zimske gatje

neizreciva

Buduća legenda
Poruka
34.116
:zroll: ni ne pogleda koji donji ves imam vec ga samo svuce u potezu....a ja dala tolike pare.....

:znamiguje: el sledeci put kad nadjem predmet mi pozude da sprovedem uvodnu anketu el se pali na sexi lonzeriiiii ili da rizikujem i ladno se pojavim u dugacke gatjama???? :zimag:....m
 
:zroll: ni ne pogleda koji donji ves imam vec ga samo svuce u potezu....a ja dala tolike pare.....

:znamiguje: el sledeci put kad nadjem predmet mi pozude da sprovedem uvodnu anketu el se pali na sexi lonzeriiiii ili da rizikujem i ladno se pojavim u dugacke gatjama???? :zimag:....m

...i bre...pa zar takoj ribi treba sexy konfekcija...missim...evo...izedoh silna slova od uzbudjenja z:shock:
 
Ja to resim ovako... Slikam se i posaljem mu, i za svoju i za njegovu uspomenu, pa posle ako prezive-prezive... :)

Ne zalim para za lep ves, cak drzim i pakovanje mirisljavih svecica gde i njega, imam cak i male ofingere, specijano za gacice... :heart:

Nisam brojala, al' imam pedesetak garant... :rumenka:
 
:zroll: ni ne pogleda koji donji ves imam vec ga samo svuce u potezu....a ja dala tolike pare.....

:znamiguje: el sledeci put kad nadjem predmet mi pozude da sprovedem uvodnu anketu el se pali na sexi lonzeriiiii ili da rizikujem i ladno se pojavim u dugacke gatjama???? :zimag:....m

Ma kakav vesh..valjda je i prirodno da se muskarac pali na zenu a ne na komad odece? U suprotnom bi bilo - dash mu tange nek drrka na njih, sta ces mu ti?
Dakle cuti i uzivaj :p
 
:zroll: ni ne pogleda koji donji ves imam vec ga samo svuce u potezu....a ja dala tolike pare.....

:znamiguje: el sledeci put kad nadjem predmet mi pozude da sprovedem uvodnu anketu el se pali na sexi lonzeriiiii ili da rizikujem i ladno se pojavim u dugacke gatjama???? :zimag:....m

Al mene je uvek interesovalo cemu taj sexy vesh , pa ebote ne ebem vesh nego zenu.. sta ja imam kao tu sta?? da pitam, da gledam... koj q-rac z:hm:?
 

Back
Top