Zenski nokti

IMG_20230117_210458.jpg
Malo sam se zamazala i malo su prezeleni ali idu mi uz džemper 😂
 
Kod mene je obični lak, kanim se da kupim da stavljam gel ali nisam nešto za te pipave poslove, ovo obrišem lako gdje pogriješim. Jedva i lakom da uspijem da mi je desna prihvatljiva. Lijevom rukom ne umijem ništa da radim.
 
  • Podržavam
Reactions: Red
ja sam od gela odustala skroz
sad samo obican infinity mi stavi
kasnije ga skinem i namazem neki orly protiv listanja, shatro s proteinom
izgleda meni gel ful isusi nokte i ne svidja mi se to bas, iako kad je nalakirano super izgleda
 
ja sam od gela odustala skroz
sad samo obican infinity mi stavi
kasnije ga skinem i namazem neki orly protiv listanja, shatro s proteinom
izgleda meni gel ful isusi nokte i ne svidja mi se to bas, iako kad je nalakirano super izgleda
Ja znam da su mi nokti ispod slabi, ali ja sam krenula u tu priču jer ih sve polomim na poslu. Ovako mi traju, mada ih kratim kad skinem lak. Ali pre gela, ja nisam ni imala nokte.
A šta je infinity, a šta je orly? Sve mi kaži. :lol:
 
Ja znam da su mi nokti ispod slabi, ali ja sam krenula u tu priču jer ih sve polomim na poslu. Ovako mi traju, mada ih kratim kad skinem lak. Ali pre gela, ja nisam ni imala nokte.
A šta je infinity, a šta je orly? Sve mi kaži. :lol:
ma infinity je obican opi lak, nije gel
orly je neki mislim irski brend lakova koji ima i te proizvode za slabe i oslabljene nokte
sad kad sam bila kod mojih nista pametnije po radnjama nisam nasla
bio je i opi, ali ne ono sto meni treba
pa sam uzela ovo
djeluje da radi posao

https://orlybeauty.com/products/nail-defense
 
  • Podržavam
Reactions: Red
danas sam isprobala neki novi opi
kao na prirodnijoj bazi
a mislim pricam ti pricu
jedino mi se svidja sto ne bazdi kao regularni lakovi i nekako tanko se razmaze
kao da mu je gustina manja, a pokrivnost veca
koliko ce trajati veze nemam
deklariran je kao na tjedan dana
a paleta je ful cudna
ovaj je zeleni
i sve su boje kao "iz prirode"
a ono neki drecavi crveni neoni, ljubicasta ubija, roza na najjace i tako 😆

PSX_20230310_232913.jpg
 
Inače, pratim neku grupu za nokte na FB, čitam kako rešetaju početnike. Ono kao, neko okači i napiše da radi sebi, početnik, neko mišljenje, onda se pojavi par žena, tako ih popljuju i izrešetaju, cenim da početnice prokunu dan kad su okačile fotku.
 
Jel ovo gel lak ili obican?
Ja sam nedavno odustala od gel laka...odmaram...prvo sam mislila da kupim sve sto treba i sama da ih pravim ali sam odustala...
Da li oni kompleti sve sa elektricnom turpijom, lampom, bazama, gelovima za naredne tri godine i ko zna sta jos za 6000 din vrede necemu?
Meni to sumnjivo...
 
Jel ovo gel lak ili obican?
Ja sam nedavno odustala od gel laka...odmaram...prvo sam mislila da kupim sve sto treba i sama da ih pravim ali sam odustala...
Da li oni kompleti sve sa elektricnom turpijom, lampom, bazama, gelovima za naredne tri godine i ko zna sta jos za 6000 din vrede necemu?
Meni to sumnjivo...
Дуго имам лампу, мислим око 5000 да је била. Али баш давно.
Турпије сам куповала неке јефтине које су се квариле и углавном користим обичне.
А гел, прајмер... узимам по потреби.
 
Дуго имам лампу, мислим око 5000 да је била. Али баш давно.
Турпије сам куповала неке јефтине које су се квариле и углавном користим обичне.
А гел, прајмер... узимам по потреби.
da ti je lakse da ih sama pravis ili da ides kod nekoga?
mislim ne znam koliko je zahtevno za pocetnika recimo...
 
Jel ovo gel lak ili obican?
Gel lak. Kupila sam Galaxy prajmer, ruber bazu, top i neke lakove, lampu kod Kineza za oko 900 din. Turpije isto, obične, imam doduše sad neku na baterije, s njom obijem sjaj samo, nemam sve one fine dodatke. Meni se isplati, imam nokte dve nedelje, nisam dobacila duže, ali nisam nikad radila negde, što se i vidi, jel, pa ne znam dal je isplativije, ali cenim da jeste.
 
da ti je lakse da ih sama pravis ili da ides kod nekoga?
mislim ne znam koliko je zahtevno za pocetnika recimo...
Мени је лакше сама. Јер штедим време, не цимам се да идем, не заказујем.
Офарбам косу, док држим фарбу урадим нокте, оперем косу. И све у сат времена. Код куће, уз кафу.
Али неко више воли салоне.
 
Мени је лакше сама. Јер штедим време, не цимам се да идем, не заказујем.
Офарбам косу, док држим фарбу урадим нокте, оперем косу. И све у сат времена. Код куће, уз кафу.
Али неко више воли салоне.
Meni treba više od sat. Možda i više od dva. Ali dobro, dva sata u dve nedelje, nije to loše.
 
nije li to previse cesto da se turpija povrsina nokta? nece se istanjiti?
Ne turpijam do nokta, nokat samo malo matiram. Posle natapam acetonom, pa skinem, mada u poslednje vreme ni to sasvim do nokta. Mislim da i u salonima turpijaju i samim tim što staviš nešto drugo, nokat mora da bude tanji, da bi se uhvatilo. E sad, meni se lome na poslu preko živca, tanki su svejedno, pa eto, birala sam ovo. Mada evo sad jedan nemam, jutros sam namazala običan sloj laka i nadlak, malo skratila i ok je, nije mekan.
 

Back
Top