Zlostavljanje na radnom mestu

bezimeni1

Iskusan
Poruka
5.136
Ово је потцењено политичко питање јер већина људи живи или преживљава од рада, мало се пажње посвећује оваквим темама тако да ово заслужује пажњу. Како се борити против овога? Шта ако нико не жели да те запосли због неког личног својства или ако трпиш малтретирање на послу? Да ли је селекција кандидата при запошљавању неки вид друштвене и политичке контроле?
 

Back
Top