ZLATNA MILIJARDA

A-man

Aktivan član
Poruka
1.534
Pa bilo bi lepo kad bi sacuvali samo nas Evropejce i Amere , ali nista od toga , nazalost ... Ako ponude da se preselimo na druge planete , ja cu prvi da prihvatim , ma koliko zivot tamo bio neprijatan :yeee:

Nazalost, pogresno tumacenje, nista zlonamerno, ...nemam nista protiv Japanaca, Aboridzana, Indijaca recimo, osim njihovih TV serija :D ali problem se ne resava bezanjem na drugu planetu vec izopstavanjem tvoraca teorije o zlatnoj milijardi. Njih treba navatati i zatvoriti u neke rudnike na Titanu il Jupiteru... Ja bih licno na Venerin breg na odmor... Pozz !

qqjay

Domaćin
Poruka
3.568
Ma salim se bre :rtfm: Nisam toliko zao , a i ne znam kako je nastala ta teorija uopste, jer ti "bogati mocnici" ne bi imali nikakve koristi od toga... A to i ne bi trebalo da je toliko tesko , samo pustis virus i eto , da su hteli uradili bi to vec 100 puta :D

MPMcB

Domaćin
Poruka
3.594
Ma salim se bre :rtfm: Nisam toliko zao , a i ne znam kako je nastala ta teorija uopste, jer ti "bogati mocnici" ne bi imali nikakve koristi od toga... A to i ne bi trebalo da je toliko tesko , samo pustis virus i eto , da su hteli uradili bi to vec 100 puta :D

Teorija je nastala iz prostog razloga da je lakše izvaliti glupost koja se plitkom umu čini "logičnom", ej danas svi znaju šta je logično, nego nešto naučiti.

N3M0N

Ističe se
Poruka
2.015

To su samo teorije, ali nije to ni tako jednostavno kako se čini. Da jeste, gospoda bi to već odavno uradila. Možda je istina nešto sasvim drugo, iluminati sami po sebi ne podnose neke narode, kao recimo dobar dio Azijata i Islamiste i možda je cilj da se oni istrijebe.

AceMakedonski

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.215
Nisu samo prehrambreni resursi na izdisaju vec i fosilni resursi od kojih zavisi industrija i ekonomija ove planete i naseg sveta.Po nekim istrazivanjima nafte na svetu ima za oko 50 godina,uglja za oko 70 ili 80 godina,gasa za oko 120 godina a populacija planete Zemlje se svakom decenijom aritmeticki povecava pre svega zahvaljujuci Azijatima(Indusima i Kinezima) koji nemaju socijalnu-drustvenu svet i radjaju veliki broj dece iako vecina njih nemaju uslove za podizanje dece i njihovo pristojno detinjstvo a zasto je tako, to je zbog njihove rasne doktrine ili mentaliteta ali to je vec druga tema.Teorija zlatne milijarde pre svega potice iz vremena italijanskog sociologa poznatog Makijevelija koji rekao ako se covecanstvo aritmeticki i ne kontrolisano povecava do neke odredjene granice ili limita.Kada broj populacije covecanstva predje taj limit ili granicu priroda ce se pobuniti jer nece moci da istrpi toliki broj populacije Zemlje i na kraju po njegovim tvrdnjama ce priroda da bi uspotavila neku prirodnu ravnotezu unistiti celo covecanstvo,to je samo njegova teorija i kako on kaze da bi se to sprecilo neophodni su manji ratovi u celom svetu,epidemija raznih bolesti i razne manje prirodne katastrofe kako bi se covecanstvo osvestilo i svelo na odgorvarajuci broj za prirodu planete Zemlje.To su kasnije Cionisti uzeli kao jedan od izgovora zasto da zavladaju svetom i danas uveliko sprovode svoj bolesni Novi Svetski Poredak nazalost, koji nije cilj opstanak covecanstva nego njegovo pretvaranje u njihovu kontrolisanu zivotinjsku farmu ili ZOMBILAND.Jer Cionisti sebe smatraju nekom vrstom nadljudi ili bogova koji trebaju suvereno da vladaju ovim svetom a svi ostali po njihovim tvrdnjama ili ce biti unisteni ili ce biti porobljeni i biti njihove sluge,Taj cilj se pre svega odnosi na Belu rasu,jer Cionisti dobro znaju da je Bela rasa sprega i pokretac covecanstva i ako se eliminise Bela rasa,ostatak covecanstva ce biti lako kontrolisati i svedeti na odgovarajuci njihovi minimum bez socijalnih nemira i trzavica.Jedino po meni resenje je probudjivavnje svesti pre svega nase Bele-Hriscanske-Evropske rase i civilizacije i ostatak covecanstva,shvatiti ko nam je pravi neprijatelj i koja je prava opasnost po civilizaciju a posle se zna sta treba da se radi,njihovo svrgavanje i vratiti ovaj svet na pravi prirodni-Bozji kolosek i kolonizacija svemira kasnije buducnosti kada sve bude doslo na svoje mesto.HRIST-EUROPE FOREVER 33,88,

Poslednja izmena:

MPMcB

Domaćin
Poruka
3.594
Ovo je veoma sazeta elaboracija svih teorija zavera iz jednog prilicno plitkog naci ugla.
Na veliku zalost doticne "gospode", teorija je sustinski nerealna i osim SF-Horror smisla nekog drugog ni nema.
Jedini razlog za to je, sto ova spekulacija potpuno prenebregava osnovnu cinjenicu koja odlucuje o realizaciji globalnih desavanja nalik opisanim.
To je delovanje prirodne sile koja je u termodinamici poznata pod imenom entropija. "Autori" ovakvih teorija ih priozvode uglavnom mastovitim logiciranjem unutar uskog okvira od mnogo puta prezvakanih slicnih tema. To daje nazalost slabu osnovu za verodostojne spekulacije, a o zakljuccima da se ni ne govori.

