugarice koja je Ovan, jedne koja je Bik i jednog druga koji je Skorpija, svi do jednog su Blizanci. Isti je slucaj bio i sa deckicima, uglavnom Blizanci, ali dvojica koja su... heh :lol: recimo ostavila dublji trag i kojih se "uvek rado secam" su Lavovi.
Ne verujem!
Isto.
Tu i tamo sarenis ali zaposeli me blizanci pa to ti je.Jos sam u podznaku blizanac..Tra-la-la...
Ja kao vodolija sa vodolijama savrseno,blizancima,
oni sve kapiraju bez kilometarskih objasnjavanja..nekako su mi sudjeni (a to mi je i jedan astrolog potvrdio),vatrenim znacima,posebno lavovima.
Sve ostale podvodim pod poznanike..

radde

Obećava
Poruka
61
Chiara:
radde:
Chiara:

I Device bih ja tu dodala, spori su ... da izludis:x .

E u gimnaziji sam imala drugara devicu kog sam obozavala..Svaki put kada bismo kod njega pili kafu,soljice su morale da stoje pod pravim uglom,neumorno ih je vracao..knjige u polici su mu bile poredjane iskljucivo po rednom broju,pod konac .Pricao je o bubuljicama svoje devojke koje ja nikada nisam primetila..Bio je zeeestoko naporan ali beskrajno duhovit pa sam mu progledala kroz prste..

Chiara

Zainteresovan član
Poruka
257
Dobri su oni, samo... detaljisu nekako previse, precizni su, sve mora po redu, sve se proverava da li je pod konac... mislila sam da su spori u smislu neke poslovne saradnje. Covece, za ono sto ja zavrsim za 10 minuta, kad radis u duetu sa Devicom, treba ti min. 2 sata. Ali su u principu zanimljivi likovi, sarmantni, duhoviti itd.

tinica

Zainteresovan član
Poruka
141
ja sam blizanac i najbolje se slazem sa blizancima, mada poneki u podnzaku device znaju mnogo da smaraju :D. inache obozavam blizance. ;)
mozda se tu provuche i neka vodolija, ali iskljucivo zenskog pola. ;)
od vatrenih znakova ovnovi i strelci, i bukvalno niko vise.

S

SINDI

Gost
peach:
e,ja se BAS ne razumem u astrologiju. :( je l' neko moze da mi kaze s kim se ja,kao,slazem? zanima me jer mi se u poslednje vreme cini da se bas ni sa kim ne slazem... :roll: :cry:
LAVICA,podznak DEVICA,mesec SKORPIJA

jooooj...prvo , nije ti lako ni sama sa sobom da se slozis...ni ja nisam neki ekspert, ali ovo tvoje bas zvuci...kao teska kobinacija...a sto ne nadjes nekog da ti uradi celu kartu, i da je protumaci? vazan je i mesec za zenu, a naravno i ostale planete...

S

SINDI

Gost
ajd da probam i ja da odgovorim...ja sam dupla devica, i cisto iz iskustva, rekla bih da se slazem sa zenskim ovnovima, muskim nikako...sa bikovima, definitivno...sa ribama i vagama, nije lose...skorpije su mi kao magnet...strelcevi su mi ok...
a nikakkooo sa lavovima, rakovima, vodolijama, blizancima, slabo sa jarcevima...

Oliji

Zainteresovan član
Poruka
105
SINDI:
ajd da probam i ja da odgovorim...ja sam dupla devica, i cisto iz iskustva, rekla bih da se slazem sa zenskim ovnovima, muskim nikako...sa bikovima, definitivno...sa ribama i vagama, nije lose...skorpije su mi kao magnet...strelcevi su mi ok...
a nikakkooo sa lavovima, rakovima, vodolijama, blizancima, slabo sa jarcevima...

Bas si me zapanjila sto kazes da si dupla devica a da se nikako ne slazes sa vodolijama!!! :shock: Znas li zasto?Zato sto apsolutno najvise drugarica mi je u znaku devica!?!I uglavnom svaka nova ortakinja koju upoznam je devica,sto je stvarno neverovatno:))
Ja sam(inace)Vodolija/Lav,mesec mi je u blizancima.

Pozdrav

Oliji:)

Julian

Poznat
Poruka
7.990
radde:
Uhhhhh... Jedva te pronadjoh. Vec danima skupljam hrabrost da ti otpisem. Zasto si takva? Cemu sve to? Stalno nas napadate... Ovaj zivot nema smisla. Dokle vise tako? Ne zelim to da slusam... Stalno povredjujes ribe. Okrutno bas...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.