"Život nevakcinisanih biće veoma težak, u nedogled"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 422686

Buduća legenda
Poruka
27.626

"Život nevakcinisanih biće veoma težak, u nedogled"​

Sidnej -- Stanovnici Sidneja koji nisu vakcinisani protiv koronavirusa rizikuju da im se zabrane razne društvene aktivnosti.

IZVOR: TANJUG UTORAK, 28.09.2021. | 11:24

Prema planu za izlazak iz blokade u najvećem australijskom gradu, nevakcinisani ljudi već su uskraćeni za neke aktivnosti koje će se postepeno odobravati vakcinisanim stanovnicima od 11. oktobra do 1. decembra, prenosi Rojters.

Premijerka države Novi Južni Vels Gledis Beredžkilijan je izjavila da bi ljudima koji odluče da se ne vakcinišu mogao biti zabranjen pristup prodavnicama, restoranima i zabavnim sadržajima čak i nakon što država ukine sva ograničenja.

"Mnoga preduzeća su najavila da neće prihvatiti nikoga ko nije vakcinisan. Život nevakcinisanih biće veoma težak, u nedogled", izjavila je danas Beredžkilijan za lokalne Vesti u 7.

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2021&mm=09&dd=28&nav_category=78&nav_id=1929065

Podržavam i treba ne vakcinisanima zagorčati živote. Hajde bagra jedna primitivna neobrazovana!
Voleo bih da se i kod nas dovedu takve mere, ali vlast se boji da uvede kovid propusnice, a kamo li nešto više.
 

"Život nevakcinisanih biće veoma težak, u nedogled"​

Sidnej -- Stanovnici Sidneja koji nisu vakcinisani protiv koronavirusa rizikuju da im se zabrane razne društvene aktivnosti.

IZVOR: TANJUG UTORAK, 28.09.2021. | 11:24

Prema planu za izlazak iz blokade u najvećem australijskom gradu, nevakcinisani ljudi već su uskraćeni za neke aktivnosti koje će se postepeno odobravati vakcinisanim stanovnicima od 11. oktobra do 1. decembra, prenosi Rojters.

Premijerka države Novi Južni Vels Gledis Beredžkilijan je izjavila da bi ljudima koji odluče da se ne vakcinišu mogao biti zabranjen pristup prodavnicama, restoranima i zabavnim sadržajima čak i nakon što država ukine sva ograničenja.

"Mnoga preduzeća su najavila da neće prihvatiti nikoga ko nije vakcinisan. Život nevakcinisanih biće veoma težak, u nedogled", izjavila je danas Beredžkilijan za lokalne Vesti u 7.

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2021&mm=09&dd=28&nav_category=78&nav_id=1929065

Podržavam i treba ne vakcinisanima zagorčati živote. Hajde bagra jedna primitivna neobrazovana!
Voleo bih da se i kod nas dovedu takve mere, ali vlast se boji da uvede kovid propusnice, a kamo li nešto više.
More mars bre dzukele!
 

"Život nevakcinisanih biće veoma težak, u nedogled"​

Sidnej -- Stanovnici Sidneja koji nisu vakcinisani protiv koronavirusa rizikuju da im se zabrane razne društvene aktivnosti.

IZVOR: TANJUG UTORAK, 28.09.2021. | 11:24

Prema planu za izlazak iz blokade u najvećem australijskom gradu, nevakcinisani ljudi već su uskraćeni za neke aktivnosti koje će se postepeno odobravati vakcinisanim stanovnicima od 11. oktobra do 1. decembra, prenosi Rojters.

Premijerka države Novi Južni Vels Gledis Beredžkilijan je izjavila da bi ljudima koji odluče da se ne vakcinišu mogao biti zabranjen pristup prodavnicama, restoranima i zabavnim sadržajima čak i nakon što država ukine sva ograničenja.

"Mnoga preduzeća su najavila da neće prihvatiti nikoga ko nije vakcinisan. Život nevakcinisanih biće veoma težak, u nedogled", izjavila je danas Beredžkilijan za lokalne Vesti u 7.