The_Night_Hawk

Cloud surfer
Poruka
42.953
Море ни Достојевски не би боље написао.
Нека нацисти сањају.
Наше је да држимо очи отворене.
И да кад сањамо, то буде у бојама...
И на другу тему.

AceMakedonski

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.215
MPMcB vidim da si cionisticki simpatizer-poltron i lepo izmanipulisan sa njihove strane.Lepo pogledaj klip na You Tube od Devjida Djuka svet u Novom Svetskom Poretku,kada sam video scenario tog cionistickiog buduceg sveta u Novom Svetskom Poretku, blaga je rec da sam se zgrozio i nikada ne bi ziveo u takvom svetu.Taj scenario je jedno 3 puta gori od onoga sto je Makijeveli tvrdio u teoriji zlatne milijarde.Ja plitak ako sam plitak kazi mi onda sta je Marks bio po rasnoj-nacinalnoj osnovi i koje je bilo njegovo pravo puno i ime i prezime i zasto je on krio svoje pravo ime i prezime?I sta ti MPMcB znas o nacional-socijalizmu osim sto su ti tvoje gazde Cionisti rekli preko marionetskih medija.Dostojevski,Sekspir,vladika Nikolaj Velimirovic,Ricard lavlje srce, kraljica Izabela i kralj Fernando,Napoleon,Nice to su bili poznati monarsi,svestena lica i umetnici i znas sta je svima njima bilo zajednicko,svi su oni mrzeli Cioniste-Jevreje i shvatili neke stvari davno pre Hitlera i sada hoces da kazes da su svi oni bili nacisti hahaha a da ne pricamo o starim Egipcanima,Vaviloncima,Asircima i Rimljanima.

Poslednja izmena:

sasasta

Buduća legenda
Poruka
31.342
nasao sam podatak da je 1900 bilo oko 1,5 milijarde ljudi 1950 2,5 milijardi a sad oko 7 milijardi.vidite kolika je to demografska eksplozija.
za 110 godina skoro 5 puta.sumnjam da neko radi na zlatnoj milijardi ali na smanjivanju rasta i odrzavanju sadasnjeg stanja verujem da ima zaposlenih.

