Quantcast

ZLATNE DEVEDESETE

Patriota®

Primećen član
Banovan
Poruka
829
Ja mislim na lepe stvari devedesetih kojih više nema...a ne na te gluposti koja ova današnja vlast predstavlja kao devedesete!

Ma nema potrebe da nam ova sadašnja (lopovska) vlast predstavlja "zlatne" devedesete, kada
smo ih doživeli i osetili na svojoj koži.

Koliko imaš godina? Možda 16-17 a palamudiš o devedesetim...?

Ne ponovile se nikada...:kafa:

RomaniaFan

Aktivan član
Poruka
1.907
Ma nema potrebe da nam ova sadašnja (lopovska) vlast predstavlja "zlatne" devedesete, kada

A kako se onda sećam boksera Princa Nasima, fudbalera Perice Ognjenovića, Hrista Stoičkova, a i Brazilaca Romaria i Bebeta kad su ljuljali bebu kad daju gol ako imam 16 godina? Romario i Bebeto bi onda ljuljali bebu u godini u kojoj sam se rodio da imam 16, a vidiš šta pamtim? Znači van pameti da sam neki klinac imam 25 godina i za mene su devedesete (računajući i 2000. godinu) bile najlepše godine.

RoccoS

Veoma poznat
Poruka
11.396

vidi ovog "matorog", a koliko ti imas, 20? pa ovde si slinio kako si bio dete kad si pobegao iz hrvatske :D

RomaniaFan

Aktivan član
Poruka
1.907
skraćeno SRJ nam se zvala država i ta Miloševićeva Jugoslavija je bila dosta veća koliko se sećam. Zato što ste bili protiv Slobe sad živite u nekoj kvazi državi sjebanoj bez Crne Gore i bez Kosova! Zna se ko je bio bolji i zato volim devedesete!

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.