zima gudi ...draga place ..

dragi joj nosi duge gace..:lol:

.mnoge moje kolege nose duge gace :hahaha:

pa da priupitam dame da li su se susretale sa tim..i kako reaguju...

.. da li vise vole kad je hladan ili vruc..odnosno....u leti hladan uleti vruc..

da ne dodje do zabune postavljac teme ne nosi (niti je nosio niti ce ikad nositi) ..i da..ne nosim sal,kapu i rukavice :mrgreen: ..i na kisi i na vetru uvek stajao pravo..:mrgreen:

images
helanke3.jpg

nisam se susretala sa tom pojavom,
ali ako već sa nekim dodjem do gatja to znači da je sve ostalo ok, pa gatje nisu problem.
Ova moja izjava se jednako može tumačiti kako u slučaju da se misli bukvalno na gatje,
tako i ako se radi o gatjama u prenesenom značenju.
 
Ma dajte... bio sam na straži na Manjači. Snijeg do koljena i -27°C, dva pišljiva sata je više nego moguće izdržati bez dugih gaća. S tim što šetaš tamo-vamo sa full opremom i napunjenom puškom. Gore od toga mi je bilo salijevanje temelja, riljanje na mješalici i profesionalni rad sa betonom... narvno, bez štrampli. Samo ispod radnog kombinezona nosim farmerke, s tim da kombinezon nije nikakva odjeća.
Ono što treba postaviti na temu je kako stopala zaštićujemo od sutdeni. Na straži sam poželio vunene čarape ili priglavke, ali ih nisam imao. Ne osjećam posljedice još uvijek ali imam osjećaj da ću sa približavanjem tridesetoj lagano početi osjećati.
 
dragi joj nosi duge gace..:lol:

.mnoge moje kolege nose duge gace :hahaha:

pa da priupitam dame da li su se susretale sa tim..i kako reaguju...

.. da li vise vole kad je hladan ili vruc..odnosno....u leti hladan uleti vruc..

da ne dodje do zabune postavljac teme ne nosi (niti je nosio niti ce ikad nositi) ..i da..ne nosim sal,kapu i rukavice :mrgreen: ..i na kisi i na vetru uvek stajao pravo..:mrgreen:

images
helanke3.jpg
Ne. Ja volim kada mi jaja slobodno landaraju.
 
meni nikad nije bilo jasno zasto je to smesno. mislim,gace..odevnii predmet...sluze da zastite organizam od hladnoce...koja je veoma opasna po zdravlje coveka..itd


ne znam...mozda sam se ja previse amerikanizovala(kako vi to zovete) pa stvari ocenjujem samo po upotrebnoj vrednosti...
 
dragi joj nosi duge gace..:lol:

.mnoge moje kolege nose duge gace :hahaha:

pa da priupitam dame da li su se susretale sa tim..i kako reaguju...

.. da li vise vole kad je hladan ili vruc..odnosno....u leti hladan uleti vruc..

da ne dodje do zabune postavljac teme ne nosi (niti je nosio niti ce ikad nositi) ..i da..ne nosim sal,kapu i rukavice :mrgreen: ..i na kisi i na vetru uvek stajao pravo..:mrgreen:

images
helanke3.jpg
Sta ima lose u dugim gacama,ja sam mom muzu kupila dva para dugih gaca pre desetak dana,necu da se covek smrzava,zarad neke estetike,bolje da izgleda kao krele nego da mu sa jajca ledenice vise..a ako smo za akciju,i pojas nevinosti da nosi,seks ce da padnez:mrgreen:
 
u datom momentu mogu samo citirati enog pjesnika i spisatelja :)))
"prvo smo zapalili džoint, pa nas je stjuardesa zamolila da ne duvamo u avionu i da se putnici žale,
onda je meri en zapalila još jedan džoint pa je pilot preko razglasa zabranio duvanje u avionu, onda
smo popili svo vino u avionu, pa je meri en zaspala, a ja sam popio svo pivo u avionu" :lol:

El to ono kad je Bukovski išao u domovinu, u Deutschland?
 

Back
Top