Žive Barbike

Neprilagođena

Leptirica
Banovan
Poruka
95.554
https://eltctricon.ru/bs/in-a-priva...vushka-barbi-iz-odessy-foto-i-lichnaya-zhizn/

Valeria Lukyanova
живые-барби-10.jpg


Za neke je sreća davanje nečega, što koristi društvu, za druge
- život za sebe i ukrašavanje planete svojim izgledom.
Barbie Valeria Lukyanova uživo pripada drugoj vrsti ljudi, njene fotografije su upečatljive.
Ljudi reagiraju dvosmisleno na njen izgled: neki je nazivaju ludom, drugi joj se dive.
Valeria je rođena 1985. u Tiraspolju. Kasnije se djevojka preselila u Odesu,


2573450.jpg


Valeria Lukyanova kategorično poriče da je radila bilo kakve operacije na optimizaciji svog izgleda,
nazivajući se vanzemaljskim bićem Amatue. Jedino što ona potvrđuje je povećanje grudi za dvije veličine kako bi se osjećala samopouzdano i izgledala skladno.
Lerino lice ne izražava nikakve emocije, mimično "mrtvilo" lica može biti dokaz brojnih injekcija.
. Ali kako postići struk od 47 centimetara bez uklanjanja rebara?
... Da li je moguće izgledati ovako bez plastične operacije? Teško za povjerovati.
Figura djevojke, prema njenim riječima, nakon teškog treninga u teretani izgleda savršeno. Za lutku.
Lifestyle Amatue voli sirovu hranu, jede tečnu hranu i sanja da apsorbira hranu (dobiva energiju iz vode i sunca).





Hannah Gregory
живые-барби-Ханна-Грегори-1.jpg



Hannah Gregory, uvećava oči kontaktnim lećama i ostaje kući bez šminke i odjeće poput lutki.
Hannah tvrdi da se nije podvrgavala plastičnoj operaciji i ne skriva fotografije snimljene prije nego što je postala Instagram zvijezda.
Prema Hannah, kao dijete bila je vrlo sramežljivo dijete i ta sramežljivost spriječila ju je da ide
u korak s vremenom i odijeva se onako kako je željela.

Vanilla Chamu
японская-барби-Ванилла-Чаму-3.jpg




Japanska manekenka Vanilla Chamu je potrošila 10 miliona jena na usluge plastičnih hirurga, što je oko 102 hiljade dolara.
Nekoliko godina je podvrgnuta više od 30 operacija, pokušavajući postići izgled francuske lutke.
Poznate francuske lutke izrađene su od porculana, što je njihovim licima daje bljedilo, profinjenost i eleganciju.






Angelica Kenova
angelica-kenova-barbika5.jpg


. Angelica Kenova rodom iz Kurgana, preselila se u Moskvu.. ne voli razgovarati o porodici,
. Upravo su njeni roditelji odigrali značajnu ulogu u pretvaranju Anđelike u "rusku Barbiku", kako sebe naziva plavuša.
„Nisam ja izabrala ovu lutkarsku sliku, već moji roditelji. Mama mi je počela kupovati
kolekcionarske lutke Barbie kad sam imala šest godina i počela me oblačiti kao jednu od njih.
Moja majka je takođe bila jako lijepa, u mladosti je izgledala poput Brigitte Bardot ”, kaže Angelica.


живые-барби-Анжелика-Кенова-9.jpg
 
Meni to nije lepo ,mislim kako bi ti rekao, uopće ne podržavam te plastične operacije osobito kod žena na licu grudima i zadnjici.. meni je to užas .ja kad to vidim jednostavno poželim samo da propadnem u zemlju mene sramota tih devojaka ,ovdje gdje živim baš ih i nema toliko. Mogu da razumem Ako neko treba da uradi neku plastičnu operaciju izmenu na licu zbog neke deformacije koju ta osoba ima to mi je Ok ali one napućene usne i grudi koje su kao dvije medicinske lopte nemam reči zaista
 
Anastasiya Shpagina

1643148251431.png



1643147700035.png


Anastasija Špagina prirdužila se grupi ukrajinskih živih lutaka.
Pod imenom Fukacami, ova devojka je živa animirana junakinja ,
odnosno -Manga lutka.

