al bundy
Legenda
- Poruka
- 64.032
Скандал у Шириком Бријегу, где су домаћи навијачи дочекали Сарајево нацистичким заставама. Полиција их није дирала, јер је имала преча посла. Морали су да навијачима гостију поскидају мајице са ликом Ведрана Пуљића, убијеног у том граду у нередима прошле године.
Нацистичка застава вијорила се током целог меча Широки Бријег-Сарајево, потискујући фудбал у потпуно други план у дуелу екипа које ионако прате нереди и контроверзе, пошто је прошле године у никада до краја расветљеној серији инцидената у том граду устрељен навијач Сарајева Ведран Пуљић.
Нацистичка застава није никоме сметала, а ликалнаа полиција није желела да коментарише инцидент.
http://www.rts.rs/page/sport/ci/story/31/Фудбал/791804/"Зиг+хајл"+у+Широком.html
Miroljubiv i fin neki svet ove ustase .
Нацистичка застава вијорила се током целог меча Широки Бријег-Сарајево, потискујући фудбал у потпуно други план у дуелу екипа које ионако прате нереди и контроверзе, пошто је прошле године у никада до краја расветљеној серији инцидената у том граду устрељен навијач Сарајева Ведран Пуљић.
Нацистичка застава није никоме сметала, а ликалнаа полиција није желела да коментарише инцидент.
http://www.rts.rs/page/sport/ci/story/31/Фудбал/791804/"Зиг+хајл"+у+Широком.html
Miroljubiv i fin neki svet ove ustase .


Ala ce da ***** sada u Sarajevu , a ionako se jako vole sa ujama .
Kaljaju lik dece najljepšega. 

nece biti nikakvih posebnih reakcija u sarajevu jer se ne radi o srbima. ovo ce se gurnuti pod tepih.