Quantcast

Zna li neko nesto o Mariji Karan

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

PLESsitnihDEMONA

Poznat
Banovan
Poruka
9.594
Meni se cini da je nju prvo ***** Sergej,pa posle njegov burazer.Posto je ovaj zapalio za USA. KOliko sam ja to mogao da sipratim...
Necu da ti kazem ne zanosi se...probaj.
A to sto se cela teratana okrece kad ona udje...ma idi breeee! Imam druga koji ide u teretanu redovno i kad mi prica kakvih bolida tamo ima i koje su to rasprave...prvo pocnem da se smejem,a posle mi je muka. Totalni kreteni 95%!

bejbica

Domaćin
Poruka
3.146
PLESsitnihDEMONA:
Meni se cini da je nju prvo ***** Sergej,pa posle njegov burazer.Posto je ovaj zapalio za USA. KOliko sam ja to mogao da sipratim...
Necu da ti kazem ne zanosi se...probaj.
A to sto se cela teratana okrece kad ona udje...ma idi breeee! Imam druga koji ide u teretanu redovno i kad mi prica kakvih bolida tamo ima i koje su to rasprave...prvo pocnem da se smejem,a posle mi je muka. Totalni kreteni 95%!
Nista u glavi, vec sve u misicima:-)

sinnke

Buduća legenda
Poruka
32.574
Luciferko:
Koje je godiste?

Kakva je ko osoba?

Da li je u obrazena?

Ima li obican momak sanse kod nje?

Video sam je danas u teretani i pobenavio, tako je dobra ludilo. Ali nista, ono sve se nesto pitam ima li obican momak sanse kod nje. Mislim obican po pitanju statusa u drustvu.

E ovo si opali svetski. najbolje da obican lik ima kod nje sanse. A i izgleda kao hrcak.

malecka

Aktivan član
Poruka
1.284
ja sam cula da je u vezi sa sinom vlade velickovica, onim slikarom. mislim da mu je umetnicko ime vuk vidor...

samo, kad muvas "poznate" pricaj s njima kao sa smrtnicima. nemoj da ih tretiras kao 95% ljudi, oni su tih pricica culi na milion i samo ce prevrnuti ocima...
ja, recimo, imam jednog "poznatog" druga i sa njim se druzim jer je kul kao drug, a ne zbog toga sto je faca i kapiram da mu taj odnos prija... ;) mislim, nas nekoliko drugarica smo se bez veze upoznale sa njim i one koje su mu se slihtale je u startu odbio, a sa mnom prica o "normalnim" stvarima i uvek mi se lepo javi kad me vidi... :D

znaci, nikakvo balavljenje kad ona udje! ;) ako zelis da je upoznas jer ti deluje interesantno to je ok... nemoj da se mnogo tripujes sto je poznata. mozda je stvarno ok, to mozes da provalis samo ako se skapirate... ;)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.