MPMcB

Domaćin
Poruka
3.594
MPMcB vidim da si cionisticki simpatizer-poltron i lepo izmanipulisan sa njihove strane.Lepo pogledaj klip na You Tube od Devjida Djuka svet u Novom Svetskom Poretku,kada sam video scenario tog cionistickiog buduceg sveta u Novom Svetskom Poretku, blaga je rec da sam se zgrozio i nikada ne bi ziveo u takvom svetu.Taj scenario je jedno 3 puta gori od onoga sto je Makijeveli tvrdio u teoriji zlatne milijarde.Ja plitak ako sam plitak kazi mi onda sta je Marks bio po rasnoj-nacinalnoj osnovi i koje je bilo njegovo pravo puno i ime i prezime i zasto je on krio svoje pravo ime i prezime?i sta ti MPMcB znas o nacional-socijalizmu osim sto su ti tvoje gazde Cionisti rekli preko marionetskih medija.Dostojevski,Sekspir,vladika Nikolaj Velimirovic,Ricard lavlje srce, kraljica Izabela i kralj Fernando,Napoleon,Nice to su bili poznati monarsi,svestena lica i umetnici i znas sta je svima njima bilo zajednicko,svi su oni mrzeli Cioniste-Jevreje i shvatili neke stvari davno pre Hitlera i sada hoces da kazes da su svi oni bili nacisti hahaha a da ne pricamo o starim Egipcanima,Vaviloncima,Asircima i Rimljanima.
Ovaj komentar je jako maliciozan i uvredljiv, stvarno ne znam čime sam ga zaslužio. Ako iznesem svoje mišljenje je li to razlog za vređanje?
Koji je to onda tazgovor? Gde je tu smisao, da se poklapamo kao kerovi?
Izvini, ne igram na tom terenu.
Svakako, možeš ti da gledaš šta ti je drago, isto tako i da vidiš šta god voliš. Cionistu, poltrona ili već po volji, tvoj izbor.
Biti ili ispasti plitak nije nikakv problem. U odnosu na nekoga svako od nas je po svojim ubeđenjima mutan i plitak kao barica. Problem je kada se ne radi na produbljivanju i plitkost istih smatra vrlinom. Osim toga plikim sam nazvao tvoj post, ako išta, a ne tebe. Sa druge strane ne možeš znati koliko ja poznajem nacionalsocijalizam i nema potrebe da nipodaštavaš ono što ne poznaješ. Za razliku od mnogih sklon sam da jako malo verujem bilo kakvim medijima, marionetskim ili ne. Marksa sam izučavao u mladosti dosta dok je bila aktuelna ideja da postanem advokat. Mislim da je bio jevrejin, sin siromašnih učitelja ili tako nešto. U vreme kada je pisao, ono po čemu je ostao zapamćen, živeo je i izdržavao porodicu, tako što je trošio pola džeparca Fridriha Engelsa koji je sam bio izdržavan od svoje bogate porodice. No mnogo više mi je onomad bilo važno da razumem ideje koje je iznosio i shvatim istorijski proces koji je njima u velikoj meri uzrokovan i oblikovan. Dalje ljudi sa tvoje liste nisu mogli da mrze cioniste, jer toga u njihovo vreme nije ni bilo. Cionizam kao pokret datira iz vremena posle drugog rata. Oni su mrzeli jevreje ustvari pojedine segmente njihovog društva i mentaliteta, svaki naravno navodeći svoje razloge. Čuvena sintagma „svatitli su neke stvari“ mi malo smeta tu. Koje su to stvari kada se o njima govori a ne navodi tačnije, kao nešto što se samo po sebi razume? Svatam i ja neke stvari, ali ako hoću da se pozovem na njih valja mi ih izneti na videlo inače time samo vređam sagovornika, koji eto, ne kapira „stvari“. To nema veze sa razgovorom, bar ne ovakvim.
Ja mislim da nisam ničiji poltron, no možda jevrejski simpatizer. U mladosti sam se veoma lepo družio s jednom damom koja je bila od roda Sefarda i mnogim njenim rođacima i prijateljima. Nisam nikad premito da me iko od njih diskriminira kao inoverca, nejevrejina. O etiketiranju i vređanju ne treba ni da govorim. Od tad datira moje poznanstvo sa jednim rabinom. Za sve to vreme upoznao sam se lično sa mnogim stvarima u vezi sa jevrejskom istorijom i sadašnjošču, a da me niko za sve to vreme nije ni za šta vrbovao, ni u šta ubeđivao argumentima poput “pogle na Jutjubu ideju od Pere xy”. Čovek izneo šta misli na osnovu onoga šta zna i u šta veruje i oseća. Možeš da se saglasiš sa tim, delimično ili u celosti, možeš da se uopšte ne saglasiš ali nemaš pravo da ga vređaš.
Možeš da veruješ u šta god hoćeš, ali ono što sam ja video i osetio kod jevreja je pre svega rad, samo rad i ništa osim teškog rada i samoodricanja. Ti ljudi su ozbiljni, realni i ne zezaju se. Osim toga, imaju kao i svi ostali, uobičajene socijalne probleme od kojih ih život ni malo ne štedi, kao ni bilo koga drugog. Dakle, ne uživaju nikakve povlastice, osim onih koji sami jedni drugima prepuštaju, tu su svakako bolji od nas i to ti je sve. Znači, ništa od fantazije. Na nivou njihovog društva, postoji jasno definisan globalni jevrejski interes, koji je koliko vidim, za razliku od svih ostalih jedinstven. Toliko jedinstvena bi mogla biti još samo kineska interesna grupacija, mada nisam baš siguran u to. Naški rečeno, rade mnogo i pre svega pametno, drže se zajedno i proturaju svoje interese tamo gde mogu. To danas radi svako, koliko je u stanju da bude realan, od pojedinca preko korporacija svih fela, pa sve do državnih zajednica i saveza. Uopšte ne vidim šta je tu loše. Svakako, malo više uviđavnosti i humanosti, globalnim nosiocima tih interesa ne bi bilo na odmet, ali to važi isto tako i za svakoga ko igde protura svoj interes. Kad je to u pitanju, jevreji nisu ni bolji ni gori od svih nas ostalih. Po rezultatima na nekim usko specifičnim poljima kao npr. u nauci, oni su dosta često uspešniji od ostalih, a to se teško prašta. Mnogo lakše ih je zato mrzeti nego ući u arenu sa njima. Tako je to već jako dugo i to je jedan od osnovnih razloga zašto ih mnogi mrze.
Uopšte ne sporim tu tvoju listu mriztelja jevreja i svih njima bliskih. Oni nisu nacisti, za njih je smišljena jedna druga etiketa, oni su antisemiti, ali svejedno to je samo jedna glupa etiketa, koja malo govori o svakom od njih, pre skriva one njihove zasluge na kojim bi im čovečanstvo imalo biti zahvalno. Zato me etiketiranja ljudi uopšte ne intersuje, njihovih postupaka i ideja naprotiv.

