Zlatibor februar 2012

Mogli12

Početnik
Poruka
7
Ćao svima :D
Da li znate neki fini smeštaj (tačnije treba mi 2-krevetna soba) na Zlatiboru od 14-20.2.2012. ??
Na primer soba u nečijoj kući, ne u centru,šetnja do centra npr. pola sata, 45 min... Nešto jevtino , ali pristojno i normalno :)

Unapred hvala svima :D z:) z:)
 
Moji kumovi idu sada od 4.02 u vilu Zlatiborska jezera i placaju studio 13 e po danu,trokrevetni.A idu po preporuci prijatelja koji su vec bili u decembru i placali studio 12 e po danu,dvokrevetni.Vila ima svoj sajt,pa vidite!Poz
 
MM... link: http://zlatibor.org/smestaj/mm/index.htm
Sad, ja nisam tamo lično bio ali dosta ljudi koje znam je bilo. Na kraju po preporukama su i otišli. Video sam slike, znam Zlatibor tako da je i po mom mišljenju odlično za odmor. U šumi, blizu centra a opet... šuma. Znam da ima i sobe i apartmane i da su skroz ok. Prijatelji su išli i sa decom i to više puta što je meni bar neki pokazatelj. Nisu skupi što je jako bitno. Takođe znam da svi koji su bili tamo, svaki put kada bi ponovo išli (nova godina, leto) prvo tu proverili da li ima slobodno. Eto, koliko iz druge ruke mogu.
 
Poslednja izmena:

Back
Top