Quantcast

Zigosani u reketu

DekiYU

Buduća legenda
Banovan
Poruka
26.733
Pa jel valjalo nekada dok smo bili u SFRJ npr? ili smo vecito najgori...
Kako kome meni je ova serija bolja od Jutro ce promeniti sve ali ne osudjujem one koji gledaju i tu seriju.

Sotir zvani djubre

Veoma poznat
Poruka
13.550
Verovatno najslabija Bjelogrliceva serija. Mislim meni ni Senke nisu nesto... A Montevideo i rode su mu top! Dobio je pare od FCS jos pre par godina za neki film Cuvari formule zna li se nesto o tome?? Na prolece je najavio snimanje filma o Tomi Zdravkovicu.... Ne znam kad on i Rados Bajic sve to postignu da snime... Kazem bas oni ko da se takmice ko ce da nastancuje vise serija. Treba dalje da se prikazuju Zigosani a od marta krece i druga sezona Senki. Sad im se pojavljuje kao konkurencija i ovaj Gaga Antonijevic (Ubice mog oca, Zaspanka) sto je dobio od drzave 60 miliona dinara za film o Jasenovcu a oce da snima i nekog Janicara.....

Bjelogrlic se ugleda na strane produkcije, potpise se kao kreator a onda angazuje citav tim od 5 scenarista i 7,8 reditelja.... Radosa i Ristovskog svi prozivaju za nepotizam a ispod radara prolazi da je Bjelogrlicev brat Goran producent u njegovim projektima i da je sad u Zigosanima ubacio svog sina da glumi. Onaj mali sto se svadja sa profesorkom....

Ako u Srbiji vec neko mora da ima monopol na snimanje filmova i serija ja bi onda to dao Miroslavu Momcilovicu, Rasi Andricu i takvim likovima koji znaju da naprave dobru komediju a ne Vojnov, Danilo Beckovic i ostali antitalenti....... A za drame scenarista Djordje Milosavljevic i reditelji Zecevic i Ivan Zivkovic. To su pravi majstori svog zanata. Bolje nemamo. A za istorijske spektakle Vitezovic i Sotra i Kadijevic. A ne Mihic da mi ubacuje sleng iz 21. veka u Nemanjice.

Takodje je dobar reditelj Miroslav Lekic i scenarista Bojovic koji sada snimaju nastavak filma Noz pod naslovom Ruski konzul. To mora biti dobro.

Bajic je isto odlican u kombinaciji sa Mihicem Sivi dom, Zaboravljeni i to, ali Mihicu bi zakonom zabranio da se bavi srpskom istorijom na filmu i televiziji.!!

greba

Elita
Poruka
20.037
Ko nije gledao, od sutra uvece krece na tv prva:hej:

Odlicna prica, muzika, fotografija, glumci...bas sve odlicno
Jedino mi out bila gluma Bijelinog sina, sreca pa je samo vrlo kratka njegova uloga, epizodna

DekiYU

Buduća legenda
Banovan
Poruka
26.733
Mislim da sam ukapirao šta rade...

Naime prve epizode tj prva polovina sezone se prvo emitovala na top kanalu da bi posle toga bila emitovana na prvu...
Tako će i sa drugim delom sezone.