Živ nam bio Putine, samo naoružaj neprijatelje svojih neprijatelja USA i Britanije

nesko101

Elita
Poruka
18.536
Autorska
EUREKA,
braćo Srbi jer došlo je vreme kada i Rusija može igrati bez pravila a hvala Bogu ima toliko nuklearnog naoružanja da i sama Srbija može da ga dobije ako poželi.Da sam ja predsednik Srbije javno bi to tražio od Rusije i samog Putina i zauzvrat bi garantovao da Ruska voska može da koristi teritoriju Srbije kao vojnu bazu pa da vidim ondah šiptare,balije i ove bivše Srbe hrvate šta bi posle.

Autorska
EUREKA,
braćo Srbi jer došlo je vreme kada i Rusija može igrati bez pravila a hvala Bogu ima toliko nuklearnog naoružanja da i sama Srbija može da ga dobije ako poželi.Da sam ja predsednik Srbije javno bi to tražio od Rusije i samog Putina i zauzvrat bi garantovao da Ruska voska može da koristi teritoriju Srbije kao vojnu bazu pa da vidim ondah šiptare,balije i ove bivše Srbe hrvate šta bi posle.
Znaci ti bi dao opusteno Vucicu-Dacicu-Vulinu i ostalim maloumnicima nuklearno oruzje? :D
Okej :D

Autorska
EUREKA,
Nemaju Rusi pare za tolike ruske baze koje si ti zamislio u svojoj glavi.

Jedva imaju da sakrpe za carape i gace svojoj vojsci, ti bi hteo da otvaraju jos i 150 baza po svetu.

Autorska
EUREKA,
ti uopšte nikako da ukapiras da je iza svega INTERES! ne ratuje se više zato što je neko musliman, šiptar, balija, pravoslavac, katolik... to vreme je davno prošlo, pre 500 god. su ljudi možda ratovali zbog tih verskih/nacionalnih ubeđenja, danas sigurno :nono3:
imaš gomilu primera za to... eto, još uvek nažalost aktuelan sukob Rusa i Ukrajinaca, oba pravoslavna naroda a ratuju već trecu godinu... o Bliskom istoku da i ne pričamo...
tako da mislim da treba da zaboraviš na šiptare/balije/pravoslavce, zbog toga se sigurno više neće ratovati, niti se do sada iz tog razloga ratovalo, samo što ti to ili nećeš da razumeš ili ne možeš.
Vučić koliki god retard bio, jel zaista misliš da bi se odrekao pomoći koja stiže iz EU koja ga održava na vlasti?! a čim bi u bilo kakvu dublju saradnji sa Putinom ušao, istog momenta bi dobio od EU preko p*čke!

Poslednja izmena od moderatora:
Autorska
EUREKA,

Musliju je nedavno nabavio od Kineza neke PVO sisteme pa su NATOvci dosli sa kamionima i pokupili ih. Prvo treba drzavu ocistiti od Vermahta i Gestapoa.

Autorska
EUREKA,
braćo Srbi jer došlo je vreme kada i Rusija može igrati bez pravila a hvala Bogu ima toliko nuklearnog naoružanja da i sama Srbija može da ga dobije ako poželi.
Pa jedina pravila po kojim su oni igrali su pravila koja su sami nametnuli. Igra bez pravila, ne mijenja ništa na terenu.
Da sam ja predsednik Srbije javno bi to tražio od Rusije i samog Putina i zauzvrat bi garantovao da Ruska voska može da koristi teritoriju Srbije kao vojnu bazu pa da vidim ondah šiptare,balije i ove bivše Srbe hrvate šta bi posle.
Da bi. Zato Bog po milosti dozvoljava vlast koja je nešto bolja i nešto mudrija od samog naroda.

Nemaju Rusi pare za tolike ruske baze koje si ti zamislio u svojoj glavi.

