zimske gatje

Al mene je uvek interesovalo cemu taj sexy vesh , pa ebote ne ebem vesh nego zenu.. sta ja imam kao tu sta?? da pitam, da gledam... koj q-rac z:hm:?

da se pridruzim. meni to ne znaci nista bas.

moze riba da ne nosi gacice uopste, ni carape, ni sminku, nista bre, ne vidim to.

kad je lepa i cista i zdrava i pametna i prirodno seksi znaci moze da obuce dzak neki, ili pidzamu. ili farmerke i majicu samo eto bez gaca i sminke i bosa eto.

isto, ni ja ne nosim gace, znaci ni moja riba ne mora da ih ima nikad uopste.
 
da se pridruzim. meni to ne znaci nista bas.

moze riba da ne nosi gacice uopste, ni carape, ni sminku, nista bre, ne vidim to.

kad je lepa i cista i zdrava i pametna i prirodno seksi znaci moze da obuce dzak neki, ili pidzamu. ili farmerke i majicu samo eto bez gaca i sminke i bosa eto.

isto, ni ja ne nosim gace, znaci ni moja riba ne mora da ih ima nikad uopste.

ne nosis gatje z:shock:???.......eeeeeeeeeee:znamiguje:
 
:zroll: ni ne pogleda koji donji ves imam vec ga samo svuce u potezu....a ja dala tolike pare.....

:znamiguje: el sledeci put kad nadjem predmet mi pozude da sprovedem uvodnu anketu el se pali na sexi lonzeriiiii ili da rizikujem i ladno se pojavim u dugacke gatjama???? :zimag:....m

Ako je 'ladno trebala bi da se pojaviš u dugačkim gaćama.:aha:
Vidim neke klinke, pre negde, kad je bila ona ladnoća, u kratkim suknjicama i golim nogama...hebo te,:( da li one misle da je proliv nešto što je seksi? :(
 
:zroll: ni ne pogleda koji donji ves imam vec ga samo svuce u potezu....a ja dala tolike pare.....

:znamiguje: el sledeci put kad nadjem predmet mi pozude da sprovedem uvodnu anketu el se pali na sexi lonzeriiiii ili da rizikujem i ladno se pojavim u dugacke gatjama???? :zimag:....m
Увек било и биће. :D

У сваком случају, секси веш је за моју душу, мени је лепо у њему, а њега ко шиша.
 

Back
Top