Quantcast

ženski časopisi

sanja v

Zainteresovan član
Poruka
491
Ponekad kupim (Grazia, Elle, Marie Claire), kada sam bas preumorna za bilo kakvu normalnu razonodu, ali odavno ne citam - glupi su do bola - samo gledam slike :)
Meni ti casopisi pomazu, gledajuci fotke i reklame setim se sta sve imam u ormanu :lol: Sta god da oni preporucuju, ja to vec odavno imam... sta cu, matora sam, a moda se ponavlja :lol:

A gde kupujes Marie Claire? Ja sam htela da se pretplatim na US izdanje...ali treba kartica...:(

donamileva

Buduća legenda
Poruka
30.635
čitam sve što mi dođe pod ruku.
nekad i vrlo bajato.
sećam se da sam onih nesretnih ratnih godina sa deset dana zakešnjenja saznala iz sztarih novina da je Vukovar oslobođen (tv nisam gledala).
toliko o informisanosti

Majat.

Veoma poznat
Poruka
13.005
Zenski casopisi su kod nas bezveze... das pare da gledas anoreksicne manekenke, i stvari koje su paprene, i koje retko koja nasa zena moze da priusti ;-)
A da procitas neki koristan tekst, tesko!

Hellen

Buduća legenda
Poruka
29.968
čitala sam jednom u nekon našem časopisu, al stvarno više ne znam koji je, odgovore psihologa na ove intimne ispovesti. Žena je sve odgovaral u stilu "šta sad očekuješ da ti kažem, kako će sve biti u redu sa drugaricom?? Kako te bre, nije sramota to da uradiš najboljoj drugarici? Gde ti je lojalnost, ne poštuješ ni osnovne ljudske vrednosti":mrgreen::hahaha:

A још је боље оно када, као, драге читатељке пишу уредништву и траже савете типа:
- како најбоље да одржавам своје нове кожне ципеле?
- имам годишњицу матуре, мало сам пунија, који модел панталона би ми стајао?
- имам тунику коју бих хтела да скратим, али сам чула да ће и овог пролећа бити у моди дуже тунике? Шта да радим?

:hahaha:

>Annabel Lee<

Veoma poznat
Poruka
12.450
A још је боље оно када, као, драге читатељке пишу уредништву и траже савете типа:
- имам тунику коју бих хтела да скратим, али сам чула да ће и овог пролећа бити у моди дуже тунике? Шта да радим?

Pa sta ces, zene su u velikoj dilemi... :think: :hahaha: :hahaha:

ZvezdanKa

Veoma poznat
Poruka
10.242

Pa treba biti IN!formisan, zar ne?

lyon69

Poznat
Poruka
8.862

Ima u casopisu CKM rubrika "Citamo tudju postu" gde urednistvo uzme neko debilno pitanje iz zenskih casopisa i onda na njega daje svoj sarkasticni odgovor.
Jednoj koja je pitala koja je pitala kakavu masku da koristi protiv mitisera, odgovorili su da je najbolje da koristi masku Betmena ili Zoroa

LindaLee

Elita
Poruka
22.191
Ima u casopisu CKM rubrika "Citamo tudju postu" gde urednistvo uzme neko debilno pitanje iz zenskih casopisa i onda na njega daje svoj sarkasticni odgovor.
Jednoj koja je pitala koja je pitala kakavu masku da koristi protiv mitisera, odgovorili su da je najbolje da koristi masku Betmena ili Zoroa
ahahaha:hahaha::hahaha::hahaha: muske svinje,koji bRezobrazluk

Ванда

Elita
Poruka
18.031
Купим некад кад путујем, први који ,,гледа на мене''.
И тако сам прочитала у једном женском часопису како на први поглед да оценим да ли је мушкарац за мене.
Кажу, ако има мекане ресице на ушима, онда је одлучан, ако има криве прсте на ногама, колебљив је...и све у том фазону. :eek:

Где се то данашње жене упознају са мушкарцима, и како, кад им пипају уши и гледају прсте на ногама и све то на први поглед!? :hahaha:

blabla

Gost
Poruka
1.121
Купим некад кад путујем, први који ,,гледа на мене''.
И тако сам прочитала у једном женском часопису како на први поглед да оценим да ли је мушкарац за мене.
Кажу, ако има мекане ресице на ушима, онда је одлучан, ако има криве прсте на ногама, колебљив је...и све у том фазону. :eek:

Где се то данашње жене упознају са мушкарцима, и како, кад им пипају уши и гледају прсте на ногама и све то на први поглед!? :hahaha:

Pa mislim da je stvar u tome da ljudi već na prvom sastanku, odnosno čim se upoznaju, imaju seks. Da ne gube vreme, ako ne valja. Žuri se ljudima.
(Ne morališem, samo mi je smor sve to.)

Ванда

Elita
Poruka
18.031
Pa mislim da je stvar u tome da ljudi već na prvom sastanku, odnosno čim se upoznaju, imaju seks. Da ne gube vreme, ako ne valja. Žuri se ljudima.
(Ne morališem, samo mi je smor sve to.)

И ја сам истог мишљења. И не моралишем, али, што би било обавезно?
Па, чак и да имају секс, како да му гледаш прсте на ногама? :eek:
Као, ако нећу неодлучног, замолићу га да се обуче... :hahaha:
Или, замолим га да ми после:,,Здраво, ја сам..'' дозволи да му протрљам ушне ресице, не бих ли га прочитала ,,на први поглед''!

Можда су неком такве ствари од користи, али ја бих заиста радије купила књигу, што рече Звезданка...

tarabica

Domaćin
Poruka
3.750
Redovno kupujem Sofiu. Mama kupuje Bazar i Blic ženu, tako da i njih pročitam redovno. Must have rubrike su samo predlog, novi modni hit "haremske pantalone":lol::hahaha: uopšte ne dolaze u obzir. Najčešće ne mogu da odolim časopisu koji ima zanimljiv poklončić:ok:, ali su oni na žalost vrlo retki kod nas:sad2:

Poruka
15.172
U poslednje vreme je Sensa jedan od retkih casopisa koji mi se dopada, mada imam naviku da oko 25 kad svi oni izadju na trafici pokupim i Cosmo, i L&Z, i Joy koji mi je beskrajno dosadan :rumenko:
Volim miris novina u kombinaciji sa mirisom kafe u lenjo popodne ili suncano jutro na terasi :aha:
To mi je vise neki moj mali ritual ili tako neko opustanje , nego sto me zaista zanima casopis ili text.. Prelistam, informisem se o trendovima, novim klinikama i metodama u borbi protiv bora i celulita :mrgreen: i zadovljno konstatujem da mi je 22 :lol:

>NiNa<

Poznat
Poruka
9.783

Ja sam se uvek nekako nadala da zene stvarno ne pisu,nego da urednici izmisljaju pitanja u redakciji.:confused:

Vise interesantnih stvari za citanje pronadjem u CKM-u.Uvek me nasmeju do suza.

smaki*

Elita
Poruka
15.959
Redovno kupujem Sofiu. Mama kupuje Bazar i Blic ženu, tako da i njih pročitam redovno. Must have rubrike su samo predlog, novi modni hit "haremske pantalone":lol::hahaha: uopšte ne dolaze u obzir. Najčešće ne mogu da odolim časopisu koji ima zanimljiv poklončić:ok:, ali su oni na žalost vrlo retki kod nas:sad2:

Videh danas u gradu jednu gospođu od nekih 40ak godina u njima!!! :rotf::rotf::rotf: da li je moguće?

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.