Ženska košarka

Није лепа вест,али похвале за даме за приказано на ЕП :super:
П.С Ове задње две,најважније утакмице мислим да је могло-морало боље

Bronzana medalja nije osvojena. Ženska košarkaška reprezentacija Srbije poražena je u utakmici za treće mesto na Evropskom prvenstvu u Francuskoj od Turske...
EP (za treće mesto): Srbija - Turska 71:92
 
Vidi se da nemamo kvalitet, mi smo do polufinala dogurali na tu fanatičnu odbranu i iznenadili protivnice ali kad je došlo polufinale nije više moglo tako. Detaljno su nas skenirali i iskoristili nedostatke. Španija i Francuska su prekvalitetne, večeras smo imali hendikep neigranja Dabovićke, lošije šutirali i kriminalno skakali.

Da su se sve kockice poklopile mogli bi smo do bronze, ali je ovo i više od realnog dometa. bitno je da je čekirana viza za svetsko, idemo da se igramo!
 
Maljkoviceva kaze da su ona i 6 reprezentativki iz Partizana "ostale na ulici", sta sad ovo znaci, jel Vucicu malo sto je skoro ugasio muski KK, i VK, bas zapucao na sve klubove koji su trenutno, ili bar nekih 2-3 godina unazad, dominantni???
Ovo nije radio ni DOS koji je filovao zvezdu ali bar nije gasio Partizan, nekima je cak par puta i pomogao nekim drzavnim sponzorom, aj sto ovi nisu nastavili tako, nego dupliraju ulaganja u sada privatne zvezde KK, VK... a otimaju i ono malo Partizanu?
 
Nije baš sve ovde usmereno protiv Partizana, jednostavno, besparica je. I Zvezda je imala vrlo dominantan ŽKK pa se i to ugasilo još pre. Eno njihovi odbojkaši nemaju para da igraju Ligu Šampiona.
Bitno je da se može obezbediti rekordan budžet za FMP, ostalo i nije bitno, koga briga za te sportiste, među kojima su košarkašice, koji nešto vredno rade.
 
Maljkoviceva kaze da su ona i 6 reprezentativki iz Partizana "ostale na ulici", sta sad ovo znaci, jel Vucicu malo sto je skoro ugasio muski KK, i VK, bas zapucao na sve klubove koji su trenutno, ili bar nekih 2-3 godina unazad, dominantni???
Ovo nije radio ni DOS koji je filovao zvezdu ali bar nije gasio Partizan, nekima je cak par puta i pomogao nekim drzavnim sponzorom, aj sto ovi nisu nastavili tako, nego dupliraju ulaganja u sada privatne zvezde KK, VK... a otimaju i ono malo Partizanu?

То значи да ствари долазе на своје место, зна се ко је европски првак у женској кошарци.
 
Nemoj tako navijački na sve da gledaš, koliko sam shvatio upravo je država pomogla Partizanu da ovaj tim sastavi - to se i iz njenog intervjua može shvatiti.

Ulaganja u Partizan su se uvek isplatila, pa evo i ovaj put smo napravili čudo u odnosu na kvalitet. Ali država je u rasulu i pred finansijskim kolapsom i ako na nečemu treba štedeti to je profesionalni sport. E sad što se to kod nas radi neplanski i ovakve situacije iskrsnu bez ikakve najave, to je još jedan trejdmark Srbije, tako je i muški KK došao u problem. Obećavaju, najavljuju a na kraju ispale.

Neću o istovremenom finansiranju privatnih klubova, to je tek sramota.
 
Maljkoviceva kaze da su ona i 6 reprezentativki iz Partizana "ostale na ulici", sta sad ovo znaci, jel Vucicu malo sto je skoro ugasio muski KK, i VK, bas zapucao na sve klubove koji su trenutno, ili bar nekih 2-3 godina unazad, dominantni???
Ovo nije radio ni DOS koji je filovao zvezdu ali bar nije gasio Partizan, nekima je cak par puta i pomogao nekim drzavnim sponzorom, aj sto ovi nisu nastavili tako, nego dupliraju ulaganja u sada privatne zvezde KK, VK... a otimaju i ono malo Partizanu?

