Quantcast

Zivot stigao na Zemlju sa neba?

xpertbet

Iskusan
Poruka
5.686
ma to je laz
zavera naucnih krugova

od 1.59486 × 10 na 55 kg (pretpostavljena masa svemira)

samo na 5.9742 × 10 na 24 kg (masa zemlje)

ima zivota

svet je star manje od 10 soma godina a svi ste vi incestoidni potomci eve rebrache i sadama shto je starom zviznuo jabuku

xpertbet

Iskusan
Poruka
5.686
Smesno...

Bog je stvorio Zemlju da bi ljudi ziveli na njoj... i ljude...

sve ostale teorije su smeh... i laz...
mozda neces verovati ali se ti sto zastupaju druge teorije iskidaju od smeha na biblijske "istine"
tako da je valjda reciprocno
samo se pitam da li ce se josh verovati u bibliju kad nam stignu mali zeleni a ne samo bakterije iz meteorita

mislim da to nista nece promeniti bice to znak zadnjih dana za par hiljada dina..

besmrtna

Buduća legenda
Banovan
Poruka
29.535
mozda neces verovati ali se ti sto zastupaju druge teorije iskidaju od smeha na biblijske "istine"
samo se pitam da li ce se josh verovati u bibliju kad nam stignu mali zeleni a ne samo bakterije iz meteorita

mislim da to nista nece promeniti bice to znak zadnjih dana za par hiljada dina..
pa sto se ne pojave ti mali zeleni vec jednom stvarno smesno...

xpertbet

Iskusan
Poruka
5.686
pa sto se ne pojave ti mali zeleni vec jednom stvarno smesno...
polako prvo bakterije pa onda crnci belci zuti i zeleni

uostalom sto je bog stvorio bakterije i viruse pa josh van planete zemlje da nam padaju u kamenju
mozda je to sotonina kushnja

i ko'i beep je napucao toliko materije a samo na kamenu zemlja naslikao ljude po oblicju svojem, ovo ostalo je da bi se snimili star trek i star wars?

TSony

Zainteresovan član
Poruka
324

A sta ako nam stignu veliki crveni,pa jos na tufne?:think:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.