Znachi rezonujte

Transcendental

Buduća legenda
Poruka
29.503
Zoran Tošić i Adem Ljajić, dosadašnji fudbaleri Partizana, potpisali su ugovore sa Mančester Junajtedom, nezvanično saznaje B92.


Adem Ljajić (rođen 29. septembra 1991. godine) je u Partizan došao 2005. iz novopazarske Jošanice, prošao sve mlađe selekcije 'crno-belih', za reprezentacije Srbije (do 17 i do 19 godina) odigrao 50 utakmica i postigao 13 golova, dva puta igrao za mladu reprezentaciju i postigao jedan gol.

Dres Partizana nosio je 22 puta, postigao je jedan gol.

Dakle kad vidim shta su oni uradili a pogotovo Ljajic, malo se ubedachim, lik je potpisao ugovor od 15 milijona s manchesterom a ja sam dzhabalebarosh koji nishta nikad uradio od sebe nije.

A vi kako rezonujete vashe dosadashnje uspehe u 15,16,17,18,19 dvajes godina?
 
Dakle kad vidim shta su oni uradili a pogotovo Ljajic, malo se ubedachim, lik je potpisao ugovor od 15 milijona s manchesterom a ja sam dzhabalebarosh koji nishta nikad uradio od sebe nije.

A vi kako rezonujete vashe dosadashnje uspehe u 15,16,17,18,19 dvajes godina?

Zavrsio osnovnu i srednju, englenski govorim tecno, znam da spremam rostilj, sviram gitaru, osvojio sam poneku medalju dok sam trenirao karate itd. Sve u svemu zadovoljan sam. Sad mi je bitno da faks zavrsim, pa cu ganjati karijeru u svojoj profesiji, kad to obavim. Sve u svoje vrijeme.

Ljajica sam gledao prosle godine kad su bile kvalifikafcije za Ligu sampiona, momak svakako moze dosta da pruzi.

Samo nek on bude pametan, i nek sebi obezbijedi sredstva kojim ce se sluziti poslije fudbalske karijere.
 
Poslednja izmena:
Jb-g, za rani uspeh je potrebno opredeljenje od malena, i predan rad. Ljajic verovatno nije ostavljao fudbalsku loptu na miru od svoje druge-trece godine...Ili, npr. gledao sam na youtube-u, neki klinac 5-6 godina svira gitaru, razbija znachi, Japanac ili Kinez, ne secam se...uglavnom ko zna shta ce da radi sa 20 godina, sigurno nece da mu bude loshe...E sad, maloj deci uglavnom roditelji ubijaju snove, teraju nas da se zadovoljimo samo prosechnim fakultetom, i prosechnom platom, i time jednostavno zarobimo sebe u zivotnoj rutini...
 
Jb-g, za rani uspeh je potrebno opredeljenje od malena, i predan rad. Ljajic verovatno nije ostavljao fudbalsku loptu na miru od svoje druge-trece godine...Ili, npr. gledao sam na youtube-u, neki klinac 5-6 godina svira gitaru, razbija znachi, Japanac ili Kinez, ne secam se...uglavnom ko zna shta ce da radi sa 20 godina, sigurno nece da mu bude loshe...E sad, maloj deci uglavnom roditelji ubijaju snove, teraju nas da se zadovoljimo samo prosechnim fakultetom, i prosechnom platom, i time jednostavno zarobimo sebe u zivotnoj rutini...

Jes vala...Potpuna istina
 
Mene ubedacila ona Rihana Rijana kako se vec zove,em ko ja mozda godinu starija,a kao klinka postala u svetu poznata sa nekim tupavim pesmama,golom guzom i tome slicno i prekinula vezu sa jednim klincem balavcem godinu dana mladji od nje,a i on lezi na parama zato sto peva ono Znaci brate,ono brate,***** ti kevu brate i odmah sa novim bogatasem a ni dan nije proso od raskida...a ovde ne znam koliki da si naucnik il umetnik em ce da te ismeju,da pare daju nekom Miletu Kiticu,a tebi supalj nos,pa zivi u bedi...I bas mi je milo kad im neko prosvira kroz glavu dugim devetkama...
 
Dakle kad vidim shta su oni uradili a pogotovo Ljajic, malo se ubedachim, lik je potpisao ugovor od 15 milijona s manchesterom a ja sam dzhabalebarosh koji nishta nikad uradio od sebe nije.

A vi kako rezonujete vashe dosadashnje uspehe u 15,16,17,18,19 dvajes godina?

to sto ti sad osecas se zove kompleks nize vrednosti i zato si u bedaku,imas 17 godina uzivaj dok jos mozes nemoj da razmisljas o tome
nemaju svi srece kao on

@tema
hmm...pa nemam neke velike uspehe ali meni su dovoljni znaci ucestvovala sam na festivalu mladosti 3 godine ,onda zavrsila sam sve razrede do sad sa odlicnim uspehom idem u muzicku i valjda cu je uspesno zavrsiti...kazem nije mnogo ali je dovoljno za normalnog coveka necu sad da se bedacim zato sto nisam poznata kao miley(npr.)
 
pa kako da nemam kompleks kad dechko vredi 15 milki vishe od mene

pa taj decko zna samo da igra fudbal ima 3 grama mozga,sad ce da se uobrazi i da misli da je neki frajer,ribe ce naravno da se loze na njega zato sto ima pare i posle 10 godina ozenice se nekom estradnom pevacicom koja ima silikone i 2 grama mozga tako da mu zivot i nije nesto...a to nije uspeh nego talenat(msm na fudbal) koji je iskoristio najbolje sto je mogao i ponavaljam IMAO JE SRECE

zar stvarno zelis takav zivot??
 
pa taj decko zna samo da igra fudbal ima 3 grama mozga,sad ce da se uobrazi i da misli da je neki frajer,ribe ce naravno da se loze na njega zato sto ima pare i posle 10 godina ozenice se nekom estradnom pevacicom koja ima silikone i 2 grama mozga tako da mu zivot i nije nesto...a to nije uspeh nego talenat(msm na fudbal) koji je iskoristio najbolje sto je mogao i ponavaljam IMAO JE SRECE

zar stvarno zelis takav zivot??

erm...da
 
Dakle kad vidim shta su oni uradili a pogotovo Ljajic, malo se ubedachim, lik je potpisao ugovor od 15 milijona s manchesterom a ja sam dzhabalebarosh koji nishta nikad uradio od sebe nije.

A vi kako rezonujete vashe dosadashnje uspehe u 15,16,17,18,19 dvajes godina?

svaka čast dečku, dabogda igrao još duuugo, duuuugo i dabogda mu sledeći ugovor vredeo 115 miliona....


inače, zvezdašica sam treće generacije :)
 

Back
Top