Zločin KFOR-a u Prizrenu 1999. godine

Rechke

Veoma poznat
Poruka
11.792


Nakon ulaska NATO trupa u Prizren, na Kosovu i Metohiji, dana 13. juna 1999. godine tokom povlačenja srpske vojske, došlo je do incidenta prilikom susreta dve vojske. Tom prilikom pripadnici nemačkog KFOR-a ispalili su više od 200 metaka na civilni automobil u kome su se nalazila dvojica Srba, koji su tada poginuli. Bila je to prva "borbena" akcija nemačke vojske od završetka drugog svetskog rata, a potporučnik David Ferk postao je prvi nemački vojnik koji je nakon 9. maja 1945. godine ubio nekoga

Koliko vas je ikada uopšte čulo za ovaj incident? Događaj bi ostao gotovo nepoznat našoj javnosti da se nije pojavio u emisiji RTS-a napravljenoj povodom desetogodišnjice NATO agresije na našu zemlju, i da nije sporadičnog pominjanja na internetu. Po našem običaju o ovakvim stvarima ćutimo, a država i javnost nisu preduzeli nijedan konkretan korak povodom ovog događaja, pokazujući svoju nedoslednost dižući svoj glas samo kada su u pitanju naši zločini i incidenti (stvarni ili iskonstruisani) nad drugima
 
У Србији је забрањено причати о оваквим темама,јер то није у сладу са европским "вредностима"! Просрпски председник каже да ми срби све треба да заборавимо и окренемо се будућности зарад добросуседских односа на европском путу у п....ду материну!
Иначе видео сам снимак кад су швабе убиле она два човека у Призрену на телевизији Мост (новосадској Тв) у емисији "Изазови Истине" коју води Милован Дрецун!
Опет кажем тако нешто се не показује у Србији јер је то табу тема!
Србија не сме ни да подигне споменик малој Милици Ракић коју су убиле бомбе
NATO агресора!
Браћо срби реците НЕ Европској Уији! Доле Борис Тадић и демократска странка!
 
Poslednja izmena:
Mislim da sam vec pisao o ovom muckom ubistvu .

NEMACKI NACISTI SU TADA BEZ IKAKVOG RAZLOGA I POSLE POTPISIVANJA PRIMIRJA UBILI VOJNIKA VOJSKE SRJ JOVOVICA IZ NIKSICA ( VALJDA SE DOBRO SECAM ) DOBROVOLJCA I JUNAKA . ON JE ISAO NA PUNKT KOJEM SE PRIJAVLJIVALO ORUZJE I NICIM NIJE UGROZAVAO NEMACKE OKUPATORE .

NEKA MU JE VECNA SLAVA !
 


Nakon ulaska NATO trupa u Prizren, na Kosovu i Metohiji, dana 13. juna 1999. godine tokom povlačenja srpske vojske, došlo je do incidenta prilikom susreta dve vojske. Tom prilikom pripadnici nemačkog KFOR-a ispalili su više od 200 metaka na civilni automobil u kome su se nalazila dvojica Srba, koji su tada poginuli. Bila je to prva "borbena" akcija nemačke vojske od završetka drugog svetskog rata, a potporučnik David Ferk postao je prvi nemački vojnik koji je nakon 9. maja 1945. godine ubio nekoga

Koliko vas je ikada uopšte čulo za ovaj incident? Događaj bi ostao gotovo nepoznat našoj javnosti da se nije pojavio u emisiji RTS-a napravljenoj povodom desetogodišnjice NATO agresije na našu zemlju, i da nije sporadičnog pominjanja na internetu. Po našem običaju o ovakvim stvarima ćutimo, a država i javnost nisu preduzeli nijedan konkretan korak povodom ovog događaja, pokazujući svoju nedoslednost dižući svoj glas samo kada su u pitanju naši zločini i incidenti (stvarni ili iskonstruisani) nad drugima

bilo je sudjenje po pitanju tog zlocina, nakno svega p.porucnik ferk je odlikovan od strane Bundeswehra za zasluge u borbi sa NEPRIJATELJEM.Zlocin je pravdan naoruzanjem pronadjenim u automobilu.
Je8iga mangupi nisu smeli da ulete dok je vojska bila na terenu, pa ajde da se junace nad civilima u "Ladi".
 
У Србији је забрањено причати о оваквим темама,јер то није у сладу са европским "вредностима"! Просрпски председник каже да ми срби све треба да заборавимо и окренемо се всатлој будућности зарад добросуседских односа на европском путу у п....ду материну!
Иначе чуо сам и видео снимак кад су швабе убиле она два човека у Призрену на телевизији Мост (новосадској Тв) у емисији "Изазови Истине" коју води Милован Дрецун!
Опет кажем тако нешто се не показује у Србији јер је то табу тема!
Cekaj malo, pises kako ovo ne sme da se prikazuje u Srbiji, a u prethodnoj recenici da si to gledao na nekoj novosadskoj televiziji. Novi Sad je u Srbiji koliko ja znam.
 


