Quantcast

Жика Шареница: Користио сам производе из Јовањице и био веселији!

Boris Grušenko

Veoma poznat
Poruka
13.491

Водитељ Жика Шареница шокирао је изјавом у јутарњем програму ТВ Пинк да је користио производе из Јовањице и приметио је да је био веселији. Још веселија је чињеница да су гости у студију били криминалистички стручњаци Марко Ницовић и Златко Николић, а централна тема емисије била је трговина дрогом.

– Ја сам користио те производе из Јовањице и приметио сам да сам био веселији – изјавио је Николић, додајући да је још пре Јовањице имао посла са производима који су га чинили веселијим.

– Ја сам у детињству гајио и киселио конопље – рекао је.

У избору између питања о рецепту за кисељење конопље, водитељка је пробала да подсети Шареницу да је у емисији…

++++++++++++++++++++++++++++++++

Eto saznali smo šta veseli Žiku.

Šta vas čini veselijim?

Boris Grušenko

Veoma poznat
Poruka
13.491
Zavist zbori iz lepog i neotromboljenog Anđusa ka i što su svi od Paštrovića.

Samo su mi četvorica u rangu velikih prijatelja - braća Vučić, Đuka i Dragan. I šta bi to još trebalo da napišem? Ko je ponudio pomoć kada sam završio na ulici, da ne kažem još gde i kako?

Ponudili su Vuk i Dana, ponudio je prvog dana i odmah Dragan Đilas i još jedna osoba. Napisao sam sve, pa vi pogađajte još ko. I šta.
Dalje, predsednik Republike me je zaposlio bar četiri puta u životu, Voja (Šešelj) dva puta (uz jedan otkaz što mi novogodišnji uručio, ha-ha), Milojko jednom (u tom periodu nisam ni za hleb imao, bio sam opozicija meni dragom DS-u, a razišao se sa radikalima svojim)?! I, sada, ja kao treba da pišem o nečemu i nekima. Ja, koji znam sve o stvarima o kojima znam. Đuk u (Vladimira Đukanovića) i Milovana Jovanovića ne apostrofiram, jer svi znaju da se čujemo svaki dan.

Poslednja izmena:

difrent from others...

Veoma poznat
Banovan
Poruka
12.946

Водитељ Жика Шареница шокирао је изјавом у јутарњем програму ТВ Пинк да је користио производе из Јовањице и приметио је да је био веселији. Још веселија је чињеница да су гости у студију били криминалистички стручњаци Марко Ницовић и Златко Николић, а централна тема емисије била је трговина дрогом.

– Ја сам користио те производе из Јовањице и приметио сам да сам био веселији – изјавио је Николић, додајући да је још пре Јовањице имао посла са производима који су га чинили веселијим.

У избору између питања о рецепту за кисељење конопље, водитељка је пробала да подсети Шареницу да је у емисији…

Šta vas čini veselijim?
a to sto je smrkao kokain pred emisiju ni rec :lol:

Andrej Bolkonski

Domaćin
Banovan
Poruka
4.240

Šta vas čini veselijim?
Necu nista drugo da kazem,osim one narodne izreke:Cega se pametan stidi,g....p se ponosi !

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.