ЗЛАТНО ДОБА Животни стандард у Румунији 60% виши него у Србији, у Бугарској 30%!

Čak i poslovno - kada odbijam ručkove top menadžmenta to znači da prestajem da ih poštujem ... nikada ne mogu uzeti hranu od onoga koga ne poštujem i za koga mislim da je nepošten

Top menadžment ti je nepošten?Kod nas su sve go poštenjačina do poštenjačine.Možda zato što su preplaćeni,pa ni ne pomišljaju na korupciju.A svesni su da dobijaju više nego što vrede pa su mirni...
 
Top menadžment ti je nepošten?Kod nas su sve go poštenjačina do poštenjačine.Možda zato što su preplaćeni,pa ni ne pomišljaju na korupciju.A svesni su da dobijaju više nego što vrede pa su mirni...
Dojucerasnji seljaci i cobani koji su svoje u.... i blatnjave opanke zamenili cipelama, ne mogu predstavljati elitu. Ne mislim na postene zemljoradnike, ako sam ih uvredio izvinjavam se.
 
Nachbarine, opet ti je promaklo da Rumunija i Bugarska nisu prethodno raskomadane, držane u anticivilizacijskoj izolaciji 15 godina, bombardovane, satanizovane, mrcvarene i ponižavane od strane SAD i EU.
Degutantno je to ne razumijevanje svijeta srpskog folklora i posljedično potpuno krivo odnošenje prema Srbiji.
Običaj napade na komšije je tradicija od 1885. i zaštićeno kao srpski brend.
Idemo svi,
"Ko to laže, ko to laže ......"
 
Degutantno je to ne razumijevanje svijeta srpskog folklora i posljedično potpuno krivo odnošenje prema Srbiji.
Običaj napade na komšije je tradicija od 1885. i zaštićeno kao srpski brend.
Idemo svi,
"Ko to laže, ko to laže ......"
Da, da, da, u Srbiji žive isti narodi koji su u njoj živeli i krajem XIX veka dok su rvati istrebili Srbe, Italijane, Jevreje i Rome koji su živeli u delu AU i Italije koju današnja marionetska tvorevina rvaCka danas svojata.

Polunarod koji je ukrao kulturni identitet Madžarima i Italijanima te počinio niz genocida i etničkih čiščenja je jedna od najvećih sramota Evropske unije kao i dokaz da je postavljana na negativnim vrednostima.
 
Da, da, da, u Srbiji žive isti narodi koji su u njoj živeli i krajem XIX veka dok su rvati istrebili Srbe, Italijane, Jevreje i Rome koji su živeli u delu AU i Italije koju današnja marionetska tvorevina rvaCka danas svojata.

Polunarod koji je ukrao kulturni identitet Madžarima i Italijanima te počinio niz genocida i etničkih čiščenja je jedna od najvećih sramota Evropske unije kao i dokaz da je postavljana na negativnim vrednostima.
Evo sad tvoje ne razumijevanje hrvatskog folklora. To je sve jedan začarani krug koji vodi u sukobe.
 
sve je ovo laz

Pricao sam sa rumunima iz prve ruke zivi se veoma tesko u rumuniji zato idu da pecalbare gde god ko moze kao i nas narod uostalom

Profesorica u skoli u Rumuniji radi za 400e

Sedeo sam sa bracnim parom iz Temisvara pre neku godinu on je imao 600e platu ona 400e , zato dolaze kazu na Kopaonik jer ne mogu sebi da priuste skijanje u npr Austriji

Па да, али њихов еквивалент у СРЈ имају плате он 400 евра она 280. Зато не могу да приуште ни Копаоник него се скијају иза куће на брду где су вуци.

А 1990. су Југословени под Антем Марковићем ишли у Словенију на скијање, а Румуни под Чаушескутом нису имали струју.
 
Takvim pisanjem podcenjuje svoje sugradane medu kojima si odrasla, druzila se i nadam se jos ovek vas vezuje poznanstvo, prijateljstvo.

Nisi razumeo ... meni je smetalo što se do kraja nisam identifikovala sa njima
Razlog je bio prost - moj ujak je radio u mesnoj industriji i rekao je mojoj majci - šta on preporučuje da se jede

Priča je ispričana u cilju da mi se više skinu sa vrata ovi sa izanđalom forom sendvičarenja
 
Пазите, макроекономика каже "Румунија је 1990. имала БДП од 400 долара по глави становника а данас има 14 000. СРЈ је 1990. имала 7000 долара а данас има 5400 по глави становника. 2000те су обе државе имале 1300 по глави становника, дакле потпуно исту полазну основу".