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2021&mm=09&dd=28&nav_category=78&nav_id=1929065

Podržavam i treba ne vakcinisanima zagorčati živote. Hajde bagra jedna primitivna neobrazovana!
Voleo bih da se i kod nas dovedu takve mere, ali vlast se boji da uvede kovid propusnice, a kamo li nešto više.
Tako nešto zove se tiranija. Ljudi su voljni da na tiraniju odgovore agresivno. Potrebno je naći rešenje koje nije agresivno.
 
Može jer ja i dalje na sebi imam virus i mogu da ti ga prenesm i ako nisi vakcinisan možeš da se zaraziš i da umreš. Mogu i ja da se zarazim i da umrem iako sam vakcinisan. ali sam u mnogo manjoj opasnosti nego ti koji nisi vakcinisan.
Ako možeš biti zaražen nakon vakcine, to i nije neka vakcina i nije iznenađujuće da ljudi odbijaju da je prime.
 
Nije nego ugrožavaju i vakcinisane šire virus.
Da li si toliki mentol?
Da li je realno.... zelim da vidim taj zlatni falus koji pravi mentole tvog primera.
Vodi racuna sa kim se kreces, inace ima da te stigne kletva i zarazice te neki nevakcinisan i popusio si ga baco...
 
Ne znam vise ko ce pohvatati kontradihtornosti antivaksera... Oni su neretko komunisti, nacionalisti, tradicionalisti i svi oni koji u svojim sistemima vrednosti promovisu rigidna naredjenja, cesto su za obavezni sluzenja vojnog roka itd... A sto se tice vakcinacije tu su liberali kakve svet nije video u svojoj istoriji... Ima li neko objasnjenje?
Sad vojska da naredi da se svi vakcinisemo ovde bi nas jurili spricevima...
 
Ne znam vise ko ce pohvatati kontradihtornosti antivaksera... Oni su neretko komunisti, nacionalisti, tradicionalisti i svi oni koji u svojim sistemima vrednosti promovisu rigidna naredjenja, cesto su za obavezni sluzenja vojnog roka itd... A sto se tice vakcinacije tu su liberali kakve svet nije video u svojoj istoriji... Ima li neko objasnjenje?
Sad vojska da naredi da se svi vakcinisemo ovde bi nas jurili spricevima...
Duvagije i vama "inteluktalcima" a i vojsci raspaloj isto, a i drzavama koje nece uskoro postojati isto... .I.
 
Ako možeš biti zaražen nakon vakcine, to i nije neka vakcina i nije iznenađujuće da ljudi odbijaju da je prime.
moji su skoro imali koronu, vakcinisani kineskom

prelezali ne previse tesko , bili kuci

ja sam vakcinisan fajzerom , imao 2 dana oko 37, kasljao 5 dana, nisam se ni testirao

verovatno sam je i ja u letu presisao

svakako steknes neki veci stepen imuniteta vakcinom

a sto se matori toliko plase vakcine necu shvatiti , ne boli
 
Ako možeš biti zaražen nakon vakcine, to i nije neka vakcina i nije iznenađujuće da ljudi odbijaju da je prime.
Zato ljudi prolaze na crveno i piju dok voze jer vide da jednako umiru i vozaci pijani i trezni i oni koji voze po pravilima! Stop titaniji i sloboda ljudima! Kakva pravila saobracajna kada opet ljudi umiru. Svako treba da vozi dobro i nema problema. Koga ja ugrozavan ako prodjem na crveno ili vozim 20 preko ogranicenja a nema nikoga isped mene? Sve je laz!
Sve nas lazu i jos hoce da pobiju ljude vakcinom. Ja ocekujem milijarde mrtvih u svetu zakljucno sa sledecim brojem zone sumraka, ali nije moja krivica sto korone u Danskoj i Svedskoj vise nema jer su se vakcinksali :confused:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top