ЖИРИНОВСКИ: РУСИЈА ПОСЕДУЈЕ КЛИМАТСКО ОРУЖЈЕ...

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.177
Жириновски: Русија поседује климатско оружје којим може да изазове цунами


Aутор текста Уредништво уторак, 17 мај 2011 11:53
zhirinovsky.jpg


Владимир Жириновски, потпредседник Државне думе Руске Федерације и председник Либерално демократске партије Русије, изјавио је да ова земља поседује „арсенал нове технологије уз помоћ којег може да уништи било који део света и убије више од сто милиона људи“. Контраверзни лидер руске опозиционе партије нагласио је да је реч о климатском оружју и истакао да би га Русија могла употребити уколико Сједињене Државе, Уједињене нације или Грузија блокирају улазак Руске Федерације у Светску трговинску организацију.
Жириновски је упозорио Америку да Русија има могућност да „уништи било који део планета у року од 15 минута“, наглашавајући „технолошку надмоћ“ Руске Федерације у односу на Сједињене Државе. Према његовим речима, Русија поседује бољу свемирску технологију и има „оружје за које нико не зна“.
Жириновски је нагласио и да је реч о „мирном оружју“ које може у једном тренутку да усмрти 120 милиона људи. Додао је и да су у питању уређаји који могу да контролишу временске прилике и истакао да развој ове технологије траје непрекидно већ 60 година.
„Ако било ко покуша да наруши руски суверенитет над Курилским острвима, ми ћемо употребити ово оружје“, запретио је Жириновски.


http://alternativnevesti.com/



*********************************************************************************************


Хехехе... е па изгледа да је дошао крај малтретирања целог Света од стране Јенкија...:super::super::super:
 
Sad satro :D Ne lazi, Mito, odmah si pao na kolena i poceo da zahvaljujes dobrom i pravoslavnom Bogu :D

:per::per::per:..... не него само уживам у чињеници да ће свако па и Јенкији негде у делићу свога мозга помислити: А ШТА АКО ЈЕ ОВО ИСТИНА...

п.с. Жириновски је још из 90-тих "познат" по својим изјавама...
 
Жириновски: Русија поседује климатско оружје којим може да изазове цунами


Aутор текста Уредништво уторак, 17 мај 2011 11:53
zhirinovsky.jpg


Владимир Жириновски, потпредседник Државне думе Руске Федерације и председник Либерално демократске партије Русије, изјавио је да ова земља поседује „арсенал нове технологије уз помоћ којег може да уништи било који део света и убије више од сто милиона људи“. Контраверзни лидер руске опозиционе партије нагласио је да је реч о климатском оружју и истакао да би га Русија могла употребити уколико Сједињене Државе, Уједињене нације или Грузија блокирају улазак Руске Федерације у Светску трговинску организацију.
Жириновски је упозорио Америку да Русија има могућност да „уништи било који део планета у року од 15 минута“, наглашавајући „технолошку надмоћ“ Руске Федерације у односу на Сједињене Државе. Према његовим речима, Русија поседује бољу свемирску технологију и има „оружје за које нико не зна“.
Жириновски је нагласио и да је реч о „мирном оружју“ које може у једном тренутку да усмрти 120 милиона људи. Додао је и да су у питању уређаји који могу да контролишу временске прилике и истакао да развој ове технологије траје непрекидно већ 60 година.
„Ако било ко покуша да наруши руски суверенитет над Курилским острвима, ми ћемо употребити ово оружје“, запретио је Жириновски.


http://alternativnevesti.com/



*********************************************************************************************


Хехехе... е па изгледа да је дошао крај малтретирања целог Света од стране Јенкија...:super::super::super:

Ovaj neki Ruski Šešelj? Mislim tipa "Istoviske gvanice Vusije su Tovonto-Tokio-Južnoafrička republika"
 
