Зеза ме звук. Помоћ

KraNp

Veoma poznat
Poruka
10.387
Данас купио нов монитор. Ради све како треба али нема звука. Проверио сам све прикључке и све је на свом месту. Има ли неко идеју шта да радим у вези звука.
 
Jesi li siguran da nije do samih zvucnika, ne znam sta imas, klasicne zvucnike, pojacalo, mini liniju? Ustekaj zvucnike u neki telefon ili sl uredjaj sa 3.5 mm ulazom, vidi da li je mozda do njih?
Otvori device manager, pod Audio idi na Update drivers ili jos bolje uninstall pa instaliraj audio drajvere ispocetka.
 
Ово стоји кад кликнем на звучник.

1669756120824.png
 
Ako neko ima jos neku ideju neka kaze slobodno.
Bukvalno mu je sav mixer volume podesen na max
U Sound podesavanjima kao playback default postavljen device "Speakers" (jedini device koji mu je uopste i ponudjen, nema drugih konflikata)
Proverio je sve input cinceve u sva 3 aux-a za svaki slucaj, isti problem
Deinstaliran Realtek Audio drajver iz control Panel-a
Deinstalirao je sve audio drajvere iz device manager-a i nakon toga pokrenuo system restart
Nakon boot-a pokrenuo scan for hardware changes - automatski instalirani legacy Win audio driver-i (zvuk se cuje u fragmentima- secka)
Odradjen SFC scan, nema korupcije u sistemu
Skinuo i instalirao legacy / fabricki realtek audio drajver za njegov model maticne ploce sa sajta proizvodjaca i dalje nema zvuka
Kao output mu je naravno podesen Speakers Audio (jedini izvor kojeg sistem detektuje)
Odradjen Windows automatski Troubleshoot za zvuk i dalje nista.


Nemam vise ideja, osim ako nije hardverski problem, mada kaze da je ubacio slusalice i dalje nista.
 
Poslednja izmena:
Neka udje u Sound Manager pa nek otvori onaj folder u gornjoj desnoj strani u pogleda koja mu komanda stiklirana,ako je Mute,neka destiklira i stiklira Enable.Pogledajte prilog 1263891
Toooo брате "Јолемиса" !!! Ево га ради !! Али знаш шта. Ради тек кад штиклирам "Дисејбл фрон панел" а ову другу опцију јок. Значи супротно од оног што си реко.
 
Toooo брате "Јолемиса" !!! Ево га ради !! Али знаш шта. Ради тек кад штиклирам "Дисејбл фрон панел" а ову другу опцију јок. Значи супротно од оног што си реко.
Dobro desava se i to,a probaje da destikliras disable,pa vrati enable da vidis sta ce da se desi.I meni se desavalo da ponekad bude jedna komanda pa onda druga.Kod mene radi,kao na slici.Isprobaj i zapamti kad god reinstaliras drajvere za zvuk,uvek tu pogledaj.Pozdrav i drago mi je da sam nekako pomogao.
 

Back
Top