zima gudi ...draga place ..

karpos

Elita
Banovan
Poruka
24.669
dragi joj nosi duge gace..:lol:

.mnoge moje kolege nose duge gace :hahaha:

pa da priupitam dame da li su se susretale sa tim..i kako reaguju...

.. da li vise vole kad je hladan ili vruc..odnosno....u leti hladan uleti vruc..

da ne dodje do zabune postavljac teme ne nosi (niti je nosio niti ce ikad nositi) ..i da..ne nosim sal,kapu i rukavice :mrgreen: ..i na kisi i na vetru uvek stajao pravo..:mrgreen:

images
helanke3.jpg
 
Mslm, da se u dovoljno erotckih scena po muvisima viđaju duge gaće neki bi se ovde falili time. Ovako im je to glupost. Što se mene tiče dovoljno vremena provodim napolju na ispod -10 da mi zabole patka šta će mi koja zameriti, jer jedino me brine da mi se ne smrzne kad moram pišat, to bi bilo nezgodno, ko još o sexu razmišlja. E da, znam par devojaka koje ih nose, a i čujem da ima muških kojima nije strano da probaju da se sa zimom bore hulahopkama i tako tim. Ajd sad svi što sedite pored centralnog se osećajte moćno i sehi u letnjem rublju.
 
Mslm, da se u dovoljno erotckih scena po muvisima viđaju duge gaće neki bi se ovde falili time. Ovako im je to glupost. Što se mene tiče dovoljno vremena provodim napolju na ispod -10 da mi zabole patka šta će mi koja zameriti, jer jedino me brine da mi se ne smrzne kad moram pišat, to bi bilo nezgodno, ko još o sexu razmišlja. E da, znam par devojaka koje ih nose, a i čujem da ima muških kojima nije strano da probaju da se sa zimom bore hulahopkama i tako tim. Ajd sad svi što sedite pored centralnog se osećajte moćno i sehi u letnjem rublju.


:worth:
 
u datom momentu mogu samo citirati enog pjesnika i spisatelja :)))
"prvo smo zapalili džoint, pa nas je stjuardesa zamolila da ne duvamo u avionu i da se putnici žale,
onda je meri en zapalila još jedan džoint pa je pilot preko razglasa zabranio duvanje u avionu, onda
smo popili svo vino u avionu, pa je meri en zaspala, a ja sam popio svo pivo u avionu" :lol:
 

Back
Top