- Poruka
- 58.573
samo ono sto mi drugima dajemo, rekao je Ivo Andric.
Da li vasa iskustva potvrdjuju ovu recenicu ili naprotiv - opovrgavaju?
Vraca li vam se dobro dobrim ili ne..?
Da li vasa iskustva potvrdjuju ovu recenicu ili naprotiv - opovrgavaju?
Vraca li vam se dobro dobrim ili ne..?
..stize bona..
bas me nasmeja...jos mi kazi da ako ma neko posere moze da mi proda to kao za moje dobro...to je bre samo u vicu...kad te neko posere onda si posran,to tako funkcionise na ovim prostorima...a za ovo drugo uopste ne znaci da ti je prijatelj...verovatno mu nesto treba...