Nakon ulaska NATO trupa u Prizren, na Kosovu i Metohiji, dana 13. juna 1999. godine tokom povlačenja srpske vojske, došlo je do incidenta prilikom susreta dve vojske. Tom prilikom pripadnici nemačkog KFOR-a ispalili su više od 200 metaka na civilni automobil u kome su se nalazila dvojica Srba, koji su tada poginuli. Bila je to prva "borbena" akcija nemačke vojske od završetka drugog svetskog rata, a potporučnik David Ferk postao je prvi nemački vojnik koji je nakon 9. maja 1945. godine ubio nekoga

Koliko vas je ikada uopšte čulo za ovaj incident? Događaj bi ostao gotovo nepoznat našoj javnosti da se nije pojavio u emisiji RTS-a napravljenoj povodom desetogodišnjice NATO agresije na našu zemlju, i da nije sporadičnog pominjanja na internetu. Po našem običaju o ovakvim stvarima ćutimo, a država i javnost nisu preduzeli nijedan konkretan korak povodom ovog događaja, pokazujući svoju nedoslednost dižući svoj glas samo kada su u pitanju naši zločini i incidenti (stvarni ili iskonstruisani) nad drugima

Наш вајни процрпски ПреЦедник и наша буђава Власт СУ УДРУГА КОЈА ЗАЈЕДНИЧКИМ СНАГАМА НАЈВИШЕ ПРИКРИВА ЗЛОЧИНЕ ПРЕМА СРБИМА - што другим речима значи да су ДЕО ЗАЈЕДНИЧКОГ ЗЛОЧИНАЧКОГ ПОДУХВАТА СА ЦИЉЕМ УНИШТЕЊА ДРЖАВЕ СРБИЈЕ И ИСТРЕБЉЕЊА НАРОДА.
Ми данас о злочинима учињеним Србима МОЖЕМО ДА ЧУЈЕМО САМО ОД СТРАНАЦА ПОЈЕДИНАЦА КОЈЕ НАТЕРА ОСТАТАК ОСТАТКА САВЕСТИ ДА ПРОГОВОРЕ...
 
Потресан снимак. Све то иде у пакету са потписаним повлачењем наше војске. Не треба да чуди, опште је познато да након шпто су уз помоћ Бугара и Румуна, осујећени планови да се Русија избори за сектор надлежности, КФОР је постао чисто окупациона војска. Тако га и треба третирати. Од овог крвничког убиства у Призрену, преко каснијих мартовских нереда етничког чишћења, до противправног проглашења независности КФОР стоји у служби косовских терориста.

А отприлике сав смисао је изречен у снимку у речима нашег војника ''је.баћемо вам мајку''. Шиптари су се крили у рупама и шумама, ОВК разбијен, напад Албанске војске преко Кошара одбијен и долазе нато снаге. Окуражили се шипци и напали наше војнике. Јебаћемо им мајку кад тад.
 
Poslednja izmena:
bilo je sudjenje po pitanju tog zlocina, nakno svega p.porucnik ferk je odlikovan od strane Bundeswehra za zasluge u borbi sa NEPRIJATELJEM.Zlocin je pravdan naoruzanjem pronadjenim u automobilu.
Je8iga mangupi nisu smeli da ulete dok je vojska bila na terenu, pa ajde da se junace nad civilima u "Ladi".

Pa logicno .... Nesto me ovaj slucaj podseti na one kontrolore leta iz Svajcarske koji su namerno ili nenamerno doveli do sudara ruskog aviona punog dece koja su tamo isla na eskurziju ... Mislim da ih je bilo oko 150 i sva su poginula u toj nesreci ... Svajcarski sud ih je oslobodio optuzbe i vratio na posao pa je otac dvoje poginule dece bio primoran da udje u kontrolni toranj i zakolje ih .
 
Poslednja izmena:
to svirepo, hladnokrvno ubistvo nikada nije sankcionisano

naravno da nije zaboravljeno, ubili su englezi i onog nasef u pristini tih dana. ima toga

to ne zele da spominju samo rezimski clanovi, remeti im tesko dostignut status kandidata za zamenika za dopisnog za clana
 
greska je moja u kucanju

nije to ime nego je trebalo naseg (coveka)

englezi su ga ubili usred pristine, usred belog dana, imao je valjda pistolj kod sebe, hteo je nesto da se sa njima razjasni, ali zlikovci kao zlikovci dobro im je doslo da javno pokazu srbima i albancima koje je vreme doslo

ako nadjem ili se setim napisacu
 


Nakon ulaska NATO trupa u Prizren, na Kosovu i Metohiji, dana 13. juna 1999. godine tokom povlačenja srpske vojske, došlo je do incidenta prilikom susreta dve vojske. Tom prilikom pripadnici nemačkog KFOR-a ispalili su više od 200 metaka na civilni automobil u kome su se nalazila dvojica Srba, koji su tada poginuli. Bila je to prva "borbena" akcija nemačke vojske od završetka drugog svetskog rata, a potporučnik David Ferk postao je prvi nemački vojnik koji je nakon 9. maja 1945. godine ubio nekoga

Koliko vas je ikada uopšte čulo za ovaj incident? Događaj bi ostao gotovo nepoznat našoj javnosti da se nije pojavio u emisiji RTS-a napravljenoj povodom desetogodišnjice NATO agresije na našu zemlju, i da nije sporadičnog pominjanja na internetu. Po našem običaju o ovakvim stvarima ćutimo, a država i javnost nisu preduzeli nijedan konkretan korak povodom ovog događaja, pokazujući svoju nedoslednost dižući svoj glas samo kada su u pitanju naši zločini i incidenti (stvarni ili iskonstruisani) nad drugima

Nije ova drzava tu da sem sebe, sjebe nekog drugog!!!!!
Sta ti je??:per::per:
 

Back
Top