AceMakedonski

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.215
MCMcB opa Sefardkinja,znao sam.Volis Indu hahaha,pa pitaj tu tvoju Indu zasto su njene pretke Sefarde isterali iz Spanije krajem 15 veka,upravo gore spomenuti kraljica Izabela i kralj Fernando.Ja te ne vredjam sam si priznao da si njihov simpatizer,ti si mene uvredio da sam Nacista.Iskreno ja sam previse emotivac za Nacizam i tesko da mogu biti okoreli Nacista jer je Nacional-Socijalizam ili kako vi uvredljivo kazete Nacizam je veoma radlikalna i ostra ideologija i ko se upusti u te vode tesko da moze da ima svoj privatan zivot a to sada trenutno ne zelim.A to za rad i samo rad sto ti kazes ne odlikuje Cioniste-Jevreje vec Germanske Belce iliti (Nemce,Dance,Norvezane,Austrijance,Svedjane).Oni su pooznati po trgovini tudjim radom,trudom i zalaganjem sto ne sporim da je delimicno nasa krivica jer smo dozvolili da nam se vekovima inflirtiraju u nasa bela-evropska-hriscanska drustva.Cionizam kao pokret je zvanicno nastao krajem 19 veka tacnije 1897 u Bazelu a ne zvanicno jos davno mnogo davno samo se tada pojam Cionizam nije oglasavo jer su jos uvek nisu bili dovoljno jaki da bi i zvanicno imali svoj pokret.Sada jesu nazalost i niko im skoro ne moze nista,bar tako oni misle.To sto su oni bili fini prema tobom je njihova opste poznata klika ili model ponasanja.Poznati su kao najveci foliranti i oni su naravno brendovali foliranje i sarkazam kao pravilo ponasanja u ovom danasnjem liberalno-interesno-kapitalistickom-cionistickom vremenu nazalost.Ti jesi inteligentan kao tvoje gazde Cionisti-Jevreji i verovatno proracunat ali vi nemate nesto vaznije od inteligencije a to je dusa iliti kreativnost iliti volja iliti srce sto krasi nas.E na tu kartu i igram i na tu kartu se nadam da cemo na kraju pobediti iako vi trenutno mnogo vodite i blizu ste vasih bolesnih ciljeva.HRIST-EUROPE FOREVER,33,88.

MPMcB

Domaćin
Poruka
3.594
MCMcB opa Sefardkinja,znao sam.Volis Indu hahaha,pa pitaj tu tvoju Indu zasto su njene pretke Sefarde isterali iz Spanije krajem 15 veka,upravo gore spomenuti kraljica Izabela i kralj Fernando.
Misliš li ti da ja to ne znam, ili da ona, onomad, to je bilo dosta davno, i njeni o tome nemaju pojma?
Osim toga ovakvo obraćanje je veoma uvredljivo i nepristojno.
Ja te ne vredjam sam si priznao da si njihov simpatizer,ti si mene uvredio da sam Nacista.
Ne, ti vređaš vidi ovo gore i to primitivno i arogantno.
Nikom nisam rekao da je nacista pa ni tebi, pominjem postupke i mišljenja, ponašanja sagovornika, o njima iznosim svoja mišljenja, dakle ne dotičem se lišnosti sagovornika, ponajmanje njihovih emotivnih sklonosti, jer to može biti uvredlljivo. To nisam ja izmislio, to su osnovna pravila ponašanja u kulturnom društvu, prosto ne verujem da ti to nije poznato i da se ovako ponašaš i u direktnom verbalnom kontaktu.
Iskreno ja sam previse emotivac za Nacizam i tesko da mogu biti okoreli Nacista jer je Nacional-Socijalizam ili kako vi uvredljivo kazete Nacizam je veoma radlikalna i ostra ideologija i ko se upusti u te vode tesko da moze da ima svoj privatan zivot a to sada trenutno ne zelim.
I ja sam emotivac, ali to je moja stvar, koga je briga za to? Treba li zbog toga da lajem okolo na svet oko sebe kao nezrela keruša u teranju?

A to za rad i samo rad sto ti kazes ne odlikuje Cioniste-Jevreje vec Germanske Belce iliti (Nemce,Dance,Norvezane,Austrijance,Svedjane).Oni su pooznati po trgovini tudjim radom,trudom i zalaganjem sto ne sporim da je delimicno nasa krivica jer smo dozvolili da nam se vekovima inflirtiraju u nasa bela-evropska-hriscanska drustva.

Jesi li ti to video ili bar upoznao se sa tom germansko belačkom disciplinom ili samo prepričavaš stereotipe s kraja predprošlog veka?
Ja toga imam u svom nasleđu barem polovinu, sa tim sam rastao, a danas gde živim i radim, praktično sam okružen onim što ti navodiš. Shodno tome mislim da bi pre neke diskusije o tome trebalo produbiti poznavanje tog tvog stereotipa, jednim ličnim iskustvom. Među nama rečeno, to već odavno nema blage veze sa realnošću.
Cionizam kao pokret je zvanicno nastao krajem 19 veka tacnije 1897 u Bazelu a ne zvanicno jos davno mnogo davno samo se tada pojam Cionizam nije oglasavo jer su jos uvek nisu bili dovoljno jaki da bi i zvanicno imali svoj pokret.Sada jesu nazalost i niko im skoro ne moze nista,bar tako oni misle.To sto su oni bili fini prema tobom je njihova opste poznata klika ili model ponasanja.Poznati su kao najveci foliranti i oni su naravno brendovali foliranje i sarkazam kao pravilo ponasanja u ovom danasnjem liberalno-interesno-kapitalistickom-cionistickom vremenu nazalost.Ti jesi inteligentan kao tvoje gazde Cionisti-Jevreji i verovatno proracunat ali vi nemate nesto vaznije od inteligencije a to je dusa iliti kreativnost iliti volja iliti srce sto krasi nas.E na tu kartu i igram i na tu kartu se nadam da cemo na kraju pobediti iako vi trenutno mnogo vodite i blizu ste vasih bolesnih ciljeva.HRIST-EUROPE FOREVER,33,88.
[/QUOTE]

