Zeolit-iskustva

Суплементи су често бацање пара.

Да ли мислиш да не уносиш довољно минерала кроз редовну исхрану?

Водиш рачуна о исхрани? Ако ти је редовна исхрана богата витаминима и минералима, чему зеолит?

А ако није, зашто прво не поведеш рачуна о исхрани, па тек после, ако процениш да ти нешто од тога фали, допуниш суплементацијом.

Међутим, ако ти је исхрана ок, шта ће ти суплементи?

Вишак не помаже, а мањак је проблем. Од уредне и здраве исхране, нема мањка храњивих материја, тако да је суплементација непотребна.

Можда ћеш имати плацебо.

Имаш проблем са имунитетом, или генерално желиш да га ојачаш?
 
Суплементи су често бацање пара.

Да ли мислиш да не уносиш довољно минерала кроз редовну исхрану?

Водиш рачуна о исхрани? Ако ти је редовна исхрана богата витаминима и минералима, чему зеолит?

А ако није, зашто прво не поведеш рачуна о исхрани, па тек после, ако процениш да ти нешто од тога фали, допуниш суплементацијом.

Међутим, ако ти је исхрана ок, шта ће ти суплементи?

Вишак не помаже, а мањак је проблем. Од уредне и здраве исхране, нема мањка храњивих материја, тако да је суплементација непотребна.

Можда ћеш имати плацебо.

Имаш проблем са имунитетом, или генерално желиш да га ојачаш?
Ne unosim.Koristim ceo život neke suplemente..
Ne unosim jer imam nekih problema sa probavnim traktom
i mnogo toga ne smem da jedem ili mi ne prija.
Tako da vodim računa o ishrani , ali ne mogu hranom da unesem dovoljno vitamina , ni minerala.
Problem sa imunitetom imam definitivno ..
Nema šta me ne zakači .
 
Суплементи су често бацање пара.

Да ли мислиш да не уносиш довољно минерала кроз редовну исхрану?

Водиш рачуна о исхрани? Ако ти је редовна исхрана богата витаминима и минералима, чему зеолит?

А ако није, зашто прво не поведеш рачуна о исхрани, па тек после, ако процениш да ти нешто од тога фали, допуниш суплементацијом.

Међутим, ако ти је исхрана ок, шта ће ти суплементи?

Вишак не помаже, а мањак је проблем. Од уредне и здраве исхране, нема мањка храњивих материја, тако да је суплементација непотребна.

Можда ћеш имати плацебо.

Имаш проблем са имунитетом, или генерално желиш да га ојачаш?
Zeolit nije suplement nego prociscavac organizma .
 
verujem da je zeolit dobar za detoksikaciju...nije suplement..nema vitamine i minerale nego čisti organizam...samo ne treba ni u čemu preterivati...pravi pauze povremeno...ne znam koliko dugo bi trebalo uzimati pa koliku pauzu praviti... ja imam zeolit ono veliko pakovanje koje sam kupio pre godinu dve, pa sam jedno vreme pio i onda prestao...sad me ova tema podsetila da bi mogao opet neko vreme da ga uzimam..
 
Da treba samo paziti kad se uzima..jer poništava
dejstvo svih lekova. Zato je veoma važno izračunati
vreme kad uzimaš zeolit,a kad lekove.
Nisam baš osetila neko poboljšanje..ali pokušaj.
Znam da treba praviti vremensku pauzu ..
Između lekova i zeolita.
. ja imam zeolit ono veliko pakovanje koje sam kupio pre godinu dve, pa sam jedno vreme pio i onda prestao...sad me ova tema podsetila da bi mogao opet neko vreme da ga uzimam..
Jesi li osetio neke promene kod sebe , neki boljitak posle primene?
 
Jesi li osetio neke promene kod sebe , neki boljitak posle primene?
pa ne, ali nisam ni imao nikakvih problema koje bi želeo da time rešim..pio sam onako preventivno..verujem da je zeolit dobra stvar....da ga treba povremeno koristiti da se pročisti organizam..od suplemenata mislim da nije loš onaj ruski mumio...ali nemoj da piješ suplemente i zeolit zajedno jer je velika verovatnoća da će zeolit da ih počisti...ako piješ istog dana napravi veliki razmak između zeolita i suplemenata
 
zeolit kao neko jedinjenje koje se tako zove ne postoji.To je generican naziv za vise tipova jedinjenja.Mora se procitati sta pise jer ima zeolita koji ne bi smeli udahnuti jer izaziva rak pluca kao azbest.Istina neki tip zeolita dok prolazi kroz creva ka izlazu za sebe vezuje otpatke hrane koji bi da nije njega ili se negde zaglavili i ostali ili bi izasli mnogo kasnije.Tako da nisu svi zeoliti isti i to se mora izuciti, dakle ima onih koji nanose stetu, oni koji eto da kazemo pomazu za ciscenje ko neki probiotik i onih koji su potpuno beskorisni, a verujem da se takvi najvise prodaju jer ih je valjda najlakse naci u prirodi i najjeftinije obraditi i prodati naivcinama neinformisanim.
 
Један сам од оних који су пробали и то чудо. Нећу рећи залетео се, јер сам оклевао годину дана.

Прво ми било сумњиво да у здрављацима 800 грама кошта око 3,5 евра а толико кошта у апотекама 100 грама, исти произвођач, негде у Рипњу.
Пио не недељу дана него 2 недеље. Нисам осетио ни побољшање ни погоршање.

Али…Не пише нам кутији а морало би да пише, знали да је произвођач неозбиљан, да је то без обзира на хемијски састав, заправо ситни песак. И ко је склон каменчићима у бубрегу, попут мене... Дивота божија....Када сам рекао једном професору да сам га пио 2 недеље, само ми иронично „честитао“. Добро, није ми се бар у жучи наталожио...
 

Back
Top