Zensko masturbiranje

Vrela:
Devojke,imate li neku novu ideju za samozadovoljenje?

e imas knjigu... eksperiment hite
sakupljeno o zenskoj seksualnosti
anketirali su zene o seksualnim pitanjima...60tih godina. o svim mogucim seks. temama.. znaci samo odgovori i pokoji komentar ali jako opsirno... npr postizanje orgazma i sta ja znam.
ima celo poglavlje o masturbaciji
prema kome se deli na 5 osnovnih tipova. zene uglavnom masturbiraju na jedan nacin koliko sam ja provalila ali moguce je da nisam pazljivo citala
**** zivot. cao
 
Lens:
Neiskusna kamperko, da si imala tu srecu da te neko zadovolji, ne bi trazila savet sta da guras u sebe i ne bi lecila svoje frustracije prozivajuci mene. Ja ti najiskrenije zelim da nadjes sebi dobar `urac i da budes s njim zadovoljna. Da li si probala sa antenom od televizora? 8)

prvo postoje 5 tipova masturbacije za to nije samo guranje unutra.
a pod dva zar ti nikad ne diras svog mishu
 
Pa da, sedi na zvuchnik, pa zezanje sa mikrofonom...heheheh, drum n bass...[/quote]
Ma tel podesis na vibracije, gurnes, zoves se sa fiksnog i pokusavas da odbijes poziv!!! Vazi :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink:[/quote]

da... i riknesh od raka grlica materice
ALO moze i preko venerinog brezuljka
a stiskanje kukovima
moze i lezanje na stomaku
i tushiranje vodom
 
Gazdarica:
Pa, ne da se posipa, nego da koristi onu flasicu...
Kad smo vec kod flasica, moze ona od mineralne 0,5 l, ili vec ko je kakav kapacitet... :roll:
Eh da, jos jedna stvar... Staviti sumecu tabletu unutra i pustiti je da se tamo topi... :lol:

Gazdarice ti si moj idol , odusevljavas me ,pratim tvoj lik i delo. Samo napred.
P. S. Ozbiljno!!! :P :P
 
i takon nakon puno seansi, kada nista vise ne bude delovalo, ni telefoni, krastavci, oklagije, mikrofoni, itd...
predji na onu pneumatsku busilicu koja se koristi za razbijanje asvalta.
samo, trebace ti neko iskusan. neko ko zna da rukuje njome.
 
e skoro se nisam ovako nasmejala.........svaka cast svim ucesnicima pogotovo na temu mobilnih vibrirajucih, s kamericama itd itd telefona :)))
eh da ima i ona fora iz seksa i grada kad je nezadovoljna samanta otisla u radnju da vrati svoj pokvareni vibrator pa joj prodavac objasnio da se masazer drugojacije koristi :D
 

Back
Top