Злоупотреба антифашизма

То није у дефиницији фашизма ... том логиком би фашизам био и када ја дискриминишем комшију и нећу да причам са њим јер је примитивац и кад му не дам да ми под прозором сади кромпир јер му недостаје родно село и мора негде да копа.

Дискриминација је када некога угрожаваш (опет ни то није фашизам све док није на националној, верској или расној основи) а не када ниси за легализацију лаких дрога и геј параду. Шта је ту дискриминација? Немам ја став да педере треба побити већ само да треба да парадирају у својим собама а не у граду.

ma dzaba prica...vidis da mi srbi vecito idemo iz krajnjosti u krajnost...ili volimo ili mrzimo,postujemo-nepostujemo....dosla je neka nova moda da se ne razmislja svojom glavom....vecito prihvatamo nesto nametnuto....pa vidis da veliki broj gradjana srbije smatra da su evropske fekalije sladje nego srpska cokolada....pomodarstvo nikad nije bilo izrazenije..nekad je bilo sramota priznati da si se napio,napravio gaf u drustvu,potukao,svalerisao......nedaj boze drogirao....a sad je to moda....hocemo sirovine balkanci da pokazemo evropi kako smo mi kultivisani preko noci pa sad mozemo organizovati gej paradu a 40% stanovnistva i ne zna sta je gey....

valjda je u svemu tome i neko drugi ucestvovao, mada opet je tu nevidljiva ruka

malo si izmesao i udrobio, prakticno stavljas nacisticki pecat na ove dogadjaje. ne slazem se, i da se ne ubedjujemo

niko ne ucestvuje,pokreti se zalazu za ukidanje stranaka,za kralja i nemaju finansijsku podrsku sami clanovi finansiraju akcije (pise ti u statutu stroja da se odredi clanarina). Organizacije nemaju vodju da si ti meni ziv i zdrav,tako da ako padne jedno mesto druga mesta opstaju i zato su organizacije neunistive!:gace:

Дубоко сам уверен да нацисте и фићфириће финансира иста фирма. Они једни без других не постоје... А психологија жртве је најбоља за сакупљање слабоумних и сивим ћелијама сиромашних либерално настројених гласача. Почев од страшних претњи првоборцима модерне Србије, до бомбашких напада на новинаре времена и пешчаника, до каменовања просторија и псовања породице. Јадни борци за право, слободу и остали модернистичке тековине живе у убеђењу да су у праву и да су због тога нападани од ретроградне, заостале и надасве зле Србије. Овце, козе и глупани...

Pa vidi, tvoj stormfront je raso-fašistički pokret.
Program je isti u svakoj zemlji, tako da vas nigdje u svijetu ne svrstavaju u antifašiste.
Bolesno je što ste vi na to ponosni.

Čega se pametan stidi, time se budala ponosi! :D

Kakve veze imam ja sa stormfrontom? Nemam nikakve,ja samo dobro poznajem nacin rada i funkcijonisanje pokreta! Hahaha Krvat da drzi bukvicu nekom o antifasizmu...:bye:

rezim na nase oci vrsi mimikriju. pokusava da se predstavi kao levica, ocajniciki pokusavajuci da izbegne sudbinu i odgovornost

levica da, ali sa haitija.

rezim je izvorno antinarodni, posto je za liberalni kapitalizam, a tu nije moguca dobrobit za vecinu, tj za liberalne kapitaliste - manjina i veliki deo zaposlenih. jednostavno taj perpetum mobile ne postoji, iz cega sledi da je rezim u dusi desnicarski, crn kao crnac u tunelu.

i sve te nacisticke grupe u srbiji su pod uparvom nevidljive ruke, kad treba rezimu eto incidenata, a onda se u eu prikazuju srbi kao nacisti. sacuvaj boze i sakloni

lepo receno..