Au čoveče, ti si stvarno emotivac, izvini ako sam te uvredio.
Nema tu nama neke dalje diskusije, ti bi u džihad, kako vidim. Pazi samo da se odande živ i vratiš, tek onda će vredeti ono što si tamo naućio.
Hteo bi za kraj ove naše prepiske još samo da se pozovem na boldovano.
I treba da igraš na tu kartu, samo pazi na dve stvari:
1. nemoj da te zatekne kada uvidiš da totalno grešiš ako misliš da ti tvoji neprijatelji nemaju dušu ili bar to što ti nazivaš dušom
2. Ako pak kod protivnika uošiš nešto tako, poput te tvoje karte, biće to tvoj veliki uspeh, obrati tada pažnju na to kako on tom kartom igra, a kako ti.
Karta je Marta, a ... , kažu oni koji se u to razumeju bolje od mene.

Poslednja izmena:

AceMakedonski

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.215
MPMcB rekao si za moj 1 post,ovo moze neko samo da napise iz plitkog nazzi ugla u fazonu samo plitki Nacista,sta je to nego da si rekao da sam okoreli plitki Nacista.Nisam se ja uverio u RAD I SAMO RAD Germanskih Belaca ali jesu moj rodjeni burazer i moj najbolji ortak koji je kratko vreme radio u Nemackoj i prvo sto mi je rekao kada se vradio u Srbiju, prijatelju ovi Nemci samo rade i rade,skoro i da nemaju slobodnog vremena i to nije stereotip nego je opste poznati fakat.Ja licno smatram da su RAD,RED I DISCIPLINA najvaznija drustvena zakona ili drustveno sveto trojstvo da bi jedno drustvo ili jedna zemlja bila uredjena i da bi opstala.A pitanje za tebe ko su 1 brendovali u svetu RAD,RED I DISCIPLINA kao osnovni model ponasanja?A znas zasto su pretke tvoje Inde proterali Spanci i to 1 zvanicnim dekretom u Evropi,verovatno zato sto su Indini preci bili mnogo dobri pa su ih Spanci proterali haha.Spanci carevi i za mene najvece smekercine na svetu.Sto kraj MCMcB, zanimljivo mi je da vodim debate sa vama Levicarima,sa mojim Desnicarima i ne jer se uglavnom kapiramo i nije bas zanimljivo,ovako sa vama inteligentnim Levicarima mi je bas zanimljivo da vodim debate.HRIST-EUROPE FOREVER 33,88.

MPMcB

Domaćin
Poruka
3.594
MPMcB rekao si za moj 1 post,ovo moze neko samo da napise iz plitkog nazzi ugla u fazonu samo plitki Nacista,sta je to nego da si rekao da sam okoreli plitki Nacista.Nisam se ja uverio u RAD I SAMO RAD Germanskih Belaca ali jesu moj rodjeni burazer i moj najbolji ortak koji je kratko vreme radio u Nemackoj i prvo sto mi je rekao kada se vradio u Srbiju, prijatelju ovi Nemci samo rade i rade,skoro i da nemaju slobodnog vremena i to nije stereotip nego je opste poznati fakat.Ja licno smatram da su RAD,RED I DISCIPLINA najvaznija drustvena zakona ili drustveno sveto trojstvo da bi jedno drustvo ili jedna zemlja bila uredjena i da bi opstala.A pitanje za tebe ko su 1 brendovali u svetu RAD,RED I DISCIPLINA kao osnovni model ponasanja?A znas zasto su pretke tvoje Inde proterali Spanci i to 1 zvanicnim dekretom u Evropi,verovatno zato sto su Indini preci bili mnogo dobri pa su ih Spanci proterali haha.Spanci carevi i za mene najvece smekercine na svetu.Sto kraj MCMcB, zanimljivo mi je da vodim debate sa vama Levicarima,sa mojim Desnicarima i ne jer se uglavnom kapiramo i nije bas zanimljivo,ovako sa vama inteligentnim Levicarima mi je bas zanimljivo da vodim debate.HRIST-EUROPE FOREVER 33,88.

