"Zlatno doba Srbije" - beznađe, očaj i nasilje

Као што рекох, то што ти ниси јунак, што си из породице кукавица, то је твој проблем, ниси ни ти могао да бираш где ћеш се родити. Зашто то пројектујеш на неке друге, то ми није јасно.

Вежи коња где ти газда каже
Ћутање је злато
Петао који први кукуруче први иде у јуху
Снашо се!
Добар и луд су браћа
Беганова мајка никад није закукала
Не истичи се
Није твој посо шта се ти мешаш
Гледај своја посла

Све саме јуначке мудрости, нема шта....
Наравно, све што можеда пробуди овај успавани народ, вама смета...
....јер би се срушила владавина УНУТРАШЊЕ ОКУПАЦИЈЕ Србије, а то никако не сме да се деси!

А овај гранични прелаз сам поставио ЈА?! то хоћеш да кажеш?
Толке навијачке групе, толки они ноћни вукови, трте мрте, ни парадајз један није полетео на ову издајничку шупу!

Али вама одговара уљуљкивање, јер када се Срби буду ослобађали СПОЉНОГ непријатеља, ослободиће се и УНУТРАШЉЕГ, који нас мучи и кињи, па брат брату од како је пала Пећка Патријаршија, а од 1804 је зајахао све у 16.

Говоре србски, имају србска имена, а нису Срби....и сисају нас само тако, видим да си и ти један од њих, ви сте и смишљали оне горе умоболне пословице...

1670500410482.jpeg
 
Кмечање да је ово диктатура неће ти помоћи никако. Да би се неко скинуо, потребно да је да нема довољан број гласова на изборима. У последњих десет година нико није био ни близу да скине СНС на власти. Прва следећа опозициона странка је имала три пута мање гласова од прве на власти. опет те враћам у ДОС-ово доба, када је већ у првих неколико година након 5. октобра најјача странка била СРС. Али се тада разним коалицијама спречавао њен долазак на власт. Дакле они су тада били опозиција која дува у врат властима. Чак су освојили Нови Сад и неке градове на локалним изборима, али коалицијама (прво ДС и ДСС, а онда ДС и СПС) били спречавани иако су најјачи.

Данас немаш странку која је у опозицији јака као СРС онмад, напротив, рејтинг тих странака је мизеран. А онда када нам се то не свиђа дај да вриштимо "диктатура!".
Znas kako, sve sam lepo izlozio, za 10 godina ce se promeniti situacija...
 
Mislim da je ovih priča uvek bilo.
Politika je ipak uvek bar malo prljava stvar i ne očekujem ni od jedne politike nešto mnogo.
Ipak mi prvo na pamet pada medijski prostor, kultura i ponuda.
Mi smo rasli uz vanserijski lep školski program, program za decu, i domaće i strane proizvodnje. To nam je kreiralo mnogo kreativnih i danas maltene nezamislivih lepih ideja.
Igre i druženja su se jako promenili od tada.
 
Дакле ово што си ми оставила је новинарски текст, тачније изјава саговорника која није проверена, а односи се конкретно на прошлу годину. За разлику од тебе, оставићу ти званичну и увек проверљиву статистику. Ево ти линк Републичког завода за статистику, једине институције која има званичне статистичке податке. И да ти скратим муку, у 2021. године било је укуопно 73 убистава.

https://data.stat.gov.rs/Home/Result/18030304?languageCode=sr-Latn

РСЗС.jpg
 
Вежи коња где ти газда каже
Ћутање је злато
Петао који први кукуруче први иде у јуху
Снашо се!
Добар и луд су браћа
Беганова мајка никад није закукала
Не истичи се
Није твој посо шта се ти мешаш
Гледај своја посла

Све саме јуначке мудрости, нема шта....
Наравно, све што можеда пробуди овај успавани народ, вама смета...
....јер би се срушила владавина УНУТРАШЊЕ ОКУПАЦИЈЕ Србије, а то никако не сме да се деси!

А овај гранични прелаз сам поставио ЈА?! то хоћеш да кажеш?
Толке навијачке групе, толки они ноћни вукови, трте мрте, ни парадајз један није полетео на ову издајничку шупу!

Али вама одговара уљуљкивање, јер када се Срби буду ослобађали СПОЉНОГ непријатеља, ослободиће се и УНУТРАШЉЕГ, који нас мучи и кињи, па брат брату од како је пала Пећка Патријаршија, а од 1804 је зајахао све у 16.

Говоре србски, имају србска имена, а нису Срби....и сисају нас само тако, видим да си и ти један од њих, ви сте и смишљали оне горе умоболне пословице...

Pogledajte prilog 1267484
Па где си ти интернет јуначино да поведеш први јуриш против ове издајничке власти. Иначе, ако ме сећање не вара, један других српски владар је повукао непоражену војску са Космета и суверенитет препустио Кфору, а ови предали шиптарима.

Дакле, ако си незадовољан овом, како кажеш "окупацијом", осим бесних објава на интеренету, шта тачно чиниш да је окончаш.
 
Дакле ово што си ми оставила је новинарски текст, тачније изјава саговорника која није проверена, а односи се конкретно на прошлу годину. За разлику од тебе, оставићу ти званичну и увек проверљиву статистику. Ево ти линк Републичког завода за статистику, једине институције која има званичне статистичке податке. И да ти скратим муку, у 2021. године било је укуопно 73 убистава.

https://data.stat.gov.rs/Home/Result/18030304?languageCode=sr-Latn

Pogledajte prilog 1267496
Rekoh već,u ovoj zemlji se sve frizira pa tako i statistika. Kako drugačije da mislimo da živimo u zlatnom dobu?
 
Па где си ти интернет јуначино да поведеш први јуриш против ове издајничке власти. Иначе, ако ме сећање не вара, један других српски владар је повукао непоражену војску са Космета и суверенитет препустио Кфору, а ови предали шиптарима.

Дакле, ако си незадовољан овом, како кажеш "окупацијом", осим бесних објава на интеренету, шта тачно чиниш да је окончаш.

...е убаци и ЖУТЕ, и они су вам криви исто за вашу издају и предају Косова!
 
Rekoh već,u ovoj zemlji se sve frizira pa tako i statistika. Kako drugačije da mislimo da živimo u zlatnom dobu?
Да, завод за статистику фризира статистику, само да би тебе заварао, јер си прочитала две вести и ти знаш да то није тако.

Како год, ти мислиш да је најгоре, статистика и чињенице те демантују. А чињенице не интересују твоја лична осећања и субјективни ставови.

Иначе, потруди се макар, када већ отвараш теме, да провериш оно што пишеш.
 
...е убаци и ЖУТЕ, и они су вам криви исто за вашу издају и предају Косова!
Ма не убацујем никога, видим да си ти нови Карађорђе, па само чекам да са виртуалног света пређеш у онај реални. Да сву твоју храброст и набуситост коју овде испољаваш, покажеш и у оном реалном животу.
 
Да, завод за статистику фризира статистику, која је прилично лако проверљива. Али зато је изјава не позивајући се на извор валидан доказ.

Како год, ти мислиш да је најгоре, статистика и чињенице те демантују. А чињенице не интересују твоја лична осећања и субјективни ставови.

Иначе, потруди се макар, када већ отвараш теме, да провериш оно што пишеш.
Ajde da se ne preganjaš sa mnom. Ne treba mi frizirana statistika da vidim da je sve otišlo dođavola. Nemoj me džaba ubeđivati.
 

Back
Top