Дубоко сам уверен да нацисте и фићфириће финансира иста фирма. Они једни без других не постоје... А психологија жртве је најбоља за сакупљање слабоумних и сивим ћелијама сиромашних либерално настројених гласача. Почев од страшних претњи првоборцима модерне Србије, до бомбашких напада на новинаре времена и пешчаника, до каменовања просторија и псовања породице. Јадни борци за право, слободу и остали модернистичке тековине живе у убеђењу да су у праву и да су због тога нападани од ретроградне, заостале и надасве зле Србије. Овце, козе и глупани...
:worth::worth::worth:

ЦЕНТРАЛА И ФИНАНСИЈЕРИ СУ ИМ ИСТИ

nekad je bilo sramota priznati da si se napio,napravio gaf u drustvu,potukao,svalerisao......nedaj boze drogirao....a sad je to moda....hocemo sirovine balkanci da pokazemo evropi kako smo mi kultivisani preko noci pa sad mozemo organizovati gej paradu a 40% stanovnistva i ne zna sta je gey....

Браво! Сад си фаца кад са 15 година пушиш и пијеш уместо да ти родитељи извуку уши и објасне ти да си пропалитет. Фаца си ако пушиш траву и ако си барем бисексуалац ако не и хомосексуалац а ако се бавиш спортом, учиш, радиш и/или осниваш породицу онда си смор :roll: Ја уопште не тврдим да неко мање вреди ако је геј и ни мало ми не смета да неко то буде или да у мом присуству завија и пуши шта год жели али мало је дегутантно да се то понашање сматра за ИН а такви ликови за неки симбол урбаности и нормалности који поставља правила ко је у реду а ко је лош, фашиста, националиста итд.

Тотално нам је поремећен систем вредности :dash: Уопште нећу у ово да петљам ни ЛДП ни ДС јер знам гомилу нормалних људи у тим странкама али некако ми се чини да се већина тих "превише модерних" накотила код Чеде, што за ову причу и није битно.

Википедија каже :
Fašizam se često opisuje kao ekstremni oblik nacionalizma, s obzirom da su većina država u kojima se pojavio bile nacionalne države. U višeetničkim sredinama se fašizam često manifestirao kroz etničku, rasnu i vjersku netoleranciju, čiji je krajnji izraz bio Holokaust.

Ако пођемо од ове дефиниције онда би антифашизам био покрет који се залаже за једнакост свих људи без обзира на религију, боју коже и народност. И ја сам наивно, мислећи да антифашизам то подразумева, ушла у неке антифашистичке групе на Фејсбуку. А онда су почели да ме затрпавају позивима за групе подршке Геј паради, легализацији марихуане и сл. уз став да су они који се томе противе фашисти и да су вероватно неки зли и затуцани радикали и националисти.

Где ово има? Од када антифашизам подразумева толеранцију према геј паради и према наркоманима? Ко је себи дао за право да то изједначи у Србији и који су то морално деградирани ликови који се издају за антифашисте? Да ли човек може да буде антифашиста и да не дискриминише никога а да притом има неки здрав став, да готиви спорт а не дрогу и да не туче педере али не подржава њихово парадирање. Могу ли ја да будем против те параде а да ми не прилепе епитет радикала на чело?

Да ли је још неко приметио да се код нас иза те АНТИФЕ крију људи са поремећеним системом вредности и како се борити против тога?

Колико ја знам и колико је познато, фашисти нису имали ништа против Јевреја, нити су имали конц логоре... Тако да ти је ова порука мало чудна...

Колико ја знам и колико је познато, фашисти нису имали ништа против Јевреја, нити су имали конц логоре... Тако да ти је ова порука мало чудна...

Нисам ја рекла да јесу, копирала сам дефиницију. Слична стоји у уџбенику из Социологије за 4. годину гимназије.