Debata sa tobom nema smisla, jer mi uzima vreme, a ne donosi ništa što već nisam video, jako mnogo puta. Hteo sam da te se okanem još po prvom tvom postu, ali učini mi se da bi možda moglo ipak da se nešto nauči i izdiskutuje. Posle uvideh, da ti još ni ne znaš šta je debata. Ovi tvoji postovi su meni plitki, a da li ti plitak ili se samo takvim praviš, nemam pojma, niti me interesuje da istražujem. Šta uopšte očekuješ od sagovornika koga omalovažavaš prostačkim komentarima bez ikakvih argumenata osim da te se okrane i tebe i tvojih "argumenata" sve sa šmekerčinama? Burazer i ortak radili u Nemačkoj, pa se vratili? Ja u Nemačkoj živim i radim preko deset godina, kao slobodan inženjer, ovde su mi deca odrasla i ne vidim zašto da se vraćam. Pitaj burazera, ali kada bude bio u prilici stvarno iskreno da ti odgovori, zašto se vratio.
Primećujem nadalje, da si jako ponosan na sebe što si takav kakvim se prikazuješ i da su stoga, šanse da uopšte u razmatranje uzmeš neki od argumenata koji ti se saopšti, ili bilo po kom pitanju, bar malo napreduješ, ravne otprilike šansama da se jednom rukom pomeri Velika piramida. Ti misliš da znaš sve što treba da zna jedan pravi borac za pravu stvar. Tebi ustvari i nije do debate, ti bi u sveto ratovanje za pravu stvar, džihad da ne kažem, a ja sam svoje džihade srećom ipak preživeo, tako da mi ne preostaje ništa drugo nego da ti poželim da se vratiš živ i koliko je moguće normalan, eto zašto kraj.

AceMakedonski

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.215
Debata je kada se 2 suparnicka tabora suceljavaju i iznose svoje suprotne stavove i onaj ko ima vise argumenata ili onaj ko je dovitljiviji ili onaj koji vise uveri mase u njegove stavove taj i logicno na kraju pobedi, nije lepo da me potcenjujes zato sto si ti verovatno trenutno obrazovaniji,ozbiljniji i malo vise stariji od mene.Moj najbolji ortak je bio u Nemackoj i radio kratko vreme i ako te bas zanima vratio se jer mu se ne svidja njihov nacin zivota,samo rad i rad,jednostavno nije navikao na nemacki ili nordijski stil zivota a burazer mi je bio na ekskurziji u Becu.Hoces MPMcB konkretan dokument ili istrazivanje,evo ti od jednog Amera koji je nacitaniji i skolovaniji i od mene i od tebe,pa vidi koliko su Cionisti dobri i koliko zele dobro ovom svetu.
.Jesi me procitao ko bukvar,jesam ponosan na sebe, verovatno je to greh ali ljudi nisu savrseni, samo je Hrist bio,ja znam sve sto treba da znam i znam sta je prava stvar.Ja se ne zalazem za dzihad,ja samo iznosim svoj realan stav i neko moje vidjenje sveta i zelim samo da moja rasa,vera,kultura i civilizacija opstanu ako je to lose onda sta da ti kazem,imas drugacije vidjenje sveta od mene.Zivis u Nemackoj,lepo, pametno.pa onda znas kakvo je stanje u Nemackoj bolje nego ja i sta sve Nemci moraju da trpe jer imaju to breme iz WW2.HRIST-EUROPE FOREVER 33,88.

WIBU

Poznat
Poruka
7.712
Da li se iko zapitao, da li svet kakav poznajemo uopšte može da funkcioniše sa 1 mlrd ljudi?

Lično mislim da ne može. S toga svaka nagla promena ljudske populacije vodila bi slomu globalnog društvenog sistema i izumiranju koje bi ostavilo ljudsku populaciju na mnogo manjem broju od milijarde, a samo društvo vratilo bi se vekovima unazad.

Ne treba zaboraviti da "bogati" svoje bogatstvo duguju upravo masi potrošača.

MPMcB

Domaćin
Poruka
3.594
Debata je kada se 2 suparnicka tabora suceljavaju i iznose svoje suprotne stavove i onaj ko ima vise argumenata ili onaj ko je dovitljiviji ili onaj koji vise uveri mase u njegove stavove taj i logicno na kraju pobedi, nije lepo da me potcenjujes zato sto si ti verovatno trenutno obrazovaniji,ozbiljniji i malo vise stariji od mene.Moj najbolji ortak je bio u Nemackoj i radio kratko vreme i ako te bas zanima vratio se jer mu se ne svidja njihov nacin zivota,samo rad i rad,jednostavno nije navikao na nemacki ili nordijski stil zivota a burazer mi je bio na ekskurziji u Becu.Hoces MPMcB konkretan dokument ili istrazivanje,evo ti od jednog Amera koji je nacitaniji i skolovaniji i od mene i od tebe,pa vidi koliko su Cionisti dobri i koliko zele dobro ovom svetu.
.Jesi me procitao ko bukvar,jesam ponosan na sebe, verovatno je to greh ali ljudi nisu savrseni, samo je Hrist bio,ja znam sve sto treba da znam i znam sta je prava stvar.Ja se ne zalazem za dzihad,ja samo iznosim svoj realan stav i neko moje vidjenje sveta i zelim samo da moja rasa,vera,kultura i civilizacija opstanu ako je to lose onda sta da ti kazem,imas drugacije vidjenje sveta od mene.Zivis u Nemackoj,lepo, pametno.pa onda znas kakvo je stanje u Nemackoj bolje nego ja i sta sve Nemci moraju da trpe jer imaju to breme iz WW2.33,88.