Tebi nekontrolisani bes stvarno ume da pomrači um !
 
То значи да ствари долазе на своје место, зна се ко је европски првак у женској кошарци.

Interesantno da ISTU pesmu pevate i u muskoj i u zenskoj konkurenciji, stvarno dilaze na svoje mesto, OK za zensku kosarku, jeste uspesniji sa duplo vise trofeja, ali u muskoj kosarci MI smo ti koji smo gigant za vas i vasih 7 trofeja (mi imamo jedno 6 puta vise), kako to?


Tebi nekontrolisani bes stvarno ume da pomrači um !

Jel te pitao neko da me psihoanaliziras? Vidim sta se radi, imam oci, za KK FMP je povecan budzet jer je vec u ovih mesec dana potroseno milionce a za plate ce trebati koliko za ceo budzet lane, isto vazi i za BVK veterinare, svi na okupu i jos 2-3 reprezentativca CG, a gasi se podrska SVIM selekcijama Partizana koji imaju drzavne sponzore!!
 
Koliki je domet ove reprezentacije? Voleo bih da doskoce kao muskarci
ali mislim da je to nemoguce? I zbog selekcije a i zbog onoga sto
se deva u timu i oko njega? Tim u kome svaka misli da je zvezda i dize
se iznad ostalih.Jedna jer je u ljubavi sa glavnim dasom,sestra joj umisljena
da je najbolja zenska u Evropi a ponasa se kao starleta,jedna jer je u
ljubavnoj vezi sa trsavom,druga je mrzi jer ju je isterala iz kreveta trsave!
Sledecoj niko nije ravan jer igra u WNBA samo zaboravlja da kaze da je
epizodista sa malim vremenom.
Vrhovni zenski mag polupismena vanredno zavrsila srednju skolu!
U pripremnom periodu pobedise neku koledz ekipu iz Amerike sa 50
razlike.Euforija,veselje,obecanja su ih krasila a niko nije reko da je ta
ekipa izgubila glavne igrace,zavrsile devojke skolu i otisle a nove
srednjoskolke tek usle...u nedelju cemo da vidimo koliko je ta euforija bila
opravdana kada stanu ispred prave selekcije Amerike?

- - - - - - - - - -

Jel ima neka TV prenose?

RTS prenosi na drugom od 18,15 cini mi se sa Angolom
a sutra od 20,00 sa Amerikom.
 
Angola uništena, 102:42. Vrlo dobro deluje naša igra, da sad vidimo kako će sa najjačima :)

Strah me da sutra ne bude isti rezultat samo sto cemo mi biti na 42 kosa.
Nas tim deluje veoma slabo ima jednog ipo centra a sve Amerikanke su
izuzetno visoke.Imaj na umu da je Angola igrala na nivou sindikalne
kosarke,kako rece Sarenac polovina tih devojaka je u radnom odnosu
a kosarkom se bave iz zabave.Na zalost nase sanse i protiv Kine su
izuzetno male jer imaju odlican tim.Verovatno kao treci u grupi sansu
mozemo samo da trazimo ako budemo imali srece da u ukrstanju
dobijemo neki slabiji tim.
 
Strah me da sutra ne bude isti rezultat samo sto cemo mi biti na 42 kosa.
Nas tim deluje veoma slabo ima jednog ipo centra a sve Amerikanke su
izuzetno visoke.Imaj na umu da je Angola igrala na nivou sindikalne
kosarke,kako rece Sarenac polovina tih devojaka je u radnom odnosu
a kosarkom se bave iz zabave.Na zalost nase sanse i protiv Kine su
izuzetno male jer imaju odlican tim.Verovatno kao treci u grupi sansu
mozemo samo da trazimo ako budemo imali srece da u ukrstanju
dobijemo neki slabiji tim.

Mi smo među 16 najboljih na svetu i to smo izborili videli ste kako to jedino znam! :rtfm:
 

Back
Top