А ви кажете "Да, али ја сам био у Румунији и тамо има блатњава улица и ружна фасада. Исто ти је то мои ти, коднас бољије".
 
Nisi razumeo ... meni je smetalo što se do kraja nisam identifikovala sa njima
Razlog je bio prost - moj ujak je radio u mesnoj industriji i rekao je mojoj majci - šta on preporučuje da se jede

Priča je ispričana u cilju da mi se više skinu sa vrata ovi sa izanđalom forom sendvičarenja
I sendvič sa šunkom je samo sendvič. Znači sve u redu što ti je napisao.
 
Evo sad tvoje ne razumijevanje hrvatskog folklora. To je sve jedan začarani krug koji vodi u sukobe.
Kad kažeš hrvatski folklor imaj na umu i to i nema neke naročite vete sa rvatima več uglavnom sa Italijanima i Nemcima ali pre svega drugopomenutim.

Tako da ako želiš da razumeš hrvatski folklor pre toga moraš da se obavestiš o nemačkom a to se svodi na masovno ubijanje svih koji nisu tvoje boje, vjere i mentolskih svetonazora. Naravno, kad god se ukaže prilika.

To su vrednosni stubovi na kojima počiva postkolonijalna uspaničena EU.

Ali neće ni to doveka.
 
Ti si čitao dela Dobrice Ćosića?
Još je tragičnije što njima tamo odzvanja i dalje Ćosić kao nekakav otac srpske nacije (za šta su ga proglasili njegovi komunistički prijatelji) što posredno ukazuje da nisu mnogo odmakli od komunističke literature.
 
Kad kažeš hrvatski folklor imaj na umu i to i nema neke naročite vete sa rvatima več uglavnom sa Italijanima i Nemcima ali pre svega drugopomenutim.

Tako da ako želiš da razumeš hrvatski folklor pre toga moraš da se obavestiš o nemačkom a to se svodi na masovno ubijanje svih koji nisu tvoje boje, vjere i mentolskih svetonazora. Naravno, kad god se ukaže prilika.

To su vrednosni stubovi na kojima počiva postkolonijalna uspaničena EU.

Ali neće ni to doveka.
Znači da smo se dobro uklopili u europske vrijednosti i zato nas uzeli u svoje društvo.
 
Još je tragičnije što njima tamo odzvanja i dalje Ćosić kao nekakav otac srpske nacije (za šta su ga proglasili njegovi komunistički prijatelji) što posredno ukazuje da nisu mnogo odmakli od komunističke literature.

Ja samo vidim da se upljuvaše citirajući rečenicu napisanu u jednom romanu.Rečenicu koja se odnosi na jednu porodicu,čini mi se.Mislio sam da je @Mej bregami malo pametniji i načitaniji od nekih njegovih sunarodnika,ili nekog Muje iz Živinica,ali sam se prevario
 

OK. Iz kojeg romana je citat za koji se ti i neki proizvoljni Mujo iz Živinica hvatate svakodnevno,verujući da je to Dobrica napisao obraćajući se srpskoj naciji?Moraću da te razočaram,ali tu,vama kržljavima,čuvenu rečenicu,izgovara izmišljeni lik iz romana i što je najgore ne obraća se Srbima.Kada kaže "M",izmišljeni lik misli na sebe i svoje blisko okruženje u selu...
 
OK. Iz kojeg romana je citat za koji se ti i neki proizvoljni Mujo iz Živinica hvatate svakodnevno,verujući da je to Dobrica napisao obraćajući se srpskoj naciji?Moraću da te razočaram,ali tu,vama kržljavima,čuvenu rečenicu,izgovara izmišljeni lik iz romana i što je najgore ne obraća se Srbima.Kada kaže "M",izmišljeni lik misli na sebe i svoje blisko okruženje u selu...
Kroz tu knjigu se obračunava sa srpskim mentalitetom, neće napisati direktno "moje mišljenje o Srbima je.. ". Tada kao još relativno mlad čovjek imao je što napisati .
 

Back
Top