eremita
Zaslužan član
- Poruka
- 117.177
Жириновски: Русија поседује климатско оружје којим може да изазове цунами
Aутор текста Уредништво уторак, 17 мај 2011 11:53
Владимир Жириновски, потпредседник Државне думе Руске Федерације и председник Либерално демократске партије Русије, изјавио је да ова земља поседује „арсенал нове технологије уз помоћ којег може да уништи било који део света и убије више од сто милиона људи“. Контраверзни лидер руске опозиционе партије нагласио је да је реч о климатском оружју и истакао да би га Русија могла употребити уколико Сједињене Државе, Уједињене нације или Грузија блокирају улазак Руске Федерације у Светску трговинску организацију.
Жириновски је упозорио Америку да Русија има могућност да „уништи било који део планета у року од 15 минута“, наглашавајући „технолошку надмоћ“ Руске Федерације у односу на Сједињене Државе. Према његовим речима, Русија поседује бољу свемирску технологију и има „оружје за које нико не зна“.
Жириновски је нагласио и да је реч о „мирном оружју“ које може у једном тренутку да усмрти 120 милиона људи. Додао је и да су у питању уређаји који могу да контролишу временске прилике и истакао да развој ове технологије траје непрекидно већ 60 година.
„Ако било ко покуша да наруши руски суверенитет над Курилским острвима, ми ћемо употребити ово оружје“, запретио је Жириновски.
http://alternativnevesti.com/
*********************************************************************************************
Хехехе... е па изгледа да је дошао крај малтретирања целог Света од стране Јенкија...


Aутор текста Уредништво уторак, 17 мај 2011 11:53
Владимир Жириновски, потпредседник Државне думе Руске Федерације и председник Либерално демократске партије Русије, изјавио је да ова земља поседује „арсенал нове технологије уз помоћ којег може да уништи било који део света и убије више од сто милиона људи“. Контраверзни лидер руске опозиционе партије нагласио је да је реч о климатском оружју и истакао да би га Русија могла употребити уколико Сједињене Државе, Уједињене нације или Грузија блокирају улазак Руске Федерације у Светску трговинску организацију.
Жириновски је упозорио Америку да Русија има могућност да „уништи било који део планета у року од 15 минута“, наглашавајући „технолошку надмоћ“ Руске Федерације у односу на Сједињене Државе. Према његовим речима, Русија поседује бољу свемирску технологију и има „оружје за које нико не зна“.
Жириновски је нагласио и да је реч о „мирном оружју“ које може у једном тренутку да усмрти 120 милиона људи. Додао је и да су у питању уређаји који могу да контролишу временске прилике и истакао да развој ове технологије траје непрекидно већ 60 година.
„Ако било ко покуша да наруши руски суверенитет над Курилским острвима, ми ћемо употребити ово оружје“, запретио је Жириновски.
http://alternativnevesti.com/
*********************************************************************************************
Хехехе... е па изгледа да је дошао крај малтретирања целог Света од стране Јенкија...




Pa ovaj Mita je zivi pis od coveka...i to bre od sabajle 
....... АЛИ ЈЕ ИЗЈАВА ДОБРА.....



