Život mi je pakao, više nemam sina, supruga, kuću...

MMMD

Zainteresovan član
Poruka
296
Posle svega što sam preživela, ni u banci se ne bih zadužila. Shvatila sam da je draže deliti parče hleba na tri dela nego grcati u dugovima, strepeti za živote svojih najbližih i svoj. A samo sam htela porodici, pre svega sinu, da obezbedim sigurnu budućnost...
Pogrešan korak

U proleće 2007. pozajmila je 20.000 evra da bi otvorila dve pržionice kafe u Kragujevcu. Od tog trenutka sve jekrenulo naopako i godinu dana kasnije pobegla je preko granice noseći celu svoju imovinu na sebi - sako, čizme i otrcanu suknju

Nerado, ali iz zahvalnosti prema prijatelju preko kojeg smo je našli, a kojem i danas, od 2008, duguje 500 evra, Milena Milosavljević (43) iz Kragujevca (sada u Grčkoj), pristala je da ispriča potresnu epizodu svog života.

http://www.***************/drustvo/-zivot-mi-je-pakao-vise-nemam-sina-supruga-kucu

За кога год знам да је дизао кредит, није се овајдио. По правилу је породица морала да прода нешто (кућу, кола, накит, ...) да би на крају вратила тај дуг. Постали су сиромашнији. Такође бити жирант... знам жену која је два пута пристала да буде жирант и оба пута су јој пунили сандуче опоменама. Јок бре! Баста!

Знам људе који подижу кредит да би могли негде на летовање. После то ионако плаћају, будале. Могли су "ионако" да штеде па да имају за летовање и без кредита.

Бити зеленаш данас мора да је невероватно исплативо.

Poslednja izmena:

Back