Ženski kilogrami ?

e ovo si dobro rekao
koliko god kilograma jedna ženska osoba imala
uvek želi da ima manje

čast izuzecima


Nije tacno! ja zelim koji kg vise ali ne ide....znaci svasta bacam u sebe (slatkisi, grickam orase....), 5-6 puta dnevno obedujem, porcije su vece, zdravo se hranim...velikom mukom jedva dobijem kg ili 2...s obzirom da se dobijemo brzo izgubi, vise se ne trudim da se ugojim...
Kilaza varira izmedju 55-57...na 175cm....

Po indeksu telesne mase pothranjena sam....:cry:

ali ja kazem...

Vitka sam, imam obline, ne radim bas nista za svoju liniju, sve mi divno stoji a ove deblje nek crknu od muke..:rumenko:..posto su zene prave karakondzule i gnjave na svakom cosku kako smo mi mrsave jadne, nista ne jedemo, kako smo nejake...a ja zilava i jaka kao sam vrag...:lol:

Missim ja nikad punijoj osobi ne kazem kako si ti debelaaa, ko zna koje sve bolesti imass i koliko hamburgera pojedes...:roll:
 
Nije tacno! ja zelim koji kg vise ali ne ide....znaci svasta bacam u sebe (slatkisi, grickam orase....), 5-6 puta dnevno obedujem, porcije su vece, zdravo se hranim...velikom mukom jedva dobijem kg ili 2...s obzirom da se dobijemo brzo izgubi, vise se ne trudim da se ugojim...
Kilaza varira izmedju 55-57...na 175cm....

Po indeksu telesne mase pothranjena sam....:cry:

ali ja kazem...

Vitka sam, imam obline, ne radim bas nista za svoju liniju, sve mi divno stoji a ove deblje nek crknu od muke..:rumenko:..posto su zene prave karakondzule i gnjave na svakom cosku kako smo mi mrsave jadne, nista ne jedemo, kako smo nejake...a ja zilava i jaka kao sam vrag...:lol:

Missim ja nikad punijoj osobi ne kazem kako si ti debelaaa, ko zna koje sve bolesti imass i koliko hamburgera pojedes...:roll:

meni izmedju 53-55 trenutno :)))) na istu visinu :D

debele mogu uvijek smrshati, a kakva je meni muka da nabacim koji kilogram :(
 
pa sa svojom visinom od metar sedamdes devet najbolje sam izgledala sa pedeset osam kila, ali mi ni da teram do šezdeset ne šteti naročito, sve preko osećam se ko tenk.
tako da one kalkulacije tipa, visoka sam metar šeset jedan, meni je idealna kkilaža 60 ... ne znam, to su verovatno baš zdravi parametri, te žene ne bi trebalo da se mnogo opterećuju i bacaju energiju u pravcu figuriteta.
 
Poslednja izmena:
Cenim da smo visinu ženskog stvora apsolvirali koliko toliko.
Da krenemo večeras da dokučimo, otkrijemo najviši frustrirajuću stvar kod ženskog stvorenja, a to su kilogrami !?
Znamo da kod muškaraca uglavnom kilogrami , ako nisu baš extremni, nisu neki problem.
Ali kad ženskih, kilogrami su više stvar sujete, ljutnje, no išta na svetu.
Ženskoj možeš svašta da kažeš, da je ovo, ono, ali ako joj kažeš da je debela: obro si bostan.
Od 100 devojaka koje imaju višak kilograma, možda se jedna jedina neće naljutiti ako još kažeš da je debela.
Sudim iz iskustva, da je idealna ženska težina 55 kg maximalno.
Dakle, ako imate 168 cm, a imate 54/55 kilograma, vi ste gradjeni ko bog, tu greške nema.
Znam da ću ovim postom i komentarom zaraditi bes mnogih bedevija, ali boga nema, ja kao dokazani stilista i vizuelni tip vam to garantujem da je tako, a vi šta mislite ?

Brate 100% si u pravu. Nema nista grdje nego da je svinja debela .... fuj !:evil:
 
Cenim da smo visinu ženskog stvora apsolvirali koliko toliko.
Da krenemo večeras da dokučimo, otkrijemo najviši frustrirajuću stvar kod ženskog stvorenja, a to su kilogrami !?
Znamo da kod muškaraca uglavnom kilogrami , ako nisu baš extremni, nisu neki problem.
Ali kad ženskih, kilogrami su više stvar sujete, ljutnje, no išta na svetu.
Ženskoj možeš svašta da kažeš, da je ovo, ono, ali ako joj kažeš da je debela: obro si bostan.
Od 100 devojaka koje imaju višak kilograma, možda se jedna jedina neće naljutiti ako još kažeš da je debela.
Sudim iz iskustva, da je idealna ženska težina 55 kg maximalno.
Dakle, ako imate 168 cm, a imate 54/55 kilograma, vi ste gradjeni ko bog, tu greške nema.
Znam da ću ovim postom i komentarom zaraditi bes mnogih bedevija, ali boga nema, ja kao dokazani stilista i vizuelni tip vam to garantujem da je tako, a vi šta mislite ?

Mislim da su, u mnogo slučajeva, te sa viškom kilograma najmanje duplo bolje osobe od onih sa tih famoznih 55kg.:aha:
 

Back
Top