Quantcast

Ženskaroši?

gost 246390

Buduća legenda
Poruka
38.512
morala sam da zavrsim sa poslom..
ziva nisam bila da vidim dokle se doslo :D

da li ti tenzijo mislis da je svakoj zeni na ovom svetu cilj samo udaja i brak?
da li ti pada na pamet da postoje zene koje nisu naisle na kompletnog muskarca koji ispunjava njihov kriterijum, a zele potomstvo..
da li mislis da je manje iskreno da rode dete sa nekim koga ne mogu da imaju onako kako bi htele (odan i veran citav zivot) a sa kime u tom trenutku dele jaku strast i emociju ili je manje iskreno da to dete rode sa nekim ko pristaje da u braku, vezi budu jedan na jedan, ali od emocija imaju samo uzajamno postovanje i nista drugo?

ako je normalna svakoj će to biti cilj, da se ne lažemo, i ne, ne pada mi na pamet su naišle na muškarca koji ne ispunjava njihove kriterijume jer je realnije da ih niko nije hteo
i nebitno je šta je iskrenije, stavi se za momenat na mesto te dečurlije recimo i posmatraj stvari iz njihove perspektive
ne možeš roditi dete zato što ti dunulo il te neki bilmez zaludeo napaćenu pa ćeš da rađaš a za bekgraund te zabole uvo

pusti me tih priča i akvarela, sve je to crno belo i vrlo je jednostavno - u glavami tih žena je nizak prag samopoštovanja pod jedan, a to proizilazi iz teške situacije u kojoj su, na ovaj ili onaj način

drugo, sama ta šira slika gde jedan lik ima 6 žena i sa njima decu je bolesna, prvo zato što on ima potrebu za tim, drugo zato što one pristaju na ponižavajuće uslove

i svaki pokušaj ublažavanja nekim pričama o nekoj ljubavi iskrenosti emocija je smešan i jadan

*Mihal*

Domaćin
Poruka
4.181
sa njim su razmenile i strast i jaku emociju u tom periodu.
mogle su isto tako da odu na kliniku za vestacku oplodnju i da to odrade bez emocije
Prica deluje sumanuto i tesko za poverovati On tako vrsan yebach i sve zele da ih on oplodi.

Moguce je ako im muskarac prvo ispere mozak takvom idejom,
isto kao i u nekoj sekti kad pastor ima 10 zena koje cvile oko njega,
na kraju prevarena zena jos kaze da je to bila njena ideja.

Luna

Buduća legenda
Poruka
32.742
Kako s njima i jeste li nekad pokušale da izađete na kraj sa takvima, ako je uopšte moguće?

Bez onoga: treba bežati glavom bez obzira. Naravno da ne. Osim ako želite da se udate, ali udaja nije tema, jasno.

Zene ih vole i za to sigurno imaju razloga.Poznavala sam neke,ali nisam se upustala u nista ozbiljnije osim seksa s'njim,jer mi verovatno nije bilo dovoljno stalo,a i da jeste verujem da bih se dzaba nervirala.Takav mora sam da se smiri,ako je ikako moguce.

dive

Legenda
Poruka
60.532
ako je normalna svakoj će to biti cilj, da se ne lažemo, i ne, ne pada mi na pamet su naišle na muškarca koji ne ispunjava njihove kriterijume jer je realnije da ih niko nije hteo
i nebitno je šta je iskrenije, stavi se za momenat na mesto te dečurlije recimo i posmatraj stvari iz njihove perspektive
ne možeš roditi dete zato što ti dunulo il te neki bilmez zaludeo napaćenu pa ćeš da rađaš a za bekgraund te zabole uvo

pusti me tih priča i akvarela, sve je to crno belo i vrlo je jednostavno - u glavami tih žena je nizak prag samopoštovanja pod jedan, a to proizilazi iz teške situacije u kojoj su, na ovaj ili onaj način

drugo, sama ta šira slika gde jedan lik ima 6 žena i sa njima decu je bolesna, prvo zato što on ima potrebu za tim, drugo zato što one pristaju na ponižavajuće uslove

i svaki pokušaj ublažavanja nekim pričama o nekoj ljubavi iskrenosti emocija je smešan i jadan

koliko si zena imao u zivotu koje si bas voleo?

