Žive svirke

  • Začetnik teme iluzionista
  • Datum pokretanja
A pevaljkica malo liči na Sandru. :? Samo je mršavija...

Nevermind...

Znači... Ako u nekom lokalu spazite plavook (nije mi se učinilo, zar ne?) devojčurak sa digitalcem, onda je to sigurno Sleepwalker. :lol: Zato se brzo zaklonite da se ne nađete na ovim stranama. :P
 
Књаз је био једно лепо и опуштено место. Својевремено је у једном бенду певала девојка која је сад у Неверним бебама. Нисам дуго био, али мислим да је и даље ОК.

А и генерално слабо посећујем свирке (ваљда сам оматорио :???: )...све што вреди, слушао сам много, много пута, постаје досадно...хоћу да се мало ужелим свирке...а и чекам ове споља...

iluzionista:
Hard Rock Caffe (ako ima onih koji se sećaju prvog i jedinog BG HRCa) je držao neki Arkanovac koji je kroz njega prao pare... A bilo je dobro mesto... :(

Имаш мају HRC Belgrade? :razz: :wink:

На том месту се у последњих пар година толико клубова измењало и сви су пропали. Уклето јбт...:lol:

g-rock:
ewo ja godinama idem ponedeljkom u resavu.
kako se bese zovu....ah, da > old spice........r'n'r swirka do jutra:wink:

Био и ја 2, 3 пута...метузалеми свирају одлично...и атмосфера је супер.
 
Super mesto u Cika Ljubinoj 7, petkom jazz, subotom neki funk ili sl.
Klub je u stanu, i jako je prijatna atmosfera,nisu strasne cene, ne placa se ulaz, ne placa se muzicka stolica, bude i stranaca, svi su nekako friendly...super!
E da, i ono sto mi se najvise svidja je sto svirka pocinje u 21h a zavrsava u 00 :)
 
Lollypop:
Super mesto u Cika Ljubinoj 7, petkom jazz, subotom neki funk ili sl.
Klub je u stanu, i jako je prijatna atmosfera,nisu strasne cene, ne placa se ulaz, ne placa se muzicka stolica, bude i stranaca, svi su nekako friendly...super!
E da, i ono sto mi se najvise svidja je sto svirka pocinje u 21h a zavrsava u 00 :)

Nisam čuo... Probaćemo. ;) Thanx.
 
Ehej ako vas interesuje... Euterpa (Eutherpa) bend i dalje postoji, u malo izmanjenom sastavu. Ivana Vladovic im je i dalje vokal (da, ona je pevala u bendu Treci svet, i usla u bend Euterpa posle Jane iz Nevernih beba i ucestvovala u Idolu, i snimala neke dzinglove za radio, i pevala na raznoraznim dogadjajima-sta ces uspesan klupski bend i dobra pevacica)
Sviraju petkom na Sansetu (Ada Ciganlija), subotom i nedeljom u Skandalu -nedeljom je Karaoke Ludnica...tj oni sviraju a vi pevate! moja preporuka je svakako Skandal...ali ne slusajte mene, dodjite da vidite!
 
evo jedna svirka

Copyofplakat-1.jpg
 

Back
Top