Браво! Сад си фаца кад са 15 година пушиш и пијеш уместо да ти родитељи извуку уши и објасне ти да си пропалитет. Фаца си ако пушиш траву и ако си барем бисексуалац ако не и хомосексуалац а ако се бавиш спортом, учиш, радиш и/или осниваш породицу онда си смор :roll: Ја уопште не тврдим да неко мање вреди ако је геј и ни мало ми не смета да неко то буде или да у мом присуству завија и пуши шта год жели али мало је дегутантно да се то понашање сматра за ИН а такви ликови за неки симбол урбаности и нормалности који поставља правила ко је у реду а ко је лош, фашиста, националиста итд.

Тотално нам је поремећен систем вредности :dash: Уопште нећу у ово да петљам ни ЛДП ни ДС јер знам гомилу нормалних људи у тим странкама али некако ми се чини да се већина тих "превише модерних" накотила код Чеде, што за ову причу и није битно.

potpuno se slazem....

Значи копираш текст иако знаш да није тачан?

АЈДЕ СА РАСПРАВКОМ О ТОМЕ ДА ЛИ СУ ФАШИЗАМ И НАЦИОНАЛСОЦИЈАЛИЗАМ ИСТО ОТВОРИ ДРУГУ ТЕМУ
ЗА МЕНЕ ЈЕСУ И КАДА ОТВОРИШ ТЕМУ О ТОМЕ ЋЕМО ПРИЧАТИ

ПОТПИСУЈЕМ СВАКО СЛОВО

АЈДЕ СА РАСПРАВКОМ О ТОМЕ ДА ЛИ СУ ФАШИЗАМ И НАЦИОНАЛСОЦИЈАЛИЗАМ ИСТО ОТВОРИ ДРУГУ ТЕМУ
ЗА МЕНЕ ЈЕСУ И КАДА ОТВОРИШ ТЕМУ О ТОМЕ ЋЕМО ПРИЧАТИ

Наравно да су за тебе исто кад си необразовани четник-гибаничар пун предрасуда...

Ко каже да није?
Ја мислим да јесте а ако имаш доказа за супротно - отвори тему, немој овде.

Е баш хоћу овде, кад се правите паметни и изједначавате НС са фашизмом... Тиме доказујеш колико си паметна, комунистичко дете испраног мозга које је чуло после 2000-те да постоји и национал социјализам... О томе вас нису учили у школи, а?

ma dzaba prica...vidis da mi srbi vecito idemo iz krajnjosti u krajnost...ili volimo ili mrzimo,postujemo-nepostujemo....dosla je neka nova moda da se ne razmislja svojom glavom....vecito prihvatamo nesto nametnuto....pa vidis da veliki broj gradjana srbije smatra da su evropske fekalije sladje nego srpska cokolada....pomodarstvo nikad nije bilo izrazenije..nekad je bilo sramota priznati da si se napio,napravio gaf u drustvu,potukao,svalerisao......nedaj boze drogirao....a sad je to moda....hocemo sirovine balkanci da pokazemo evropi kako smo mi kultivisani preko noci pa sad mozemo organizovati gej paradu a 40% stanovnistva i ne zna sta je gey....

није проблем у онима што незнају,проблем су они што мисле да све знају.......

Е баш хоћу овде, кад се правите паметни и изједначавате НС са фашизмом... Тиме доказујеш колико си паметна, комунистичко дете испраног мозга које је чуло после 2000-те да постоји и национал социјализам... О томе вас нису учили у школи, а?

Хајде лепо ти мене прескочи, да не кажем об.јеби ;) :bye:
Него шта него сам комунистичко дете а ако ти смета изволи па се жали мом ћалету, даћу ти његов телефон да му уложиш протестну ноту :lol:

Хм,у великој већини случајева. Шта ви заправо знате о томе ? Ништа?!

