Ženska ljepota u muškim očima: Šta je to što muškarci zapravo vole, a šta ne vole

Neno

Elita
Poruka
19.947
Muškarci ne vole isforsirane emocije kao ni prikrivanje osobina koje žene posjeduju. Ali pored toga. postoje još neke stvari koje ne vole.
iScreen Shoter - 20220920191957923.png

Prva stvar koju muškarci ne vole, prema mnogim istraživanjima, jesu one ženske izjave poput "Svi ste isti". Ne nisu svi isti. Veće su šanse da mnoge žene biraju loše tipove muškaraca za partnere i zbog toga bivaju iznova i iznova povrijeđene.

Pored toga zaista ne vole kada žena previše ispituje. Gdje si, s kim, šta, kako, gdje, kuda, kada ćeš se vratiti... Neke žene se zaista znaju pretvoriti u detektive. Ono što muškarci vole jesu sigurne žene koje znaju šta nude i nemaju problema sa povjerenjem.

Oni vole žene koje su stabilne, koje znaju da nisu svi muškarci isti i žele se boriti da dobiju najbolje za sebe. Još jedna zanimljiva stvar su plavuše koje ne vole biti plavuše. Kao što smo skoro svi do sada čuli - muškarce više privlače plavuše. :D

Zbog toga će se neke žene ofarbati u tu boju čak i ako je ne vole, ne sviđa im se ili im uništi stanje kose. Muškarci ne vole te očajničke poteze žene da privuče pažnju i u tom slučaju ni plava kosa neće pomoći. Budite onakve kako se vama dopada.

Muškarci takođe ne vole kada žene traže od njih da gledaju njanjav, romantičan i monoton film. Oni u tome jednostavno ne uživaju i ne biste ih trebali tjerati na to. Nađite neki neutralan žanr u kojem ćete oboje uživati. Sada kada znate šta je to što ih nervira, vrijeme je da promijenite svoj stav.

Pult24
Ljudi su različiti, a spoljni izgled možda se neće slagati sa unutrašnjim osjećanjima osobe. Možda će vas lijep muškarac razočarati na prvu riječ, ili će vas žena kojaa nije atraktivna oduševiti svojom harizmom.
Iako žene sa stavom često pomisle kako je važno da pokažu svom partneru kako su pametne, muškarce odbijaju dame koje pametuju i o svemu imaju svoje mišljenje, od politike, književnosti, mode pa sve do sporta. Muškarci vole inteligentne žene i to ne treba da pokazuju na sve (ne)moguće načine.
Vjernost i fizička i emotivna, je veoma važna (rekao bih i sudbonosna) nama muškarcima i svaki od nas želi da bude jedini u vašem životu.
Ipak, ako se kojim slučajem desi da naletimo na onu, fatalnu mnogo toga od ovoga više nije važno.. a ni bitno.

Ja ne volim previse price i trucanja
Narocito ako si te pesmice vec hiljadu puta cuo....
Sta jedna je otkrila da moze da reprodukuje sta vidi na TV ili procita u magazinu, jaoj, sad treba da je slusamo danima i da joj sitnim recenicama dizemo ego...

To ne donosi srecu cak ni tinejdzerkama, ako si ti zreo muskarac, ona ce uzivati upravo u zrelosti da izbegne takve nezrelosti...
Ima tako mnogo nacina da budes sa osobom da uopste ili vrlo malo pricas o glupostima drugih ljudi a da se super provodite...i da nikad ne zatreba da se povede neka tema....sve se to nauci bukvalno cuteci sa nekim dok i on ili ona cuti...

Zato kad chaterke ili net osobe pocnu da sviraju djoki da hoce nekog da upoznaju , a uglavnom se drze sablona , zamisljenih scenarija i vrlo cesto i cenzura ja iskreno kazem, budi pored nekog ko je mudar sam po sebi pa ces se promeniti i nauciti mnogo a da ne progovoris nista...

