Znaci zainteresovanosti na poslu

KAO

- hoces kafu bas idem sebi da skuvam
- idem do pekare hoces ti nesto da jedes
- uuuu bas ti je lepa ta kosulja i bas te otvara u struku....

ali moze biti da samo koketira i hrani svoj ego jer kod kuce nema bas "taj muski" pogled na sebi pa malo da se oseti posebna.
ili je samo preterano ljubazna a i takve postoje koje na "ljubaznost" ne gledaju kao na signale koje muskarci mogu da odreaguju pogresno.

svakako ne jedi vnago oko svoje kuce, ni jedan primer da su dvoje sa posla imali "semu" ne poznajem a da se nije glupo zavrsio.

eto samo sam to zeleo ispametujem iz svog iskustva :D
 
Kako znati da li se svidjate nekome na poslu? Ima li nekih posebnih znaka?
Isto kao i van posla-ako umes da prepoznas,umes.Ako ne,i da se skine gola mislices da joj je vruce i otvorices prozor...
Inace,te seme na poslu umeju da budu vrlo nezgodne.Ako ne uspe da se izgura do kraja,posle je atmosfera vrlo neprijatna.Osim ako je standardna kres sema-kresnuli se i zaboravili.Batali to,samo glavobolja...
 
KAO

- hoces kafu bas idem sebi da skuvam
- idem do pekare hoces ti nesto da jedes
- uuuu bas ti je lepa ta kosulja i bas te otvara u struku....

ali moze biti da samo koketira i hrani svoj ego jer kod kuce nema bas "taj muski" pogled na sebi pa malo da se oseti posebna.
ili je samo preterano ljubazna a i takve postoje koje na "ljubaznost" ne gledaju kao na signale koje muskarci mogu da odreaguju pogresno.

svakako ne jedi vnago oko svoje kuce, ni jedan primer da su dvoje sa posla imali "semu" ne poznajem a da se nije glupo zavrsio.

eto samo sam to zeleo ispametujem iz svog iskustva :D
Thanks.

Ja sam duduk za citanje signala jbg. Desavalo se da mi kazu "pogresno si protumacio, takva mi je priroda".
 

Back
Top