Ja debatu doživljavam kao razmenu, a ne kao sukob mišljenja, pri čemu obe ili sve strane gledaju što više da nauče o stvarima koje ih interesuju, dakle nije cilj pobediti. Sukobljavanje važi za raspravu, političku ekonomsku (cenkanje na pijaci) sudsku, skupštinsku i sl. Ja sam ovde da diskutujem, a sa parolom HRIST-EUROPE FOREVER, nema baš neke diskusije. Razna sveta pisma, doktrine, ideologije, nek ganja ko voli, ali bez mene.
Dalje,nijedan öovek na ovom svetu sa ne ubija od ljubavi prema radu i disciplini , bio nemac nordijac ili bantu crnac.
Naprotiv.
Ipak ako neko radi, pre svega radi na sebi i svom razvoju, čak i ako kopa kanale. To se naravno ne vidi, jer su pomaci tu mnogo manji nego materijalni rezultati, ali svejedno. Ono što je napravio materijalno, čovek če potrošiti, ili dati nekom drugom, ali svakako ni zeru od toga neće poneti u grob. Za ono što je pritom napravio sebi i na sebi, koliko je sebe razvio, lako bi moglo da važi suprotno. Mislim da velika vaćina ljudi to na neki način naslućuje i to je jedan od glavnih razloga iz kojih neko uporno radi, iako bi mnogo rađe sedeo u hladu uz 'ladno pivo, na primer. Mnogi to ne kapiraju pa rade da zarade, bilo novac bilo neke zasluge, npr. da budu u pravu. Na kraju se sve ipak svodi na isto. Ovo sve pišem da ti prikažem zašto je greh biti ponosan. Može Crkva da trubi o grehu koliko voli ali ja vidim greh u ponosu ako se preteruje. Ljudi smo i ponos u nekoj normalnoj meri svakom treba u životu, ali ako se ne uravnoteći nećim suprotnim ode u ofsajd. Ponosni slabo ili nikako rade na sebi, jer neguju ubeđenje da tu nema šta da se radi, a to je najveće moguće gubljenje vremena. Čak i oni koji rade na sebi da postanu zveri, koljači, krvoloci ne gube toliko vreme kao ponosni. Ponos na ruskom znači proliv, nisam rusofil, ali me ponekad stvarno oduševljavaju.
Šta misliš, da li bi Isus bio to što je bio da nije radio na sebi, kroz mnoge živote, verujem?
Opet, ne mora svako od nas da se satre od negrešenja po njegovom izoru, prava stvar je negde između, u pravoj meri valjda.
Dalje, jako dobro i što mi je još važno, lično sam upoznat sa tim koliko su cionisti dobri sebi i drugima. Uopšte ne navijam za njih i njihove interese, ali ne vidim zašto da im sudim, imaju oni svoga boga pa nek im sudi, ja bih da štogod naučim, ako se može. Dama koju sam pomenuo pre par postova bila je lepa i naočita, više španjolka nego hindu. Odavno nije više među živima, no za razliku od tebe nemam neko visoko mišljenje o špancima. Ne može se uopštiti naravno, par njih su mi dobre kolege, ali generalno mislim da su kroz istoriju uvek ispadali najzatucaniji u Evropi i najlakše se dali manipulisati od strane Vatikana, i kao narod i kao država. Španjolke su nešto sasvim drugo. Lep prikaz njihovog mentaliteta daje Hemingvej u svojoj knjizi " Za kim zvono zvoni"

Na kraju, tvoj "realan stav" je jedna sasvim priodna stvar. Ništa tu nije loše, tako misli ili postupa svaki živi stvor. Od ćoveka se pak očekuje, da tu priču nadogradi svojom čovečnošću, da ne davim sad previše, ali cilj bi trebao biti nekakvo uzdizanje iznad puke prirodne i normalne borbe za opstanak. Znači ne potiranje te prirodne potrebe već njeno nadrastanje. Ima kod masona jedan jako dobar metod za to, ali sad sam se već raspisao do besvesti.

MPMcB

Domaćin
Poruka
3.594
Da li se iko zapitao, da li svet kakav poznajemo uopšte može da funkcioniše sa 1 mlrd ljudi?

Lično mislim da ne može. S toga svaka nagla promena ljudske populacije vodila bi slomu globalnog društvenog sistema i izumiranju koje bi ostavilo ljudsku populaciju na mnogo manjem broju od milijarde, a samo društvo vratilo bi se vekovima unazad.

Tako ovde kod nas trube desni radikali: "Stranci napolje, brod je pun isl", a da im nije stranaca prvi bi se ucrvljali.