Jedva imaju da sakrpe za carape i gace svojoj vojsci, ti bi hteo da otvaraju jos i 150 baza po svetu.
Ti nisi dobro pročitao šta je napisao ?
A napisao je da Rusija ima mnogo nuklearnog oružija i da Srbija i RS treba da traže da dobiju nuklearno oružije.
A kad dobijemo nuklearno oružije, baze su nebitne

ti uopšte nikako da ukapiras da je iza svega INTERES! ne ratuje se više zato što je neko musliman, šiptar, balija, pravoslavac, katolik... to vreme je davno prošlo, pre 500 god. su ljudi možda ratovali zbog tih verskih/nacionalnih ubeđenja, danas sigurno :nono3:
imaš gomilu primera za to... eto, još uvek nažalost aktuelan sukob Rusa i Ukrajinaca, oba pravoslavna naroda a ratuju već trecu godinu... o Bliskom istoku da i ne pričamo...
tako da mislim da treba da zaboraviš na šiptare/balije/pravoslavce, zbog toga se sigurno više neće ratovati, niti se do sada iz tog razloga ratovalo, samo što ti to ili nećeš da razumeš ili ne možeš.
Vučić koliki god retard bio, jel zaista misliš da bi se odrekao pomoći koja stiže iz EU koja ga održava na vlasti?! a čim bi u bilo kakvu dublju saradnji sa Putinom ušao, istog momenta bi dobio od EU preko p*čke!
Samo neka dođe nuklearno oružiju u RS i u Srbiju, a lako ćemo za ostalo.
Inače posle glasanja o Srebrenici u UN je sada jasno da jedini razlog što postoje Srbi i pravoslavlje je taj što Rusija ima nuklearno oružije

Inače posle glasanja o Srebrenici u UN je sada jasno da jedini razlog što postoje Srbi i pravoslavlje je taj što Rusija ima nuklearno oružije
Ok, eto Rusi isporuče nuklearno oružje Srbiji (ne znam samo kako bi ga dopremili kad je Srbija sa svih strana okružena NATO zemljama, ali da kažemo teoretski nekako ga prokrijumcare) i šta onda?!

EU prestane da finansira Vučića, uvedu sankcije, pola privrede stane, ljudi masovno ostaju bez posla, nema plata/penzija u javnom sektoru jer nema više para koje dolaze iz EU. narod postaje nezadovoljan jer nema šta da jede, čak i najtvrđi botovi otkazuju poslušnost, slede masovni protesti, demonstracije, Vučić pada u vrlo kratkom roku. on i svi njegovi lopovi u najboljem slučaju ili uspevaju da pobegnu iz zemlje ili završavaju na robiji (ima i gori slučaj po njih)...

a ovako, narod u Srbiji ga obožava, glumi prijatelja Putinu, glumi prijatelja Zelenskim, pop*ši .l. povremeno i Makronu i Šolcu, može i EU, može i Kina, može i USA, malo posao sa gandžom, malo hors od šiptara, sa svima dobar ko mu da neku kintu da može da finansira svoj botovski sistem i održava se na vlasti.
ko bi bio lud da menja taj "raj" koji je stvorio za sebe i svoj kartel za onakav horor-scenario koji bi ga čekao ako bi potpuno okrenuo leđa zapadu koji ga zapravo i drži u životu!

Наоружао би он, али нема чиме. Њега наоружавају Иран, Кина и Северна Кореја, иначе би Зеленски већ био у Москви.

Цела путлерова прћија је само једно потемкиново село (путлерово село, маде ин PRC).

Он једино може да користи фарме тролова да утиче на изборне резултате у правим државама у нади да ће да доведе неке нацисте на власт, који ће онда да буду на истој линији са његовим нацизмом, па га оставе на миру.

Ti nisi dobro pročitao šta je napisao ?
A napisao je da Rusija ima mnogo nuklearnog oružija i da Srbija i RS treba da traže da dobiju nuklearno oružije.
A kad dobijemo nuklearno oružije, baze su nebitne
Nemamo para da isplacujemo penzije bez zaduzivanja, ali cemo da se bakcemo sa nuklearnim oruzjem.

Pametno.

Mnogi Srbi ovde kao i van foruma misle kao najobičnije protuve jer misle da bi postojali a da ih Rusija nije uzimala u zaštitu.

Back