ZLATNE DEVEDESETE

RomaniaFan

Ističe se
Poruka
2.036
Ma nema potrebe da nam ova sadašnja (lopovska) vlast predstavlja "zlatne" devedesete, kada
smo ih doživeli i osetili na svojoj koži.

Koliko imaš godina? Možda 16-17 a palamudiš o devedesetim...?

Ne ponovile se nikada...:kafa:

A kako se onda sećam boksera Princa Nasima, fudbalera Perice Ognjenovića, Hrista Stoičkova, a i Brazilaca Romaria i Bebeta kad su ljuljali bebu kad daju gol ako imam 16 godina? Romario i Bebeto bi onda ljuljali bebu u godini u kojoj sam se rodio da imam 16, a vidiš šta pamtim? Znači van pameti da sam neki klinac imam 25 godina i za mene su devedesete (računajući i 2000. godinu) bile najlepše godine.

RomaniaFan

Ističe se
Poruka
2.036
skraćeno SRJ nam se zvala država i ta Miloševićeva Jugoslavija je bila dosta veća koliko se sećam. Zato što ste bili protiv Slobe sad živite u nekoj kvazi državi sjebanoj bez Crne Gore i bez Kosova! Zna se ko je bio bolji i zato volim devedesete!

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.