AceMakedonski

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.215
To je tacno MPMcB za nas ponosite ljude,iako si Levicar i pro komunisticki orijentisan i mozda kazem mozda pro- cinosticki i moj neistomisljenik.Ja sam realan ili sto bi Spanci rekli 100 % REAL.Ne trudimo se da se menjamo zato sto ne da ne zelimo jer jednostavno ne mozemo, jer smo mi ljudska bica i vec sklopljene licnosti,takvi smo kakvi smo, isli bi protiv sebe i ljudskosti ako bi se menjali kompletno ili za 90 posto.Da korigujemo neke stvari u nasim stavovima,principima i vidjenjima sveta da ali da se kompletno menjamo i postanemo nesto sto nismo je protiv nas samih,prirode i ljudskosti a to ne zelim.MPMcB i si cuo za evropsko nasledje,ja se tim vodim mojim evropskim nasledjem a ISUS HRIST je deo naseg evropskog nasledja i pokretac nase civilizacije,rase,vere i kulture.Ti kazes Cionisti cine dobre stvari za sebe naravno kada misle da su iznad covecanstva,Hrista i svega na ovoj nasoj planeti i nema nista sustinskog dobrog u njihovim planovima.Dobro za njih da ali za covecanstvo sve najgore.MPMcB nemas lepo misljenje ne samo o Spancima nego i o vecini Belih-hriscanskih-evropskih naroda predpostvaljam jer se vodis verovatno teorijom za sve su krivi Anglo-Saksonci odnosno Germanski Belci,njihova crkva Vatikan i njihove sluge Latinski Belci(Spanci,Italijani, Portugalci i Grci) dok su Cionisti-Jevreji samo zrtvena jagnjad od strane Anglo-Saksonaca i nekog Katolickog- Belog -Velikog -Masonskog bratsva.Mislis da ne znam za tu teoriju MPMcB,cak je jedan moj imenjak nazalost ovde izlozio tu svoju teoriju i pro-cionisticki je orijentisan cak su ga neki ovde i okarakterisali kao pravog Jevrejina ali ne zelim da ulazim u to niti me zanima.Ja znam da ne postoji nikakva Anglo-Saksonska zavera ili zavera celog Vatikana i Rimo-Katolicke crkve,ne sporim da su pojedine frakcije Vatikana pod kontrolom Cionista i Masonerije ali nikako da je Vatikan kao Crkva na celu Masonerije i Cionista.Vatikan jeste u velikim problemima u pravo zbog propagandnih skandala u vezi pedofilije i homoseksualizma koja je uglavnom cionisticka buva ali ne sporim da su neki Kardinali u Vatikanu ubaceni cionisticki elemenat da bi Cionisti sto lakse rasturili Vatikan i Rimo-Katolicku crkvu a posle i sve ostale hriscansko-evropske crkve(Pravoslavlje i Protestantizam).Pomenuo si MPMcB da kod masona ima jedan dobar metod da se nadvisis od prirode da mozda nije taj metod kada u Beloj Ladji Cirko kao Mason kaze Janacku,Janacko da bi bio deo nas moras prvo da se Uzvisis da nije mozda to taj metod a ako jeste ja se licno ne slazem,po meni covek mora da bude deo prirode ali kao njen zdrav razum,ne mislim na zivotinjskom nivou a ne iznad prirode.Jedino sto se slazem 100 posto sa tobom MPMcB je da su Spanjolke prelepe i prave dame,prosto obozavam Spanjolke i voleo bih da mi jednog dana buduca zena bude Spanjolka ali jedno su zelje a drugo je realnost,videcemo, ko zna ako Bog da mozda mi i jednog lepog dana ljubav mog zivota neka crnomanjasta Spanjolka. Svi Belci-Hriscani -Evropljani sveta ujedinite se protiv cionisticke opasnosti covecanstva i sveta.HRIST-EUROPE FOREVER,33,88.

Poslednja izmena:

fight NWO

Domaćin
Banovan
Poruka
3.942

Do sloma bi svakako doslo, ali ja mislim da njima nije vazan broj ljudi na planeti da bi bili bogati. Ionako oni stampaju novca koliko hoce i kad hoce. I sada ga imaju vise nego 4 petine populacije.
Prave zakone i poreze, odredjuju cene itd itd. Opet bi se sve to slilo u njihove dzepove.

The_Night_Hawk

Cloud surfer
Poruka
42.953
ОВО СИ ТИ АЦ Е НАПИСАО:
Ja znam da ne postoji nikakva Anglo-Saksonska zavera ili zavera celog Vatikana i Rimo-Katolicke crkve, ne sporim da su pojedine frakcije Vatikana pod kontrolom Cionista i Masonerije ali nikako da je Vatikan kao Crkva na celu Masonerije i Cionista.
Vatikan jeste u velikim problemima u pravo zbog propagandnih skandala u vezi pedofilije i homoseksualizma koja je uglavnom cionisticka buva ali ne sporim da su neki Kardinali u Vatikanu ubaceni cionisticki elemenat da bi Cionisti sto lakse rasturili Vatikan i Rimo-Katolicku crkvu a posle i sve ostale hriscansko-evropske crkve(Pravoslavlje i Protestantizam).
А ОВО ЈЕ ИСТИНА:
Ватикан је град-држава, као некад Спарта или Атина.
Чува их Швајцарска гарда, финансира их добрим дијелом наивни нардо, мада све мање - али пљачкају већ вијековима, па имају...
Имају и своју банку, радио, новине...
Обавијести се мало, брате...ако мислиш да су педофилски скандали у Католичкој цркви пропаганда, нађи приче несретника који су тамо настрадали као клинци...
Пун је интернет. А тек то "ционисти"... прво научи шта су...

- - - - - - - - - -

И КЉУЧНО - АКО ТИ "ЗНАШ" ОНО ИЗ ПРВЕ РЕЧЕНИЦЕ - ОДЛАЗИ СА ФОРУМА.
ПРАВАЦ ЊУЈОРК, ОКУПИ БРАЋУ ХРИШЋАНЕ И ПРЕУЗМИТЕ ОУН.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.