Владимир Жириновски, потпредседник Државне думе Руске Федерације и председник Либерално демократске партије Русије, изјавио је да ова земља поседује „арсенал нове технологије уз помоћ којег може да уништи било који део света и убије више од сто милиона људи“. Контраверзни лидер руске опозиционе партије нагласио је да је реч о климатском оружју и истакао да би га Русија могла употребити уколико Сједињене Државе, Уједињене нације или Грузија блокирају улазак Руске Федерације у Светску трговинску организацију.
Жириновски је упозорио Америку да Русија има могућност да „уништи било који део планета у року од 15 минута“, наглашавајући „технолошку надмоћ“ Руске Федерације у односу на Сједињене Државе. Према његовим речима, Русија поседује бољу свемирску технологију и има „оружје за које нико не зна“.
Жириновски је нагласио и да је реч о „мирном оружју“ које може у једном тренутку да усмрти 120 милиона људи. Додао је и да су у питању уређаји који могу да контролишу временске прилике и истакао да развој ове технологије траје непрекидно већ 60 година.
„Ако било ко покуша да наруши руски суверенитет над Курилским острвима, ми ћемо употребити ово оружје“, запретио је Жириновски.


http://alternativnevesti.com/



*********************************************************************************************


Хехехе... е па изгледа да је дошао крај малтретирања целог Света од стране Јенкија...:super::super::super:

Sve to ludo il' nadrogirano medj' tim Liberalima. :mrgreen:
 


Zahebhali Rusi klimu...

mesto leta, ŠALJU ZIMU!
:hahaha:

Али замисли каква би паника настала у свету КАДА БИ ДОБИЛИ НЕКУ ПОТВРДУ ОВАКВЕ ИЗЈАВЕ......:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:

Настало БИ ОПШТЕ "ИГРАЊЕ ПИПИРЕВКЕ" ИСПРЕД МОСКВЕ........
 
Општепознато је да Америка и Русија могу уништити једни друге и цео свет било нуклеарним, хемијским, биолошким оружјем, а вероватно поседују и климатско и геолошко оружје, али не знам баш колико је ефикасно. Ако је истина ово што Жириновски тврди на тај начин само чини штету Русији што открива њен арсенал.
 
Жириновски: Русија поседује климатско оружје којим може да изазове цунами


Aутор текста Уредништво уторак, 17 мај 2011 11:53
zhirinovsky.jpg


Владимир Жириновски, потпредседник Државне думе Руске Федерације и председник Либерално демократске партије Русије, изјавио је да ова земља поседује „арсенал нове технологије уз помоћ којег може да уништи било који део света и убије више од сто милиона људи“. Контраверзни лидер руске опозиционе партије нагласио је да је реч о климатском оружју и истакао да би га Русија могла употребити уколико Сједињене Државе, Уједињене нације или Грузија блокирају улазак Руске Федерације у Светску трговинску организацију.
Жириновски је упозорио Америку да Русија има могућност да „уништи било који део планета у року од 15 минута“, наглашавајући „технолошку надмоћ“ Руске Федерације у односу на Сједињене Државе. Према његовим речима, Русија поседује бољу свемирску технологију и има „оружје за које нико не зна“.
Жириновски је нагласио и да је реч о „мирном оружју“ које може у једном тренутку да усмрти 120 милиона људи. Додао је и да су у питању уређаји који могу да контролишу временске прилике и истакао да развој ове технологије траје непрекидно већ 60 година.
„Ако било ко покуша да наруши руски суверенитет над Курилским острвима, ми ћемо употребити ово оружје“, запретио је Жириновски.


http://alternativnevesti.com/



*********************************************************************************************


Хехехе... е па изгледа да је дошао крај малтретирања целог Света од стране Јенкија...:super::super::super:

А ти мислиш да Јенкији немају чиме да одговоре?
 
Општепознато је да Америка и Русија могу уништити једни друге и цео свет било нуклеарним, хемијским, биолошким оружјем, а вероватно поседују и климатско и геолошко оружје, али не знам баш колико је ефикасно.
Ma Srbija ima najjače oružje.

Internetsko!!! :rtfm:

Tu se u dve sekunde i spase Kosovo i izglasa Putin za predsednka, a Čavez za permijera Srbije...
I gorivo pojeftini za 150%. ;)
 

Back
Top