Kako bi svoju tranformaciju učinila savršenom,
planira da se podvrgne operaciji očiju, da bi dobila karakterističan staklasti pogled.
Uzor za svoju metodu šminkanja pronašla je u Valeriji Lukjanovoj.(na slici Anastasija i Valerija)
 
Ophelia Vanity

24sata

... oduvijek je voljela Barbie lutke, te je odlučila - postati jedna. Sada sav novac i vrijeme ulaže u svoj izgled
Ophelia Vanity koristi botox i filere, te ne-kiruršku rinoplastiku i leće kako bi postigla savršeni Barbie izgled.
Nekad provodi i 3 sata u nanošenju šminke. Sljedeći korak je uklanjanje rebara kako bi suzila struk, te implanti za grudi i stražnjicu.



24sata


- Roza je moja najdraža boja. Cijela moja garderoba je većinski sastavljena od rozih haljina i potpetica,
-Zvali su me ružnom ili poremećenom zato što želim izgledati kao Barbie.

Pogledajte prilog 1091185
evo ove dve da sretnem živ bih se ukenjao baš ostavljaju onaj uncanny valley osećaj jer su im proiporcije lica sve samo ne normalne
:rotf: :rotf: :rotf:
Postoji strah od lutaka..Odnosno fobija...
 
Pogledajte prilog 1091185
evo ove dve da sretnem živ bih se ukenjao,baš ostavljaju onaj uncanny valley osećaj jer su im proiporcije lica sve samo ne normalne
Ali..Crvenokosa je...I ima predivne plave oči..Trep..trep..:flert:
Verovatno ne može ni da trepće, kapci zalepljeni super lepkom da se ne pomeraju ...
Ko će posle još 10 sati da popravlja šminku.:flert:
 
ne,ne verujem da je to u pitanju više je to što su proporcije lica nekako čudne i deluju kao...ne znam ni ja...nešto što moj mozak ne može da odredi da li je živo ili plastično i da li je s ove planete uopšte Xd
Ma ja se zezam...
Ne mislim da se stvarno bojiš lutaka..

a sada sam se setila ove

To Korni .Moram Kena da potražim.
 
BARBIKA KOJA JE BILA KEN...



1643150066586.png

Rodrigo Alves iz Brazila, koji je svetu postao poznat po svojoj opsesivnoj želji da izgleda poput Kena,
vremenom je odlučio da ipak postane Barbika. :rotf: :rotf: :rotf:

Alves je operisao svoj nos 11 puta i sada jedva diše. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Zatim je promenio ime u Džesika, a sada mu je velika želja da postane majka.:huh::huh::huh:
Rekao je da se rodio kao transrodna žena.

taj...vidim i ti ga znas... :rotf:
:rotf: :rotf: :rotf: :rotf:
Odavno proučavam KENologiju,,,
 
Andrea Ivanova



Da bi postigla izgled poznate lutke Barbi, o kojem je oduvijek sanjala,
jedna Bugarka podvrgla se brojnim plastičnim operacijama.
Andrea Ivanova iz Sofije imala je više od 15 procedura, mijenjajući svoj prirodni izgled u pokušaju da liči na lutku.
Andrea takođe ubrizgava injekcije hijaluronske kisjeline u usne,
a kada se one počnu smanjivati, koristi ponovno punjenje. :mrgreen: :mrgreen: :rotf:

DODŽI DA TE COKIM! :rotf: :rotf: :rotf:
 
Andrea Ivanova



Da bi postigla izgled poznate lutke Barbi, o kojem je oduvijek sanjala,
jedna Bugarka podvrgla se brojnim plastičnim operacijama.
Andrea Ivanova iz Sofije imala je više od 15 procedura, mijenjajući svoj prirodni izgled u pokušaju da liči na lutku.
Andrea takođe ubrizgava injekcije hijaluronske kisjeline u usne,
a kada se one počnu smanjivati, koristi ponovno punjenje. :mrgreen: :mrgreen: :rotf:

DODŽI DA TE COKIM! :rotf: :rotf: :rotf:
Lele....dalekobilo..
 

Back
Top