Zivot je prilicno dobar...

Bratislav90

Poznat
Banovan
Poruka
8.889
Medjutim rado se setimo davnih vremena, davno proslih noci, davno proslih prijateljstava. Neki imaju tu srecu da su nastavili druzenje, neki imaju tu nesrecu da su se kretali poput aveti medju ljudima. Svako je imao svoj put. Medjutim svako od nas ima neke uspomene na dane davno prosle, nesto sto je zivelo u nama onomad. TAko da se ja cesto prisetim svojih mastanja jos od detinjstva. Secam se svoje price u to vreme, a i dan danas ta prica se nastavlja u mojoj glavi. MEdjutim vise nije kao nekada, ali senke proslosti bole. Urezane su u nama i bolno nas pogadjaju, uspomene sa kojima zivimo. Zivot u stvari i nije neki kontinuitet, recimo ja ne mogu da se setim sta sam radio pre 30 dana, kakav mi je dan bio, ali se secam ponekih delova iz svog zivota, nekih dogadjaja koje pamtim i posle 10 godina. Nekih vaznih dogadjaja se uopste ni ne mogu setiti ali ih samo osecam u sebi da su se desili, kroz neke moje akcije. Mozda se i nisu. Pitanje je uopste da li su sve moje uspomene zaista moje, ili je to samo lose konstruisano sve. No bilo kako bilo zivot ide dalje, ka novim izazovima i novim dostignucima. Medjutim neumitno pracen senkama prolosti.
I ova tema bi bila o nekom opstem shvatanju proslosti uspomena xD
 
sta je, na da mala:aha:
Daje, ali nije tu u blizini xD
J b g nemam srece sa time :D. Ili ima hleba, ili ima samo slanine
nikako da se nadju oba :D
Tako da imam manje aktivan sexualan zivot, ali dobro treba biti zahvalan i na tome sto Bog daje. Moglo je biti i gore i bolje. U svakom slucaju uspeh u sexu se meri i sa nivoom devojke sa kojom ga imas xD. I tu sam prilicno uspesan :D
 
Daje, ali nije tu u blizini xD
J b g nemam srece sa time :D. Ili ima hleba, ili ima samo slanine
nikako da se nadju oba :D
Tako da imam manje aktivan sexualan zivot, ali dobro treba biti zahvalan i na tome sto Bog daje. Moglo je biti i gore i bolje. U svakom slucaju uspeh u sexu se meri i sa nivoom devojke sa kojom ga imas xD. I tu sam prilicno uspesan :D

Au,pa ti k'o ja:aha:
 
jao :mrgreen:
znam jeste, ti si od ovih pametnih uljudnih sto se ne eksponiraju previse, a u sve se razumeju i sve znaju,
i kad je nekom dosadno i ko je ovde serijski ubica , ko bije devojku , ko pljuje u liftu
A tu deobu na smislene i besmislene teme si pretpostavljam napravio prema sopstvenom ukusu za smislenost
 
jao :mrgreen:
znam jeste, ti si od ovih pametnih uljudnih sto se ne eksponiraju previse, a u sve se razumeju i sve znaju,
i kad je nekom dosadno i ko je ovde serijski ubica , ko bije devojku , ko pljuje u liftu
A tu deobu na smislene i besmislene teme si pretpostavljam napravio prema sopstvenom ukusu za smislenost

sve si pogodio !! a ti mora da si od onih umishljenih filozofa, koji mudrosti prosipaju samo na forumu, i misle da im je Sokrat jbo majku...
 

Back
Top