• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

zenske propalice na instagramu

tab503

Ministar foruma
Administrator
Poruka
93.009
kad udjes na taj propali instagram,videces neke muskarce. mladje i starije. i sad,jedan svira harmoniku i izbacuje snimke,drugi svira gitaru ili klavijature/bubnjeve. jedan se bavi farbanjem i crtanjem po zidovima,drugi je programer,treci je dizajner. cetvrti je automehanicar,peti je neki koji se bavi kompjuterima. sesti je frilenser,sedmi ima neki biznis i tako dalje. osmi snima neke smesne klipove raznih tematika. naravno,ima i onih koji nisu nista.

a onda,imas i zensku stranu. mladje i starije devojke. kako god okrenes,na sve strane samo sise i gola dupeta. to ne mora da bude direktno,moze da bude prikriveno,manipulativno i lazljivo. kao na primer,kroz pilates ili neke vezbe. kao neki fitnes,pilates,neko vezbanje ili masaze. a ustvari,one helanke su toliko utegnute da se vidi svaka crta dupeta i venerinog brega. sise izbacene naravno,otkriveno sto vise. i to nema veze sa zenama,takve profile 85% muskarci prate. znaci nema nikakve kreativnosti u nekom plemenitom/pozivitnom smislu,nego se sve svodi na taj najnizi fizicki nivo,na nivo telesnosti. ovo nije samo za balkan,ovo rade zene iz celog sveta. pocelo je da mi se gadi,a verujem i mnogima od vas.
pa cekaj,zar zaista? zar zaista nemaju sta drugo da ponude?
a da tebi nije krivo sto drugima daju ali ne i tebi? :D

MrNapokon

Buduća legenda
Poruka
40.856
Samo ne znam cemu iscudjavanje tome kao da je nekakva teorija zavere. Algoritmi rade po mehanizmu senzacije i privlacenja paznje. Drugim recima otvaranje prostora za mikro marketing. To je to. Ni jedna od tih mreza ne bi opstala od konkurencije da stavi moralni prst na to. A seks je, naravno, ogroman prostor za privlacenje paznje i kontekstualne prodaje. S druge strane, deo je celog jednog monopolizovanog zatvorenog trzista. Fantastican sistem. Stvori svoju demografiju konzumenata iz globalne sfere i u okvoru nje lokalizuj trziste. Ko su ti koji privlace na lokalnom nivou? Osobe koje su popularne. Kako najlakse postati popularan? Jbg, dupetom sisom. Nema ljutis i kao ma neee to ti nesto sanjas, fataziras. Pa ceo svet bruji. Sto miskite da je markic vukenberf visio onoliko pred kongresom? Sto je ilon odbio da kupi tviter. Pazi, ni ilona ne iskljucujem iz cele price kao nekkavu moralnu gromadu. Mjok, biznismen sa svojim interesom.

Poruka
3.543
Samo ne znam cemu iscudjavanje tome kao da je nekakva teorija zavere. Algoritmi rade po mehanizmu senzacije i privlacenja paznje. Drugim recima otvaranje prostora za mikro marketing. To je to. Ni jedna od tih mreza ne bi opstala od konkurencije da stavi moralni prst na to. A seks je, naravno, ogroman prostor za privlacenje paznje i kontekstualne prodaje. S druge strane, deo je celog jednog monopolizovanog zatvorenog trzista. Fantastican sistem. Stvori svoju demografiju konzumenata iz globalne sfere i u okvoru nje lokalizuj trziste. Ko su ti koji privlace na lokalnom nivou? Osobe koje su popularne. Kako najlakse postati popularan? Jbg, dupetom sisom. Nema ljutis i kao ma neee to ti nesto sanjas, fataziras. Pa ceo svet bruji. Sto miskite da je markic vukenberf visio onoliko pred kongresom? Sto je ilon odbio da kupi tviter. Pazi, ni ilona ne iskljucujem iz cele price kao nekkavu moralnu gromadu. Mjok, biznismen sa svojim interesom.

browseri prikupljaju podatke. ako ti recimo na fejsbuk/instagram izadje reklama za LED lampu,to znaci da si vec trazio na netu da kupis LED lampu. isto kao sto ja sad kukam sto mi izlaze sisate bicarke na instagram,a verovatno sam nekad bacio oko na njih i sad eto to izlazi neprestano...

MrNapokon

Buduća legenda
Poruka
40.856
browseri prikupljaju podatke. ako ti recimo na fejsbuk/instagram izadje reklama za LED lampu,to znaci da si vec trazio na netu da kupis LED lampu. isto kao sto ja sad kukam sto mi izlaze sisate bicarke na instagram,a verovatno sam nekad bacio oko na njih i sad eto to izlazi neprestano...
Brate, zna ti kog si pola, okvirno koliko god imas, koliko para imas bla bla bla

MrNapokon

Buduća legenda
Poruka
40.856
bese pre par meseci,trazio sam nesto da kupim. msm da je bio mish za komp ali brendirani od Razera. znaci skup. sledeci dan vidim oglas bukvalno za taj model na fejsbuku...isti taj koji sam trazio na pretragama van fejsbuka. znaci kad sam video,sav se najezih...:roll:
Ps rejzer je shit. Bloody crap. Gejmerski softver, navodno programabilni dugmici a u stvari male makro skripte vezane za dpi, znaci nalickano svetlucavo gowance. Izvini sto ovako kazem, delujes mi kao gejmer i da cenis to ali meni je napravio shit.

Poruka
3.543
Ps rejzer je shit. Bloody crap. Gejmerski softver, navodno programabilni dugmici a u stvari male makro skripte vezane za dpi, znaci nalickano svetlucavo gowance. Izvini sto ovako kazem, delujes mi kao gejmer i da cenis to ali meni je napravio shit.

delim misljenje. Razer je igracka za kidare i balavce,imaju samo marketing i nista drugo. nego evo imam Orochi v2, mali je ali nije los.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.