не лупај глупости, велика већина СРБА је антифашисти
антинацисти

Ovo je bitno,znaju samo ono sto su culi na vestima i to na B92 a prosipaju muda kako znaju sve (i ko finasira pokrete,ko je clan,za koga rade,za sta se zalazu a ni programe nisu procitali)!:rtfm:

Који покрет?

niko ne ucestvuje,pokreti se zalazu za ukidanje stranaka,za kralja i nemaju finansijsku podrsku sami clanovi finansiraju akcije (pise ti u statutu stroja da se odredi clanarina). Organizacije nemaju vodju da si ti meni ziv i zdrav,tako da ako padne jedno mesto druga mesta opstaju i zato su organizacije neunistive!:gace:
Који покрет?
Kakve veze imam ja sa stormfrontom? Nemam nikakve,ja samo dobro poznajem nacin rada i funkcijonisanje pokreta! Hahaha Krvat da drzi bukvicu nekom o antifasizmu...:bye:

Који покрет?

Одговорих ти

Значи копираш текст иако знаш да није тачан?

Тачан је

Наравно да су за тебе исто кад си необразовани четник-гибаничар пун предрасуда...

Хвала образовани нацисто

и отворите тему о вашим нацијима као и ови други о њиховим кавази антифашистима

ОВА ЈЕ ЗА НОРМАЛНЕ ЉУДЕ КОЈИМА ЈЕ ПУН ***** И ЊИХ И ВАС

Ti to kao tražiš razlike u nijansama između dvije zločinačke ideologije? :eek::eek::eek:

Fašizam je isto tako rasistička ideologija kao i nacizam!
Jesi možda upoznat sa djelovanjem fašizma u Etiopiji i Eritreji? :bye:

okolo crvenog, dal se samo meni cinio da ta tvoja `gomila` normalnih ljudi nema nikakvog uticaja na vec desetogodisnju vlast, cak ta `gomila` normalnih ljudi sluzi kao masa za pokrice onom drugom delu, da ga ne imenujem

moze neko biti normalan, ali kad se uclani u extremisticku stranku onda je on clan partije, i snosi krivicu za dela svojih vodja kao da nije normalan

okolo crvenog, dal se samo meni cinio da ta tvoja `gomila` normalnih ljudi nema nikakvog uticaja na vec desetogodisnju vlast, cak ta `gomila` normalnih ljudi sluzi kao masa za pokrice onom drugom delu, da ga ne imenujem

moze neko biti normalan, ali kad se uclani u extremisticku stranku onda je on clan partije, i snosi krivicu za dela svojih vodja kao da nije normalan

Нећу никога да браним али демократе немају везе са Антифом, чак Антифа спроводи јаку кампању против Ђиласа због оних Цигана а пре неки дан су га напали са све геј удружењима јер је изјавио да сексуална опредељеност треба да остане између четири зида. не знам да ли у Демократској странци има чланова Антифе, Бафија и сличних али руководство ниједним потезом није дало амин на то, ако ћемо искрено. Може нама ДС да се допада или не али ово је факат - нису ниједном афирмативно спомињали ту антифу.
Мени се чини да је то групица окупљена око ЛДП, ЛДВ, НВО (Лабрис, Квирија, Геј-стрејт алијанса) :confused: И тако долазимо до тога да њих максимум 5% зна шта је најбоље и највише кул за све нас :dash: Да је барем ДС у томе па да кажеш да добар део народа стоји иза тога али овако испаде да мученици који једва имају цензус преко неких напаљених клинаца шире неморал.

Nije to drugarice zloupotreba, več su upitanju borba za ljudska prava i još mnogo,mnogo toga, upitanju je i zaštita prirodne sredine itd. itd.

Zloupotreba je tiranija i netolerancija raznih političkih i verskih ideologija koje truju čovečanstvo lažnim obećanjima a prikrivaju prave namere.Zloupotreba je prikrivanje ekstremizma što mnogi političari i vere ili crkve na primer rade a ljudi im slepo veruju.Nažalost mnogi su i pravi i iskreni simpatizeri tih ekstremista.

Какве везе људска права и нпр. хомосексуализам имају са антифашизмом ?
Назовимо ствари правим именом! Скидам капу оном ко у овој средини хоће да се бори за права хомосексуалаца али нека скупи петљу па то уради отворено а не под маском антифашизма.

Back