zlatibor leti...ima li provoda?

bila sam na Zlatiboru da popijem kafu pre neki dan u prolazu

Ako je to "pre neki dan" bilo u nedelju onda verujem da le bila loodnica jer si zakačila sabor trubača :hahaha::hahaha: Mogu ja da se smejem,ali smo i mi prevideli taj detalj pa smo na magistrali uleteli u neviđenu kolonu jer mnogi preferiraju tu manifestaciju :dash::dash::dash:
Prosto rečeno,ljubitelji Granda i Pinka pravac "centar",biće vam super,za sve ostale tu je ostatak Zlatibora (što daje od "centra" to bolje) gde ipak nije baš sve komercijalizovano!
 
Nemojte ovu temu pod tepih ...nego pisite ,pa valjda j neko bio i zeli da podeli svoja iskustva sa nama ...neznalicama :P !

Upravo se vratio sa Zlatibora... Deset dana odmora je bas prijalo...

Apartman za dvoje 15 evra dnevno... Kompletno opremljen... Miran kraj a svega desetak minuta pesaka od jezera... Maxi u blizini a cene kao i bilo kom drugom gradu... Ko nije lenj da sam sebi spremi hranu, moze dosta jeftino da prodje...

Pored samog centra i okoline gde se moze lepo provesti par dana, ima nekoliko okolnih zanimljivosti...

1. U blizini su Zlatiborska jezera (nema veze sa jezerima ali nije lose videti)...
2. Obavezno treba otici do Sirogojna i nikako ne propustiti Stopica pecinu koja je u neposrednoj blizini...
3. U Gostilju posetiti vodopade, osecaj je nezaboravan... Moze se obici i fabrika Zlatibor vode...
4. Na oko 40 kilometara je i Mokra Gora, grad Mecavnik i naravno sa Cirom do Sargana... U Kremni kuca Tarabica... 6 kilometra od Kremne je i Tara... Steta je ne otici i do Visegrada, kad se vec otislo na Mokru Goru...
5. Tornik i zicara i tjubing...
6. U povratku vredi pogledati i Potpecku pecinu koja ima visinu portala od 50 metara...
7. U blizini je Perucac, Uvac itd.

Ja sam u potpunosti zadovoljan odmorom... ;)
 
Upravo se vratio sa Zlatibora... Deset dana odmora je bas prijalo...

Apartman za dvoje 15 evra dnevno... Kompletno opremljen... Miran kraj a svega desetak minuta pesaka od jezera... Maxi u blizini a cene kao i bilo kom drugom gradu... Ko nije lenj da sam sebi spremi hranu, moze dosta jeftino da prodje...

Pored samog centra i okoline gde se moze lepo provesti par dana, ima nekoliko okolnih zanimljivosti...

1. U blizini su Zlatiborska jezera (nema veze sa jezerima ali nije lose videti)...
2. Obavezno treba otici do Sirogojna i nikako ne propustiti Stopica pecinu koja je u neposrednoj blizini...
3. U Gostilju posetiti vodopade, osecaj je nezaboravan... Moze se obici i fabrika Zlatibor vode...
4. Na oko 40 kilometara je i Mokra Gora, grad Mecavnik i naravno sa Cirom do Sargana... U Kremni kuca Tarabica... 6 kilometra od Kremne je i Tara... Steta je ne otici i do Visegrada, kad se vec otislo na Mokru Goru...
5. Tornik i zicara i tjubing...
6. U povratku vredi pogledati i Potpecku pecinu koja ima visinu portala od 50 metara...
7. U blizini je Perucac, Uvac itd.

Ja sam u potpunosti zadovoljan odmorom... ;)

Ja se vratio ...i mogu samo da potvrdim ovo sto ovde pise ...dodao bih samo da mozete da se opustite sto se cena tice ,nema nikakve razlike po kaficima u odnosu na NS ...e sad ,ja sam imao pun pansion u jednoj vili tako da o hrani nisam razmisljao ...i jos da dodam ,da mi ni dosadna kisa ,koja je padala ,ili pretila da padne ,gotovo svakog dana ,nije pokvarila odmor ! E da ,guzva je bila ogromna ,kao u kosnici ...to je jedina mana sto se tice mene :bye: !
 
Za moj pojam zlatibor je tezak smor i zimi i leti. Zimi treba da cekas 100 g da dodjes da se popnes na ski lift a leti je jos gore. ako covek oce da oseti planinu i vidi je nikako ne treba da bude tu u centru. ima povoljno ljudi iznajmljuju brvnare s kaminom :) lepota nije blizu centra al ako necete da slusate pink i ne treba vam... ne poricem da ima svojih cari, samo je meni koja sam odrasla mnogo blizu i bilo cesto, nezanimljivo... ko i sabor trubaca u guchi. al vredi otici videti i poneti neka iskustva
i ps sabor trugbaca u guchi nema nikakve veze sa pink muzikom. pre cete chuti trance nego to
SAMO KAZEM
 
pozdrav !
zanima me neki smestaj jeftiniji na zlatiboru ,ja sam sveza trudnica ,pa bismo otisli par dana (verovatno autom ) do tamo,na par dana...recite mi neki smetsj za dvoje ili apartman koji je naravno jeftniji i dali neko zna koliko se uospet krecu cene sada tamo ?
vidim da ste se svi javljali 2010 god ...ima li neko svezih info sada ?
 

Back
Top