zigolo kutak

Jack_toljaga

Početnik
Poruka
41
Kad god izlazimo po klubovima uvek mi muski placamo sve i uopste nismo razmisljali koliko mi vredimo sto imamo ****. Pogotvo sto nas ima manje i sve vise mu raste cena.
Tako da bi mi trebali poceti naplacivati nase zlato.
 
Toljaga dobije ime po...Cena rentiranja ide od 100e do 500e za svrshku.Shto su babe starije to je
cena vetja.
Krenesh u biznis.Otvorish notjni klub i iznajmljujesh se..Ima love da bude da se chudish...
 
tako je...ja se odavno mislim da uradim majcu "plati pa klati"...al ne da nam se jbmu zhivot...to ti je neshto muzhjaci zhenke...lav ima grivu...paun rep...mi kesh kolica
ali netje to tako josh dugo...a ne ne ne...dotji tje dan kada tje vrednovati nashe zlato...aham mark my words...posle tje im biti zhao shto su te/nas tako grubo koristile...
 
Ha,ha ne slihtam se ja gazdama nego samo pokazujem svoje graficke sposobnosti
icon_mrgreen.gif
 
Jack_toljaga:
Kad god izlazimo po klubovima uvek mi muski placamo sve i uopste nismo razmisljali koliko mi vredimo sto imamo ****. Pogotvo sto nas ima manje i sve vise mu raste cena.
Tako da bi mi trebali poceti naplacivati nase zlato.


Prijatelju ime ti je koma, ali ti zato mozak funkcionise besprekorno. Odavno sam to hteo napisati na krsti, ali bi po obicaju bio popljuvan pa mi je drago sto ima likova kao ti koji vide dalje od nosa.

Svaka cast.
 
Jack_toljaga:
Kad god izlazimo po klubovima uvek mi muski placamo sve i uopste nismo razmisljali koliko mi vredimo sto imamo ****. Pogotvo sto nas ima manje i sve vise mu raste cena.
Tako da bi mi trebali poceti naplacivati nase zlato.
E ovakve "muskarcine" prve padnu kad nalete na zenu koja ume sa njihovim "zlatom" pa onda placaju i dalje...
 

Back
Top