imam poznanicu koja je bila u drugoj polovini tridesetih godina i u cetvorogodisnjoj vezi kad su joj otkrili miom na materici..
cim je operisana, lekar joj je rekao da ako planira decu mora sto pre da ih pravi..
njenom decku je to bilo prerano..
oni su raskinuli..tezak raskid..trebale su joj pune dve godine da se oporavi od toga..
podvukla je crtu, otisla na krstarenje i dozivela avanturu..nije koristila zastitu namerno i dobila je sina posle devet meseci..malisa sada ima 4 godine..
njen bivsi decko je u medjuvremenu otisao na neki pregled i ostao je sledjen kad su mu rekli da je sterilan..
sta ti je sudbina.

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
126.076
pa zavisi da li udje-izadje-zavrsi ko don huan de marko il ostavi neke oziljke, valjda, de su zene neke obicne manje vise "poshtene" zene zeljne tog uzbudjenja koje ne mogu na taj naciin izvuci iz svojih klasichnih medveda
al one su i skepticne znaci mora da im ucackas foru
al dobro

Dark_hazard

Iskusan
Poruka
5.540
Ma sve i da je tako kakve veze ima s temom da je taj jos original zenskaros, tek mi to nije jasno?
Hahaha, pa orginal zenskaros to radi tako da ga gomila neizhebanih zena ceka da im podari potomstvo pa cak od njega ne traze ni da se on izjavi ko roditelj iako on insistira, one to izbegavaju.
A onaj neizhebani, onaj, los, on to radi samo da se kurci po vasioni.
Od njega se isto nista ne trazi, ma pitaj Dive. :mrgreen:

starimravojed

Zainteresovan član
Poruka
236

imam poznanicu koja je bila u drugoj polovini tridesetih godina i u cetvorogodisnjoj vezi kad su joj otkrili miom na materici..
cim je operisana, lekar joj je rekao da ako planira decu mora sto pre da ih pravi..
oni su raskinuli..tezak raskid..trebale su joj pune dve godine da se oporavi od toga..
podvukla je crtu, otisla na krstarenje i dozivela avanturu..nije koristila zastitu namerno i dobila je sina posle devet meseci..malisa sada ima 4 godine..
njen bivsi decko je u medjuvremenu otisao na neki pregled i ostao je sledjen kad su mu rekli da je sterilan..
sta ti je sudbina.

Jeste, na krstarenjima puno zena prevari decka i puno ih se nakrstari vise na kiti nego na brodu.

gost 246390

Buduća legenda
Poruka
38.512

jednu

sta ti je sudbina.

dobro i šta sad s tim, ne kapiram?

gost 246390

Buduća legenda
Poruka
38.512
znači ako sam dobro ukapiro razliku između original ženskaroša i onih što su fejk to je da da ako oćeš da budeš original onda moraš da seješ decu ko šenicu
pa i nije da nema logike, napraviš joj dete i kako posle da ti sve ne oprosti :lol:

dive

Legenda
Poruka
60.532
znači ako sam dobro ukapiro razliku između original ženskaroša i onih što su fejk to je da da ako oćeš da budeš original onda moraš da seješ decu ko šenicu
pa i nije da nema logike, napraviš joj dete i kako posle da ti sve ne oprosti :lol:

tenzijo brate :D
original voli zene.
fejk voli da se prica.

Ma znam ti ja sve o tome. Danas zene varaju ko lude.

Ali mene ne sme ni jedna, ja samo provucem ako negde ode bez mene, nema me vise sta ni zvati.:lol:

samo brutalno! :lol:

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.