Quantcast

Znači ipak priznaju...........

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Propki

Iskusan
Poruka
5.562
Idem ja pre neki dan pored trafike,i videh neki strip,kao,neki lik drzi americku zastavu spojenu sa eu.bude mi to malo cudno,pa pridjoh malo bolje da vidim,kao ono:

da li oni to namerno prave ove gluposti,da bi deca u mladosti u glavi imali ovakvu sliku?

МАЧАК

Buduća legenda
Poruka
25.543
ja lepo rekoh,pitam da'l oni to deci pune glavu tim?zastavu gledaj,zanemari ostale delove slike.
Ipak su priznali,ne bas direktno,ali po identicnosti zastave,da su u stvari usa i eu isto
Па чему се чудиш.
Амери и порниће снимају на својој застави.
Реци ми да ли си погледала и један филм да није приказана барем на пар секунди њихова застава?:dash:

Stroncijum

Elita
Poruka
15.164
Da da...oni sve to rade namerno. Sve je to velika zla zavera. I to iskljucivo uperena protiv svetog i najboljeg na svetu sorabskoga naroda. Samo da bi nasoj nevinoj dechici zatrovali mozgove, jer smo tako nenadyebivo izvanredni da im ne preostaje nista nego da nas mrze i stenju u nemocnom besu i tuzi sto nam nista ne mogu.
Pa onda kroz stripove pokusavaju i kroz koka kolu i kroz zvake i kroz skajp i fejsbuk.....

čedina_zebra

Legenda
Poruka
53.449
Па чему се чудиш.
Реци ми да ли си погледала и један филм да није приказана барем на пар секунди њихова застава?:dash:
hoćeš reći da je amerikanac zaštićen od države ko lički medved, a tebe tvoja Srbija ne zarezuje ni za jotu

provokator

Primećen član
Banovan
Poruka
539
Idem ja pre neki dan pored trafike,i videh neki strip,kao,neki lik drzi americku zastavu spojenu sa eu.bude mi to malo cudno,pa pridjoh malo bolje da vidim,kao ono:

da li oni to namerno prave ove gluposti,da bi deca u mladosti u glavi imali ovakvu sliku?
:D
tvoje neznanje i paranoja prosto odushevljava

to je zastava Unije u Gradjanskom ratu

vidish da lupaju vojnichke doboshe iz tog doba?

Propki

Iskusan
Poruka
5.562
Па чему се чудиш.
pogledala?buraz,ja sam musko :cool:
I to sto kazes,ali ja pricam,specifican spoj zastave eu i americke............

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.