Živio feminizam

~sweet girl~

Domaćin
Poruka
3.132
Pozdrav :cao:

živio FEMINIZAM
:zcepanje:

Što se trigerujete na toooo?
Htijela sam malo da trigerujem, jer koga trigeruje donji je haha

Evo jedna priča:

Rodila se Perkoslava. I otac i mater je nijesu bendali, osim kad šćer treba nešto njima. Naučili je da se osjeća voljenom samo kada brine i daje šta im treba. Našla ti ona muža Šumoljuba, ali nije je bendao ni on, i njemu je davala kad mu treba, ako znate na šta mislim. I onda je čula naša Perkoslavka da postoje potrebe za ljubavlju, bliskošću.
I naša ti Perkoslava kaže svom Šumoljubu. A Šumoljub naljuti se, lijepo mu je bilo dok je mogao biti svoj i sebičan, da niko ništa ne očekuje od njega.
I trigeruje se na sve koji kažu "živio feminizam"

P.S. priča je bezazlenog karaktera i nema razloga da se iko od nas trigeruje i na šta na svijetu, to su sve neke naše bolne tačke, gdje smo tanki i ranjeni
Ako u vama okida ovo što pišem bijes, treba sa sobom sjesti i pokušati razriješiti jer ću vas trigerovati sa ovom izjavom i za 5 godina ako ne razriješite sada u sebi haha

Zapravo ja ne znam što se muškarci uopšte bave tim raspredanjem šta bi ženama bilo bolje i pokušavaju da isprave nešto.

Mi treba da koristimo to maksimalno moguće i da uživamo u blagodetima toga, nikad nam bolje nije bilo.

Tako da živeo feminizam, ja se nadam samo da će potrajati sto godina, da mi zasigurno životni vek prođe u ovome :D

Zapravo ja ne znam što se muškarci uopšte bave tim raspredanjem šta bi ženama bilo bolje i pokušavaju da isprave nešto.

Mi treba da koristimo to maksimalno moguće i da uživamo u blagodetima toga, nikad nam bolje nije bilo.

Tako da živeo feminizam, ja se nadam samo da će potrajati sto godina, da mi zasigurno životni vek prođe u ovome :D
Vidim ovđe lukavog čoika kai lija,
Koji utješuje stradalne žrtve patrijahalnih sistema,
te iskorištava jake žene feminističkoh sistema

Nema tu utehe, prirodna selekcija tipova koji padnu pod uticaj i radost nama sa druge strane :D
Jooooi joj
teoriju evolucije koristiš u svrhu opravdavanja što si lija :manikir:

Znadeš li ti da kad umačeš negdje ne poštoješ,
Ostaje na tebe te tekućine,
Pa kako možeš da sebe voliš poslije kad si obložen time što je škart prirodne selekcije? :zcepanje:

Jooooi joj
teoriju evolucije koristiš u svrhu opravdavanja što si lija :manikir:

Znadeš li ti da kad umačeš negdje ne poštoješ,
Ostaje na tebe te tekućine,
Pa kako možeš da sebe voliš poslije kad si obložen time što je škart prirodne selekcije? :zcepanje:

Mislio sam da je škart prirodne selekcije muškarac koji pristupi tome i shvati to kao suuuuper, a kako nisam rad umakati u muškarce, mogu sebe da volim izuzetno :D

Kao što rekoh, ja se u te njihove odnose ne mešam, oni se nađu sami i kolju se, mi samo koristimo pametni i smejemo se sa strane.

Back