Ima osoba koje ne mogu da podnesu da uce od nekog....takve osobe kad putujes sa njima zakeraju sto vas je stjuardesa posebno sluzila i pazila, sto recepcionarka da najbolju sobu za iste pare, ili unapredi vam sobu, sto sve ide glatko kad ti ugovaras, a sa muckom ili sa problemima kad nisi tu...Tj upravo se buni protiv ucenja uz osobu uz cutanje..

Svasta sam video i svasta su bili razlozi zasto se neko ko ne zeli da uci cutanjem buni i sta mu ili joj smeta...
Vise od pola ovog foruma su takvi....samodokazani i nedokazani...
A opet vise vole i traze lupanje sakom o sto , tj traze kad im neko pokazuje moc , a ne ucenje ....vole kad se raspravljas sa recepcijom i upotrebis fraze koje upotrebljavaju oni koji su mocni , ja sam to platio i to zelim, ovo mora biti obezbedjeno..

A onda dobiju uvek nesto sipak...A kod mene nekako sve se sredi...Nije radio sobni sef, kao sto obicno neko pokvari pre vas, ja sam samo ljubazno argumentima, u 5 recenica pokazao i rekao da nije zgodno da to ne radi , pozvali su spoljog majstora, koji je dosao za 3h, mi smo se raspakivali za to vreme ili ne secam se tacno sta smo radili, majstor popravio za 15 min, tj zamenio novim, i obicno je tako...
Cak i u ovom korumpiranom Beogradu , a jeste korumpiran sada do daske...pa bukvalno vam nece lekar opste prakse odraditi nista ako ga ne castite ili platite...
Promenite dok ne dodjete do onih koji nisu centrale, tj koji nisu oni koji skupljaju brojeve telefona pacijenata i onda daljinski love upute i rezervisu ih , zovu telefonom da jave da su ulovili uput i onda dobijaju cascavanje i nagrade..

A masa ih radi kao radnici na centrali , samo sto su radnice na centrali ljubaznije...

Inace jos jedna tema ja ovo volim i onda svi muskarci to vole, od samog pocetka vidljivo..

Pusti brate da vecina bira seks, da se ona drugi da joj grudi budu cvrste nek pazi sta jede ako mora, menjaj ako pocnu da padaju , zivi ono sto volis i sto ti ispunjava dushu, ne duh, daleko su danasnje zene od duha....sto starije to pohabanije...

To se trazi kod mladjih , dok je neko ne rashoduje svojim frazama i forama...dok je jos orginal...posle kad je poprimila savete hiljadu njih iskusnih , to je vec vidjen film..
Mnogo dosadno u prevodu....

Žene prosječnog izgleda sa intelektom, civilizirane, kulturne, nježne, ali ne da ih i možeš gaziti.
Izgrađena osoba, a ne neke što traže sigurnost, novog tatu koji će ih voditi za ručice.
Takva je ugazena feminizmom, tako da je neces dobiti u tom obliku....

Zena danas mora da se prvo odbrani od feminacizma da bi ostala zena, a koliko zena to moze...
Uzmimo realan slucaj da ne mogu da se odbrane od feminacizma...
To znaci da imam izgled i imam usrani karakter jedne programirane zenske osobe koja ima potrebu da redovno dobija dokaze i manifestacije muske submisivnosti i ako to nema onda je razdrazljiva i ratoborna....

Sta je zakljucak....lepota i distanca, lepota da uzivas i da te pali , da bi ostvarivao funkciju muzjaka, koja je zahtevana od svake zene bila ona pacenica, razumna i pristojna ili feministkinja, a istovremno distanca da bi ostao normalan ili da bi izbegao tiraniju i nasilje u periodima programirane ratobornosti i potrebe da ima submisivnog muskarca..
Ko to uspe on lepo zivi sa zenom, ko ne uspe on zivotari malo sa zenom nekad malo i sa strane, nekad se gusi u takvoj vezi nekad prestane da bude muskarac postane priglupa seljacina jer tako moze da harmonizuje takav zivot, u periodima ratobornosti postaje agresivni primitivac koji lepo prima agresivni primitivizam svoje zene..

Back